Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Bende şimdi takvimde okudum ilginç.Anneside suçlu kızını sonuna kadar insan korumaz ki.Benim kızım suçsuz diyordu.20 yaşında 2 kere evlenirse böylede 2.kocadan kurtulur.ölen öldü yazık ki:KK43:
Müge Anlının web sitesi neden yenilenmiyor acaba.Arada bakıyorum ama hep aynı.

evet canım bende bakıyorum sitesine değişiklik yok..

ben o kızın hal ve tavırlarından şüphelenmiştim ve kocasının katli yeni sevgilisi çıktı ne kızmış yahu böyle eski sevgili yeni sevgili ve ölen bi adam yazık valla ailesine ölen adamın böyle cahil insanları evlendiriyolar sonuç hüsran yazık,şu ilknur olayından sonra vakit olursa takip ediyorum programı uğrarım topiğinize ara sıra şu münevvrin katilide bulunamadı hala demi?

yok fatolinacım bulunamadı kansız yaratık... pzt münevverin günlüğünü okumaya baslayacaklar... her reklamında ürperiyorum gözlerım doluyor...Allah yardımcıları olsun...

bu kız madem 6 günlük kocasını öldürecekti niye evlendi..üstelik resmi nikahta yok..birde kendi istemiş evlenmeyi anlamadım gitti..başka sevgilin varsa onunla evlen kardeşim ne istedin adamdan..

programa cıktıgında tlf la arayan bir adam,bu kız antepte adı cıktıgı için"su antepten bir kurtulayım baska bişey ıstemıyorum" demişti dedi,sonrada 1 haftaya kalmamıs bu adamla evlenip Mersine gelin gitmiş.Sevgılısınede öldürtüp beraber yasamaya baslamıslar...

kafası bu kadar calısıyo ıste.... Allah akıl fikir versin...

ayy sinir oldum ben bu kıza..programa bağlanan herkese yalan söylüyor demişti..yalancının mumu yatsıya kadar bile yanmıyor artık..ortaya çıkacağını bile bile çıktıya programa iyi cesaret ..

ayy sinir oldum ben bu kıza..programa bağlanan herkese yalan söylüyor demişti..yalancının mumu yatsıya kadar bile yanmıyor artık..ortaya çıkacağını bile bile çıktıya programa iyi cesaret ..

ınsanlar artık cok güzel rol yapabiliyorlar... Annesınıde anlamadım,ya haberi yok hıcbıseyden ya da oda kızı gıbı rolcü

müge anlıyaalkisalkisalkisalkisalkisalkis

az önce yine verdi atv haberde....birde programda ölen çocuğun ailesi kızı suçlayınca bu kadar gerizekalımıyım buraya çıkayım demiş..

Bende her sabah kalktığımda bu programı seyrediyordum..
Hatta hamileliğimin 2. yarısı ve bebeğim 2 aylık olana kadar her sabah saat 08:45 i beklerdim.
O sıralar evde olduğumdan pek bişey anlamamıştım ama bir gün eminönüne gittim.
Allahım nasıl psikolojim bozulmuş, yanımdan geçen herkes potansiyel katil, tecavüzcü yada hırsız gibi geliyor bana.
başımı kaldırıp bakamıyorum etrafa. O kadar etkilenmişimki olaylardan, çıldırmak üzereymişimde haberim yokmuş.
Hatta o sıralar konu olarak Gazi Osman Paşadaki anne ve çocukları cinayeti işleniyordu.
Korkudan site içindeki evimde bile camdan bakamadım, aman biri görür, kafayı takar falan diye.

