Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Imkansiz olan ne canim ??

Madem 3 saat yetmiyor birkac konuya, o halde bir gün bir konuyu isleyeceksin...
Mesela ben sahsen bgn serife hanima birkez daha acidim, orda kukla gibi oturuyor, programin sonu geldi, konuyu ele aldirlar.
Yok madem yetmiyor zaman, 1 gün serife hanimi al, diger gün Havva hanimi...vs
Yeri geliyor 3 saata 3-4 konu sigdirmaya calisiyorlar, cok sacma, tabiki bunlar benim fikrim.

tamam 1konuyu 1programa sıgdırsınlar
ama elde delil yok şahit yok 3saat boyunca programda ne konuşulacak
dön dolaş aynı laflar
sonrada diyecezki hep aynı şeyler konuşuldu ilerleme yok denilecek
ki dahada sıkılacaz programdan bence

şerife hanıma bugün gelme deselerde o kadın gelir zaten

fikrine saygım var ama bende böyle düşünüyorummkaydirigubbakcemile5

o kizmanin altinda birseyler vardi bence.müge birseyler cözdü sadece biraz daha delil topluyorlar gibime geliyor.gercekten evladini kaybetmis bir ana gibi olsaydi müge asla o sekilde cikismazdi ona..

bende bugun yazdım bnu bak sinemin anneside bgırıyor aglıyor ama bagırma cvp ver demiyor kadında şüpheli seyler var aynı dilber gibi ama dilber daha donuktu bu kendini ele veriyor bazen

kizlar her an her dakika bir haber birsey cikabilir diye o aileleri orada tutuyorlar.
hangi olayda gelisme varsa onun üstünde duruyorlar.
bence gayet güzel bir sekilde herkese vakit ayiriyorlar.daha ne olsun ki..
bu program olmasaydi ne dilber olayi cözülürdü nede öznur..
allla razi olsun bu programi yapanlardan..

o kizmanin altinda birseyler vardi bence.müge birseyler cözdü sadece biraz daha delil topluyorlar gibime geliyor.gercekten evladini kaybetmis bir ana gibi olsaydi müge asla o sekilde cikismazdi ona..

bencedeee...

o amcanın birde kayınpederinin aglamasını anlamadımm neydi o öyleee

kizlar her an her dakika bir haber birsey cikabilir diye o aileleri orada tutuyorlar.
hangi olayda gelisme varsa onun üstünde duruyorlar.
bence gayet güzel bir sekilde herkese vakit ayiriyorlar.daha ne olsun ki..
bu program olmasaydi ne dilber olayi cözülürdü nede öznur..
allla razi olsun bu programi yapanlardan..

kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

Benim demek istedigimde o zaten.
Seyirci gibi oturanlar var orada, kizlari kayip , babalari, anneleri kayip olanlar, programin bitmesine 5 dk kala, mikrofon uzatiliyor okadar.
Ertesi gün hatirlamiyorsun bile.

Yoksa bende demiyorum sirf sinemin konusu gündemde olsun diye...
Herkese esit zaman ayirlilsin dedim...

Neyse cok uzadi bu konu, sanki Müge anli bunlari görüpte uygulayacakmis gibi, kendimi ifade etmeye calisiyorum...

Umarim, Insallah tüm olaylar hayirli bir sekilde sonlanir...

Canlı yayında şok telefon
Günlerdir Sinem Yurdanur’u arayan Müge Anlı’nın canlı yayınında şok bir gelişme yaşandı. Daha Önce Sinem Yurdanur ile en son görülen kişi olan sabıkalı Emrah Kaya’nın Sinem ve ev arkadaşı Hülya’yı tehdit ettiği iddia edilmişti.
Bu gün canlı yayına bağlanan ve adını açıklamayan genç bir kız, daha önce kendisinin de İnegöl’de okuduğunu ve o günlerde erkek arkadaşı ve bir başka kız arkadaşının da bulunduğu arkadaş grubu ile denize gittiklerini Emrah Kaya’nın da o grupta kendileri ile geldiğini kendileri bikinilerini giyerken gizlice çıplak fotoğraflarını çekip daha sonra ailelerine göndermekle tehdit ederek cinsel ilişkiye girmeye çalıştığını iddia etti.
Telefona bağlanan ve adının açıklanmasını istemeyen genç kız Emrah Kaya adlı şahsın İnegöl’de terör estirdiğini, genç kızlara tuzaklar kurarak tehdit ettiğini, zorla kızların telefonlarından kendi telefonuna mesajlar çektiğini anlattı.
Genç kız ayrıca kendisi ve yanındaki kızı arkadaşına Emrah Kaya’nın tehditlerinin 2 yıl kadar sürdüğünü ve bu yüzden eğitimini yarıda bıraktığı açıkladı. Genç kız ayrıca Sinem Yurdanur’a da Emrah Kaya’nın böyle bir tuzak kurmuş ve tehdit ediyor olabileceğini söyledi.

