Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

slm kızlar bende malatyadayım şuanda tüylerim diken diken oldu yaaa kim ne ister burda 12 yasındaki cocugu ellerinden baglayarak yakmak insan mı bunu yapan yaa inanmıyorum böle katiller hala dolasıyo demek ki aramızda allahım inşallahhh en kısa zamanda bulunur katili sondakika diyo hurdacı bi adamı tutuklamışlar bakalım ne cıkıcak......

Kızlar bugün izleyemedim havva ne anlattı bugün

caanım yine aynı şeyler konuşuldu önemli bişey çıkmadı yanii yalnız balıkesirde oturan ama o köyden olan bi kadın bağlandı köyde herkes çocuğun nerde olduğunu havva biliyor dedi,onun dışında havva istanbuldan babasının evine gelip 1 yıl kaldığının sebebini mügeye anlatmış ama yayında söylemiyor müge de sordu kendin anlat yada kocanla konuş dedi ne bilmiyorum anlatmadı sustu:bbo:

caanım yine aynı şeyler konuşuldu önemli bişey çıkmadı yanii yalnız balıkesirde oturan ama o köyden olan bi kadın bağlandı köyde herkes çocuğun nerde olduğunu havva biliyor dedi,onun dışında havva istanbuldan babasının evine gelip 1 yıl kaldığının sebebini mügeye anlatmış ama yayında söylemiyor müge de sordu kendin anlat yada kocanla konuş dedi ne bilmiyorum anlatmadı sustu:bbo:

sagol canım anlattıgın içinn
yaaa bu kadında var bişeylerrrrkötükedihüso

Sanirim Müge artik yavas yavas Sinemden umudunu kesti/kesiyor ...

Tamam delil yok, ama kizin ailesine ayrilinan vakit 30 dk 15 dk düstü...
Ve bu zaman git gide azalir gibime geliyor, yakinda serife hanim hic cikmaz programa, sadece Sineme ulasilinca yaa bir haber alininca gündeme gelir, hep böyle oluyor uzun süre ortaya cikmayan kayiplarda...

Yazik, rabbim ailesinin yardimcisi olsun insallah

ya bana sinem olayı garip geliyo.

kızlar da bi garip sanki.

üniversite okumaya gitmiş kızların ne işi olur büfeciyle falan flörtle.

mübarek her tanıdıkları cezaevi görmüş insanlar....

sagol canım anlattıgın içinn
yaaa bu kadında var bişeylerrrrkötükedihüso

önemli değil caanım bencede bişey var zaten mügeye anlatmış meraktan çatlıycam anlatsa bari artık ne olursa olsun diyor mugede anlat o zaman deyince süzünüyor birde sıkışınca ağlıyor gibi kadın bi garipCADIARZU

Havva'nın evlenmeden önce bir sevgilisi vardı diye düşünüyorum. Eşimin ailesi beni istemedi diyor ya, bunu bildiklerinden istememişlerdir bence. Havva çocuğu ondan yapmıştır. Yoksa ne diye ilk anda hamile olduğunu söylemekten utansın. Çocuğun gerçek babası da gelip almıştır. Aynı senaryoyu görmüştük daha önce, bana yine böyle birşey çıkacakmış gibi geliyor.

X