Eeeee eşimde yok yanımızda, yurtdışında.
O eminönündeki gün son oldu.
Şimdi asla ve asla seyretmiyorum. Aslında ilk günler nasıl zorlandım anlatamam.
Resmen sigara gibi, Alkol gibi kanıma işlemiş ya.
Ama kendime hakim oldum ve o bağımlılıktan kurtuldum.
Lütfen kendinizi bir kontrol edin.
Eğer sizde benim kadar etkileniyorsanız, bırakın seyretmeyin, sonuçta bunların olduğunu biliyoruz, temkinliyizde ama en azından psikolojiniz bir nebze sağlam kalır.
kendinize iyi bakın arkadaşlar.....

serayy cım canım öncelıkle bebişini ins saglıklı bi sekılde kucagına alırsın canım...
ne desen haklısın.. netıcede yasanan ve yarın bizimde basımıza gelebilecek olaylar bunlar,toplumun gercekleri.. yapanlarda yasayanlarda bızım ınsanlarımız maalesef... bende yenı evlıyım ve oturdugum yerde kımseyı tanımıyorum dogru dürüst,ve yalnızken her zilim caldıgında acamıyordum kapıyı... komsumda olsa acmadım,ilknur cınayetının oldugu sıralardı benımkıde... bıde taktıgım ıcın heralde hergun kım oldugunu halen cözemedıgım bırı ya da bırılerı zilime basıyordu.. senın psikolojınıde cok ıyı anlıyorum... sonra bıraktım ızlemeyı... uyumayı tercıh ettım.. ya da carsıya ınmeyı,oturdugum il küçük bir il oldugu ıcın ürkmüyorum carsısından... sımdı yenıden ızlıyorum... full ızleıyorum ama görmek ıstedıgım kadarını ızlıyorum ve kapatıyorum..ya da mutfakta işim oluyor unutuyorum...
sen önce kendı saglıgını ve bebeğinin saglını düşün bitanem... Allah analı babalı büyütsün...

Bende her sabah kalktığımda bu programı seyrediyordum..
Hatta hamileliğimin 2. yarısı ve bebeğim 2 aylık olana kadar her sabah saat 08:45 i beklerdim.
O sıralar evde olduğumdan pek bişey anlamamıştım ama bir gün eminönüne gittim.
Allahım nasıl psikolojim bozulmuş, yanımdan geçen herkes potansiyel katil, tecavüzcü yada hırsız gibi geliyor bana.
başımı kaldırıp bakamıyorum etrafa. O kadar etkilenmişimki olaylardan, çıldırmak üzereymişimde haberim yokmuş.
Hatta o sıralar konu olarak Gazi Osman Paşadaki anne ve çocukları cinayeti işleniyordu.
Korkudan site içindeki evimde bile camdan bakamadım, aman biri görür, kafayı takar falan diye.

Eeeee eşimde yok yanımızda, yurtdışında.
O eminönündeki gün son oldu.
Şimdi asla ve asla seyretmiyorum. Aslında ilk günler nasıl zorlandım anlatamam.
Resmen sigara gibi, Alkol gibi kanıma işlemiş ya.
Ama kendime hakim oldum ve o bağımlılıktan kurtuldum.
Lütfen kendinizi bir kontrol edin.
Eğer sizde benim kadar etkileniyorsanız, bırakın seyretmeyin, sonuçta bunların olduğunu biliyoruz, temkinliyizde ama en azından psikolojiniz bir nebze sağlam kalır.
kendinize iyi bakın arkadaşlar.....

İlknurun konusu işlenirken bende sabah erkenden kalkar izlerdim.Durmadan herkesle beyin fırtınası yapıyordum katil kim olabilir diye.Psikolojim senin kadar etkilenmedi ama etkilenilmeyecek gibi bir olay değildi.Şimdiki konular Münevver olayı hariç onun yanında hafif kalıyor.Tabiki psikolojimizi bozmadan hayatın gerçeklerine de hazır olmalıyız.İnsanlara sonuna kadar güvenmemeliyiz.Valla ben eskiden kapıyı kapatmaz içerden birşey lazım oluyorsa kapıyı aralardım.Artık merdivenci kadını, sucuyu kapıda bekletirken kapıyı kapatılıyorum.Bir atasözü vardı "bir müsibet , bin nasihattan iyidir." buda öyle.
Bu arada yaşlı dedenin katili çocuklar mı çıktı? Şok oldum.:1shok:

X