Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

hatirlarmisiniz sinemin annesi sinem bulundu diye yanlis anladida nasil ciglik attti sevincinden.
birde havva ya bakin odun mese odunu,,,kadin ben gördüm senin oglunu kartalda diyor, havvva ise mal mal bakiyo afedersiniz..
sefercan 2 diyorum bu olaya..

evt benimde aklıma o geldi

gelseydi sasardim zaten.agizindan birsey kacicak diye ödü patliyor.bosuna babasinin arkasina siginmiyor...
sinemi de su menejer dedikleri pe...ler kacirdi artik ben buna inaniyorum.
hüyada kesin biliyor bu kisileri tehtid aldilar belki.baslari agrimasin diye bilmiyoz etmiyoz diyip baba kiz sivisiyorlar.
tü yaziklar olsun be...

sınemın annesıde anne,havvada bır anne!
anne var annecik var işte.
benım cocugumda 1.5 yasında bazan ben kendımı onun yerıne koyuyorum allah göstermesın kafayı yerdım yaaaa bu nasıl kadın?

gecen gün diyordu ya havva,beni alin birakin yavrumu ne istiyosaniz benden isteyin filan diyordu.havva nin basinda bir bela var ama bakalim ne cikacak altindan.

simdi düsündüm de havva ilac aliyormus sakinlestirici filan her halde o ilaclarin etkisiyle belki tepkisini az verebilir olaylara..

Benim dün yazdigima geliniyor yavas yavas, artik serife hanimi cikarmayacaklar bile, sadece sinemden bir haber gelinince güneme gelecek.

Cok yanlis buluyorum , ayrica dikkatimi ceken birsey var...
Cuma günki yayinda Emrah dediki, bence herkesin ifadesi alinmali , Hülyan, Babasinin..vs herkesin, bunu duyan serife hanim alkisladi, yani Emraha hak verdi (oda biliyor cünkü Hülyada birsey oldugunu) ama Müge hanim, hemen araya girdi, dur simdi sende hemen gaza gelme dedi serife hanima...
Ve ne hikmetse sürekli konu Hülya olunca Müge hanim, tamam durun simdi az, öyle olmuyor iste...vs gibi cümleler ile gecistiriyor konuyu.

Ilk etapta kuruntu yapiyorum sandim ama artik eminim...
Havvanin üzerine Düstügü kadar Hülyanin üzerine düsse, Sinem coktan bulunmustu.

Ama isine geldigi gibi iste...

Bu Havva gerçekten saf mı yoksa saf taklidi mi yapıyo bilemiyorum.Bi anne nasıl bu kadar rahat olur yaabilmiyorumkismile

ya daha önce de konyada şükran diye eşinden boşanmış bir kadın öldürülmüştü
yengesi ve köyden bir adam üzerinde durluyordu sürekli hergün çember daralıyor çember daralıyor dendi
ama konu kapatıldı
sinem olayı da ona dönmez inşallah

ya daha önce de konyada şükran diye eşinden boşanmış bir kadın öldürülmüştü
yengesi ve köyden bir adam üzerinde durluyordu sürekli hergün çember daralıyor çember daralıyor dendi
ama konu kapatıldı
sinem olayı da ona dönmez inşallah

ama o konu aydınlandı o programa gelen Ahmet miydi neydi
o öldürmüs atmıs kuyuya

X