Benim demek istedigimde o zaten.
Seyirci gibi oturanlar var orada, kizlari kayip , babalari, anneleri kayip olanlar, programin bitmesine 5 dk kala, mikrofon uzatiliyor okadar.
Ertesi gün hatirlamiyorsun bile.

Yoksa bende demiyorum sirf sinemin konusu gündemde olsun diye...
Herkese esit zaman ayirlilsin dedim...

Neyse cok uzadi bu konu, sanki Müge anli bunlari görüpte uygulayacakmis gibi, kendimi ifade etmeye calisiyorum...

Umarim, Insallah tüm olaylar hayirli bir sekilde sonlanir...

yok müge bunu seneye dikkate alır
gecen sene veda etmeden kapıyordu herkes yazıyordu ama yapmadıı kadın bir sezon simdi veda edıyor zamanla yapıo ıste

Kesik bacaklar sineme ait olamaz gibime geliyor çünkü şerife hanım
çok uyanık bir kadın kızının bacaklarını mı tanıyamıcak.1 ayı geçik bi süredir
kadın tacirlerinden konuşuyorlar.hiç dedi mi müge hanım kızımın bacaklarına şurasi benziyodu o olabilirmi diye?hayır..kadının içi içini yerdi kafasına takılsaydı
yok ben bu şıkkı direkt eledim zaten..

Canlı yayında şok telefon
Günlerdir Sinem Yurdanur’u arayan Müge Anlı’nın canlı yayınında şok bir gelişme yaşandı. Daha Önce Sinem Yurdanur ile en son görülen kişi olan sabıkalı Emrah Kaya’nın Sinem ve ev arkadaşı Hülya’yı tehdit ettiği iddia edilmişti.
Bu gün canlı yayına bağlanan ve adını açıklamayan genç bir kız, daha önce kendisinin de İnegöl’de okuduğunu ve o günlerde erkek arkadaşı ve bir başka kız arkadaşının da bulunduğu arkadaş grubu ile denize gittiklerini Emrah Kaya’nın da o grupta kendileri ile geldiğini kendileri bikinilerini giyerken gizlice çıplak fotoğraflarını çekip daha sonra ailelerine göndermekle tehdit ederek cinsel ilişkiye girmeye çalıştığını iddia etti.
Telefona bağlanan ve adının açıklanmasını istemeyen genç kız Emrah Kaya adlı şahsın İnegöl’de terör estirdiğini, genç kızlara tuzaklar kurarak tehdit ettiğini, zorla kızların telefonlarından kendi telefonuna mesajlar çektiğini anlattı.
Genç kız ayrıca kendisi ve yanındaki kızı arkadaşına Emrah Kaya’nın tehditlerinin 2 yıl kadar sürdüğünü ve bu yüzden eğitimini yarıda bıraktığı açıkladı. Genç kız ayrıca Sinem Yurdanur’a da Emrah Kaya’nın böyle bir tuzak kurmuş ve tehdit ediyor olabileceğini söyledi.

Bu yeni olmadı ki çok oluyo bu telefon geleli...dün gelen telefon başka bu başka..

dün akşam izlediği dizideki tecavüz sahnesini
izlerken aklıma öznur geldi
nasıl etkilendiysem nasıl içim acıdı canım bebem
neye uğradığını şaşırmıştır.
mekanı cennet olsunn
ve bütün kalbimle tecavüz eden ve kalkışan herkesin
idam edilmesini istiyorumm dua ediyorum bunun için.

açıkcası ben melih konusundada
sinem konusundada pek umutlu değilim
bir sonuç çıkmayacak gibi geliyor bana
.

dün akşam izlediği dizideki tecavüz sahnesini
izlerken aklıma öznur geldi
nasıl etkilendiysem nasıl içim acıdı canım bebem
neye uğradığını şaşırmıştır.
mekanı cennet olsunn
ve bütün kalbimle tecavüz eden ve kalkışan herkesin
idam edilmesini istiyorumm dua ediyorum bunun için.

benımde aklıma hep öznür geldi içim acıdı izleyemedim orasınısenağlama

X