Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

gelişmeler varr sinem ile ilgili
bence sorgulanmak için adliyeye çağrılan 3 kişi
oradan hooop diye cezaevine
biri emrah 100de100

havvaya da önyargılı yaklaşıldığını düşünüyorum
bu yüzden de belki de başka şeyler görülemiyor olabilir

valla ben öle düşünmüyorum onun yerinde olsam daha farklı davranırdım
ya zaten benide düşündüren şey tepkizsilği. Geçen gün bir kadın çocuğu gömrdüm dedi kartalda bir adamla.. Kadın bön bön bakıyor insan bir çığlık falan atar sorup sorar nerde nasıl gördün diye.. Ama kadın donuk donuk bakyor. Benim dikkatmide çeken o odlu zaten.

emrah,erdal diğeride hülyamı?
hülya bildiği için sorgulanmaya alınmış olabilir.
susmak ta bir okadar suçlu sayılır.

bence hülya,babası ve 3. şahıs

emrahtan emin değilim adı çıkmış(haklı olaraktan) 9'a inmez 8'e

hülya'nın doğumgünü olmadığı halde niye hülya babası ve sinem doğumgünü kutlamış bunu benim mantığım almıyor.

ya 5ten berı dedıgı sorgudalardır bunlar bugün adliyeye sevk olmustur ya birde cıktılar demedı

Gözaltına alınan kişilerin KAYIP SİNEM’İ EN SON GÖREN KİŞİ OLAN VE GENÇ KIZI TEHDİTLE KENDİSİYLE ÇIKMAYA ZORLADIĞI İDDİA EDİLEN EMRAH KAYA ile CANLI YAYINA BİRLİKTE GELDİĞİ ARKADAŞI, İNEGÖLLÜ BİR GENCİ EVİNİN ÖNÜNDEN BİR ARABAYA ZORLA BİNDİRİP, KAÇIRIP ÖLDÜRÜP YENİCE MEZARLIĞINA GÖMÜP ÜSTÜNE DE ÇAM DİKİP ÇİÇEK EKEN KATİL ZANLISININ AĞABEYİ olduğu sanılıyor.

Gzaltına alınıp sorgulanan 3 kişi sabah saatlerinde adliyeye getirilerek hakim karşışına çıkarıldı. Karar merakla bekleniyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…