Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

dun ben yorum yapmıstım silinmiş neyse bence bu cocuk kocasından değil cunku muge devaml ya acıkla ya esinle konus diyor bu kadında cocugun babası kimse ondan supheleniyor devamlı onu bırakın derdiniz neyse beni alın benle halledin diyor

ya cocuklar ademdendir cünkü kulaklarında birsey var dedı babasındada var deıd delık mı dedı ne dedı bütün cocuklarımda var demıstı...
ama mügeye sanırım baska sey dedı

Hicbirsey cikmayacak...

Sürekli böyle yapiyorlar, yok su gelisme var, yok bu var...
Program bitiyor, yine ayni yerdeyiz.
Artik sinir olmaya basliyorum yaaaaa...

Birsey varsa söyleyin, elbette isin icinde raytingde varda, ama bukadarda degil ya.
Oyaliyorlar resmen bizi

ya ben anlamadım.. en son yemeğe giden masanın başına nasıl geçmiş? birkç kadın "biz bunun arkasında oturuyorduk" dediğine göre önce girmiş olması gerekmiyor mu?

kocasının akrabasının cocugu hastaymısta ona takmıs kafasını ama patates salatasnı biliyr

kendi çocukları aç,onları doyurmuyor.ayy bu kadın dilbere çok benziyor.bu çocuk ademden değil büyük ihtimalle.adem ayakta uyuyo,şerefcan'ın babası gibi.

hakkatern yaa bende bunu anlamıyorum konuşuyolar konuşuyolar hep aynı yerde
şu havvayı eşşek sudan gelinceye kadar dövüceksin ozman itiraf edicek
vlla var o kadında bişi yaaa

Ben nedense hâlâ Havvanin suclu olugunu düsünmüyorum ya eyvahedigeldismile

Kadin biraz Saf, kendimi adam akilli ifade edemiyor, her agizan bir laf cikiyor, ee kadinada zaten birkere Dilber damgasi vuruldu, o zaten basli basina büyük bir yük...

Kaldiki sirf kadinin konusurken mimikleri var diyede onu yargilamak cok sacma.
Isin komik tarafi, unutkan olan baba, melihin en son kucaginda olan kisi baba, zirt pirt herseye karisan baba tarafi, vara yoga aglayan baba tarafi, ama suclu Havva ??

Benim matigimi zorluyor bu olay biraz.
Ayrica Dilberin tavirlari, Havvaninkilerine nazaran Cooook Farkliydi, Dilber aglamiyor, Makyaj yapipta cikiyordu Stüdyoya...vs

kadın zaten ağlamalı yani suçluluk duygudunu bastırmak için
benim çocuğum kaybolsa orda sinemin annesi gibi bir tavır sergilerdim havva gibi asla durmazdım asla diyorum dikkatini çekerim
ayrıca kocamada sen bu çocuğu sattınmı da demem...
yani bildiklrinde eminim...herkezin kanaati bu yönde

Ya bayanlar ben Anne degilim ama, bir ögün atladi var sayalim cocuklarinin yemegini, dünyanin sonumu ya bu ??

Ayrica Havva ben doyurdum diyor...

Sürekli esitlikten bahsediliyor, baba niye doyurmamis cocuklarin karnini ?
Neden hersey Havvanin üzerine atiliyor ??

Eger gercekten birsey varsa bile, böyle detaylar icin zaman kaybi yasaniyor bence, yok niye masaya getirmedin cocugu, yok niye 2 yasindaki cocuga cekirdek yedirdin, masanin neresinde oturuyordun...

Ohooo ölme essegim ölme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…