Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

bu kadın çocugun nerde diyeni hatırlamıyor ama yemekte patates salatası oldugunu hatırlıyor kızlar dikkat edin muge soru soruyor kadın böyle caresiz ne yapayım der gibi bakıyor sonra bişiler sölylüyor

kadın sorumsuz diyorsunuz tamam olabilir ama ben kendimi düşünüyorum 1 tane oğlum var çocuk bakmak gerçektende zor iş bazen nefes almak istiyorsun herşey seni bunaltıyor bir arkadaşınla ya da komşunla oturup 1 saat muhabbet etmek bile insanı rahatlatıyor bazen oğluma birileri baksa şöyle bir kafamı dinlesem diyorum bendemi kötü anneyim şimdi_? kadının 3 tane çocuğu var gelmiş bayramda gezmeye belki rahat gezeyim biraz kafa dinleyeyim diye bırakmıştır babasına..sonuçta tek başıana yapmamış bu çocukları babasıda sorumluluk almasını sahip çıkmasını bilsin

peki siz kafanızı dinliyim die cocuklarınızı ihmal edebilirmisiniz? onlar açken siz yemek yiyebilirmisiiniz?

canım cocuk bakmak gercekten zor evet ben 7 yasında kaza gecırdım bır anlık dıkkatsizlik kamyon carptı bana aslında annemınde sucu yoktu ama annem kendını paralamıs bır annem degıl babaannem annem kendılerını suclamıslar..mesela annem smdi onu düsünmek bile istemiyor...yanı bana carpan kamyonda hata vardı kaldırıma daha cıkmıstık kı ordan altına aldı benı annem neden neden o anda hemen kenara almadım dıye cok acı cekmıs..düsün yanı bu anne ne aglayabılıyor ne düzgün konusabılıyor..
benım kuzenmn cocugu var 1.5 yasında bayramda gördüm pesinden kımse ayrılmıyor
annesı,halası,babaannesı,babası tabiki bıran gözün kapanır olur ama kadın celısıyor hep

annem hep der bi cocupun üzerine çok titremicen çok titrersen her nusubet çeker die ama gözünlede takip edicen der önlemini alıcan der sen orda misafirsin kimin ne oldunu iyimi tanıorsun nie bırakıorsun cocu ortalıkda bak ben millete mana buluyorum ama benım ablamda öyledir 2 yaşındada oğlu vardır aynı melih gibi benım ablamda çok vurdum duymazdır cocu bırakır gitsin herkez uyarır onu ama biçare işte yani bişe yapamıoruz bıktım bıktım diyip duruor bakamıcan nie doğuruyorsun sorumluluk alıyorsun bilemiorum bekara koca boşaması kolaymış ama benım olmayan bi çocuğğun kılına bile zarar gelmesini istemeyen biriyim

ahada bir kayıp bulunmuş bknz:gurbaa tosbasııalsanaalsanasmile
pek lazım değil ama neyseeesempatiksalakcinni
gelelim mevzuya Allah müge ye sabır versin kafayı yiyecem şu mih meselesinde
bir tanesi de anlaşılır doğru düzgün birşey anlatmıyor yahuuu
şu sinem dee bulunsun artık yaa :çok üzgünüm:noldu o kızçeye:a015:

tamam inan haklı olabilirsin bunalıyoda olabilirsin
bu kötü anne oldugun anlamına gelmezz
ama bak kocasının ilk yapışı degilmiş
daha öncede safranboluda böyle bi olay yaşamışlar

sorumsuzmuş zaten
bunu bile bile
nasıl güvendin 2.kez gittigin biyerde

hadi verdinn bebegii gözünü üzerinden ayırmaması gerektiii:umursamaz:

hayatta yavrularımı ihmal etmem ben önce yavrularımı doyurup sonra kendime bakarım oğlum 5 yaşında tek başına dışarı çıkaramıyorum 2 yaşındaki yavruyu nasıl göndereyim büyük konuşmakda istemiyorum valla ben yavrularımı gözümümün önünden ayıramıyorum ayırmıyorum bu olay da aileden çıkacak bakalım nasıl bi sonuçla çıkacak.

doğrusuda bu olmalı zaten hemşerim

sineme bende çok zülüyorum ama içimden de onun sağ bulunaüı geçmiyoröldürülüd o kızçe bence(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…