Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

bu olayları konuşmak gerçekten biyere getirmiyo bizi ama çelişki varmı die konuşturuyolar sanırım

kızlar yorumlarınızı okumadım şimdi biraz geçmişe bakıp okuyacağım ama direk yorumum şu ki bu kadının sevgilisi yani çocuğun babası kaçırdı ...dilber vakası ama aynı değil bu kadın çocuğu başkasından.....bence tabi bişey bildiğimden değil

bnde öle düşünüyorum

ama öyle canım ya..2 yaşında ki çocuk gerçekten kucak çocuğu senin dediğin 5 yaşında ve sonrasında olabilir ancak...biz yemeyiz onlara yediririz,asla çocuğumuz yanımızda değilken o sofraya oturmayız normal bir anne böyledir,her öğün aynıdır 1 öğün bile fark yapmaz...

kendi çocukları aç,onları doyurmuyor.ayy bu kadın dilbere çok benziyor.bu çocuk ademden değil büyük ihtimalle.adem ayakta uyuyo,şerefcan'ın babası gibi.

bakın ben daha öncede yazdım genel herkes böyle düşünüyor biri mail atmıs dejavu biz bunu izlemiştik die evet haklısınız dedi muge bu cocuk adamdan deil adamda aynı dilberin kocası oda kadın baskasıyla neler yaptı oglunu öldürdü bosanmadı ya daha cıktı ekrana katil bulundu die sırıttı adamı öldürmek istedim o an

dilber bazen destekli sallıodu kocaman tezgahıyla kazı kazancıyı bile stüdyoya getirmişti ama bu iiice çorba yapıyor bişi sölüo 2 dk sonra yok öle diil dio

yok ya kesin bu artık bu cocuk adamdan değil çocuguda babası kaçırdı buda korkusundan söylemio

Allah benzetmesin 2.5 yasinda kizim var.Gozumden degil 1sn bile ayirmiyorum cunku henuz cok bilincli yasta degil nasil bir zihniyet daha bebek yasta olan cocugu bu sekilde sorumsuzca dag tepe bir kasabada dikkatsizce sokaga salar bu kadinda baska rahatsiz edici bir sey var

ay havva seni öldürmek istiyorum,yüzüne bakmamış kız,ah müge şunun ipliğini pazara çıkarda artık....
bu arada kızlar müge de böyle hemen cephe almaz,birşeyler biliyor ki böyle davranıyor havva ya...

tam bi yalancı ama çok basit yalanlar bunlar
çocuğun yüzüne bakmamış
şakamı bu yaaa şakamı
kimi kandırıyo bu ben anlamadım müge bile dilberi çaktırarak konuştuysa onla yok yani var bişi
inş içinden bu kadın çıkmaz diyorum eğer çıkarsada umrumda değil çeksin cezasını sonuna kadar

bi kere sürekli yemin ediyor,ve o anda,o anda diyor sürekli sıkıştığında o anda lafına saklanıyor...çok üzülmüş oğlu kaybolurken yani o anda nasıl davranacağını bilememiş unutmuş en önemli bilgileri söylemeyi...
o gördüğü kız da yalan ay sabah sabah ne sinir oldum ...hemen sizi buldum içimi dökeyim :)

müge bilio evet cunku acıkla dersen ben burda acıklarım dedi ama kadın o zaman bayılacak gibi oluyor laf değişiyor

Ses tonu, bakışları, mimikleri kadının yalan söylediğinin en büyük kanıtı. Çocuğuna ne olduğunu bilmeyen bir anne bu kadar sakin kalabilir mi? 19 yaşında kızını kaybetmiş kadın günlerdir yırtınıyor, 2 yaşındaki çocuğun annesi sürekli aynı modda. Ağlayamıyor bile, sürekli yapmacık üzüntüler filan. Al rendele şimdi bu kadını, tüylerim diken diken oldu. Bir de sürekli şunu unuttum, bu aklıma gelmedi gibi bahaneler öne sürüp daha çok şüpheyi üzerine çekiyor. Yani madem yalan söylemeyi beceremiyorsun, biraz çalışıp da gelseydin.

kahvaltımı yapayım şu havvayı izleyerek, bu kadın yüzüne aç kalacam yoksa....kızımı doyurdum ben doymuş gibi oldum, hiç bir anne havva gibi olmaz...

Bu kadin harbi sopa istiyor.Onu unutmus buna dikkat etmemis birde tutmus ana olmus beyinsiz vah gidene yavrum nerde acaba ac mi tok mu yasiyor mu oldumu 2 yasinda az once cocuguma yemek yedirirken icim sizladi melih kimin elinde ac susuz duruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…