Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Benim dün yazdigima geliniyor yavas yavas, artik serife hanimi cikarmayacaklar bile, sadece sinemden bir haber gelinince güneme gelecek.
Cok yanlis buluyorum , ayrica dikkatimi ceken birsey var...
Cuma günki yayinda Emrah dediki, bence herkesin ifadesi alinmali , Hülyan, Babasinin..vs herkesin, bunu duyan serife hanim alkisladi, yani Emraha hak verdi (oda biliyor cünkü Hülyada birsey oldugunu) ama Müge hanim, hemen araya girdi, dur simdi sende hemen gaza gelme dedi serife hanima...
Ve ne hikmetse sürekli konu Hülya olunca Müge hanim, tamam durun simdi az, öyle olmuyor iste...vs gibi cümleler ile gecistiriyor konuyu.
Ilk etapta kuruntu yapiyorum sandim ama artik eminim...
Havvanin üzerine Düstügü kadar Hülyanin üzerine düsse, Sinem coktan bulunmustu.
Ama isine geldigi gibi iste...
şimdi normalde işler mügenin çok önünden ilerliyor ,biz şu anda havva konusunuda sinem konusunuda çok geriden takip ediyoruz muhakkak hülya ile ilgili bir durum vardır ki o kızı ekrana çıkaramıyorlardır,yoksa müge bırakmaz mutlaka getirirdi hülyayı gaza getirirdi yine çıkarırdı..bence hülyalık bir durum var ve ekrana çıkmaması lazım gibi geliyor..

ben aslında şu sevgi hanım olayını merak ettim onu kaçırdım sevgiyi kim öldürdü ya .hani kızı çıkıyordu ağlıyordu o kadını öldüren kimdi..

napim sadrazam bir iki bakınıp çıkayım dedim okula
ahan da çıkıyorum okul çıkışı bizim topikte görüşürüz
sen de iyisindir umarım:)

ben bugün izleyememiştim...anlaşılan,kayıplardan bir haber yok....ama sinem için bence beklemedeler...bir müddet sessiz devam edecekler bence....çünkü şüphelendikleri birinin üzerine giderken sessizliğe gömülüyorlar..inşallah...sonuca ulaşırlar ama ben sinemin yaşadığına inanmıyorum....melihinde..eğer şerefcan hikayesi gibi bir şey çıkmazsa bence oda öldü

aaa ciden mi
ben kapandı dşye bilyordum neyse zaten belliydi ahmeti n öldürdüğnü nedne öldürmüş ki

evet ahmet öldürmüş ama neden öldürdüğü konusunda bişey söylememişlerdi sanırım.. ama ahmet sorgusunda dileğin çocuğu benden demişti... dilek doğum yapınca dna testi yapılacaktı.. sonra noldu ben de merak ediyorum...

ben bugün izleyememiştim...anlaşılan,kayıplardan bir haber yok....ama sinem için bence beklemedeler...bir müddet sessiz devam edecekler bence....çünkü şüphelendikleri birinin üzerine giderken sessizliğe gömülüyorlar..inşallah...sonuca ulaşırlar ama ben sinemin yaşadığına inanmıyorum....melihinde..eğer şerefcan hikayesi gibi bir şey çıkmazsa bence oda öldü

ben melihin yaşadığını düşünüyorum... belki de öyle olmasını çok istediğim içindir... çok üzülürüm ölüsü bulunursas ve altından bir dilber vakası çıkarsa...

ben aslında şu sevgi hanım olayını merak ettim onu kaçırdım sevgiyi kim öldürdü ya .hani kızı çıkıyordu ağlıyordu o kadını öldüren kimdi..

ya evet bende geçen sene hep izledim takip ettim ama galiba katil bulunamadı hala, kızıda doğummu yaptı nedir geçen sezon 5 aylık olmuştu hamileliği doğmuştur sanırım, katilde neden bilmem banada enişte gibi geliyordu, çünkü kapıda zorlanma olmamış kadın açmış içeri almış katilini CADIARZU

buda kayıp olan melih bebek için (Ben dünyaya geldim sizin isteginizle ilk nefesimi aldım ilk gülücügümü ilk aglayısımı gözyaşımı akıttım,yapayalnız büyümek nedir ögrendim,yürüdüm hep sizlerin beni birgün farketmesini bekledim ama siz unutulmuş bir hayatın içinde beni unutarak soluk alıp verdiniz ve beni kaybettiniz.bu...lunurmuyum ben?buyudugumu gorecekmısınız peki siz yada bulunursam eger degerimi bilecek misiniz?dönmelimiyim anne dönmelimiyim baba beni bulabilecek misiniz ama bu defa SIMSIKI TÜM KASLARINIZLA SARILARAK BANA...)benneyaptımki

sinem adına(yok ettiniz beni,bilmedigim tanımadıgım içinde bulunmak istemediklerimle..sildiniz benden kalan izleri düşüncelerimi,sevdiklerimi yalayıp yuttunuz benle bir,annemi özledim bana her akşam demledigi dem kokulu çayını yatagımı özledim,sarılmayı sevdiklerime doyasıya yürümeyi özledim yalınayak hayatta,yok ettin...iz beni yalanlarınızla sahte bakışlarınızla gülüşlerinizle ve ifadelerinizle ben yok olurken siz güldünüz...bu şiiri bilipte susanlara armagan edelim

şirinecım ıkı olayıda cok güzel ifade etmişsin...okurken içim acıdı...
yüreğine saglık arkadasım

şirinecım ıkı olayıda cok güzel ifade etmişsin...okurken içim acıdı...
yüreğine saglık arkadasım

allah sonumuzu hayır etsin nereye gidiyoruz biz böyle anlamıyorum uykularım kacıyor inanın,sizlerinde öylemi acaba ?yoksa ben hastamıyım ?benimde 1.5 yasında oglum var uyurken özlüyorum....allahım sag salim tüm kayıpları ulastırsın sevdiklerine ..bizim izledigimiz gördüklerimiz bunlar ya görmediklerimiz offfff.....

sinem adına(yok ettiniz beni,bilmedigim tanımadıgım içinde bulunmak istemediklerimle..sildiniz benden kalan izleri düşüncelerimi,sevdiklerimi yalayıp yuttunuz benle bir,annemi özledim bana her akşam demledigi dem kokulu çayını yatagımı özledim,sarılmayı sevdiklerime doyasıya yürümeyi özledim yalınayak hayatta,yok ettin...iz beni yalanlarınızla sahte bakışlarınızla gülüşlerinizle ve ifadelerinizle ben yok olurken siz güldünüz...bu şiiri bilipte susanlara armagan edelim

negüzel yazmışın canım
emegine saglık
ben sineminde melihinde yaşamadığını düşünüyorum
aileleribe sabır diliyorum.

sutlu çukolata meraba az kaldı başlamasına bakalım dünkü gibimi yayın akışı olucak program umarım melih çıkar ortaya

Bence Melih hayatta gercek baba kimse belki o gozdagi icin kacirdi adam yabanci degil o yuzden koy yerinde dikkat edilmedi.Kadinda biliyor ama rezil olacak diye konusmuyor...

X