Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

arkadaşlar bende havvayı dilbere benzettim ilk izlediğimde...burdaki yorumlara bakıyorum bilip bilmeden kadını neyle suçlamışsınz henüz ortada birşey yokken çok ağır şeyler söylüyorsunuz...çocuk anasının yanından kaybolmamışki babasının yanından kaybolmuş nden kimse babayı suçlamıyor_?

ya ama baba zzaten sorumsuz anne biliyor ilgilenmeyen bir babaya cocuk bırakılır mı hic,düsün 2 yasında cocuga cekırdek verılıyor yerı gelıyor kocaman ınsanın bogazına kabugu gıdıyor...ama dogru belkı dedıklerımızden dolayı gunahını alıyoruz ama oda cok acık konusmuyor

arkadaşlar bende havvayı dilbere benzettim ilk izlediğimde...burdaki yorumlara bakıyorum bilip bilmeden kadını neyle suçlamışsınz henüz ortada birşey yokken çok ağır şeyler söylüyorsunuz...çocuk anasının yanından kaybolmamışki babasının yanından kaybolmuş nden kimse babayı suçlamıyor_?

kadın nerelerden neler çıkardı anlattı
bizim böyle düşünmemize kadın sebep

kusura bakma ama en çok suçlu anne
kendin yemek yerken hiçmi aklına gelmez 2yaşındaki bebe
yanından ayırmaması gerekti herşeyden önce

ya insan nasıl hatırlamaz bebegin nerde senin deyen insanıı
avuç içi kadar odadasın
giren belli çıkan belli

havvanın üzerinde aile baskısı var ben o kanlı çarşaf olayınada inanıyorum kesinlikle havvanın uydurması değil köydende bir allahın kulu çıkıp konuşsa bence herkes çekiniyor aynı sevgi aslanın ailesi gibi bunlardA HÖDÜK

inşallah biz yanlırız
inşallah bu kadın gerçekleri söylüyordur.
ama ben hala gizlediği birşeyler olduğunu düşünüyorum.
yanılmak isterim.

sinem konuşulmadı hiç bi gelişme yok gibi mi? ama anne önceki günlere nazaran birazdaha umudlu sanki bişemi bulundu acaba?

kadın nerelerden neler çıkardı anlattı
bizim böyle düşünmemize kadın sebep

kusura bakma ama en çok suçlu anne
kendin yemek yerken hiçmi aklına gelmez 2yaşındaki bebe
yanından ayırmaması gerekti herşeyden önce

ya insan nasıl hatırlamaz bebegin nerde senin deyen insanıı
avuç içi kadar odadasın
giren belli çıkan belli

çokk doğru konuştun aynen katılıyorum sana

sinem konuşulmadı hiç bi gelişme yok gibi mi? ama anne önceki günlere nazaran birazdaha umudlu sanki bişemi bulundu acaba?

bırı facete yazmıs gaziantepli kız bulundu ya sinem gbı butun cocuklar bulunsun demıs
orda dıyorlar yanlısmı dedı ama dünde demıs öyle bırsey..
fakat bende mesela sınemde bulunur anlamında dedı anladım cunku mügenın dili cok sürcğyor

X