Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

belli zaten süslü bir kız ama inş o değildirde benim tahminim o hiç yanılmam ilk akla gelen neyse o çıkar arkadaşlar ya allah sabır versin...kimseyi evladı ile sınav yapmasın rabbim..

sağolun ya hepiniz çok yardımseversiniz iyiki bişey istedik
Canımcım program Havva'nın çocuğuyla başladı. Yengesi amcası filan konuştu. Konuyu saptırmaya çalışıyorlar aslında neyin ne olduğunu çok iyi biliyorlar dedi Kezban yengesi Havva'nın. Kocasının annesi de zaten öz teyzesiymiş. O'da afaroz etti Havvayı. Bu saatten sonra her şey bitti dedi teyzoşu. Sonra, gerdek çarşafını ortaya attı Müge. ''Göstermediğiniz için seni istememişler en başından beri doğru mu?'' diye sordu Müge. Sormasıyla beraber kayınbaba ve amcacık anırmaya pardon ağlaşmaya başladılar. Neden böylesi bir tepki verdiler kimse çözemedi.
Sinem olayında da konteynırda bulunan kırmızı ojeli tırnaklar gösterildi. DNA testinin sonucu bekleniyormuş hala. Kızın biri aradı ben çok şey biliyorum dedi ama canlı yayında konuşamadı. Özelden anlattıracağını söyledi Müge de. Keşke konuşsaydı pek bi meraklandırdı kız.
Havva'dan kıl kaptım bugün hadi hayırlısı.

bence öldürülüp mezara gömülen genç gibi yaptılar sineme de:KK43:
eğer itiraf eden biri çıkmasaydı o çocuk bulunamazdı
bu olayı itiraf eden çıkmayacağına emin oldukları için rahatlar
hülya da başına aynı şeyler gelir korkusuyla daha fazla kopnuşmamaya çalışıyor

bugünlükte bizden bu kadar yayında ve yapımda yorumlarda emegı gecenlere sevgiler falan filan..cok güldüm sonralrda üperdim Allah hayırlısını versın...
canınız skıldıkca arif hocayı aklınaza getirin sıkılmayın üzülmeyin

bugünlükte bizden bu kadar yayında ve yapımda yorumlarda emegı gecenlere sevgiler falan filan..cok güldüm sonralrda üperdim Allah hayırlısını versın...
canınız skıldıkca arif hocayı aklınaza getirin sıkılmayın üzülmeyin

bence öldürülüp mezara gömülen genç gibi yaptılar sineme de:KK43:
eğer itiraf eden biri çıkmasaydı o çocuk bulunamazdı
bu olayı itiraf eden çıkmayacağına emin oldukları için rahatlar
hülya da başına aynı şeyler gelir korkusuyla daha fazla konuşmamaya çalışıyor

bu adli tıpla hakkaten bi iyi diyolağa geçmek lazım 50 gündür rapor çıkmamış nasıl olur ya bu kadar önemli konularda bu kadar uzun sürer anlam veremiyorum

Canımcım program Havva'nın çocuğuyla başladı. Yengesi amcası filan konuştu. Konuyu saptırmaya çalışıyorlar aslında neyin ne olduğunu çok iyi biliyorlar dedi Kezban yengesi Havva'nın. Kocasının annesi de zaten öz teyzesiymiş. O'da afaroz etti Havvayı. Bu saatten sonra her şey bitti dedi teyzoşu. Sonra, gerdek çarşafını ortaya attı Müge. ''Göstermediğiniz için seni istememişler en başından beri doğru mu?'' diye sordu Müge. Sormasıyla beraber kayınbaba ve amcacık anırmaya pardon ağlaşmaya başladılar. Neden böylesi bir tepki verdiler kimse çözemedi.
Sinem olayında da konteynırda bulunan kırmızı ojeli tırnaklar gösterildi. DNA testinin sonucu bekleniyormuş hala. Kızın biri aradı ben çok şey biliyorum dedi ama canlı yayında konuşamadı. Özelden anlattıracağını söyledi Müge de. Keşke konuşsaydı pek bi meraklandırdı kız.
Havva'dan kıl kaptım bugün hadi hayırlısı.

buyrunnnnnnnnn Şeniz

inşallah bacaklar sineme ait değildir ama gerçekten üst üste birbirne uyan tesadüfler bunlar aklımada acaba mı diyede gelmiyor değil, havva olayıda sadece çocuk kaçırılması değil gibi geldi bana kurcaladıkça çok kokular çıkıyor bu çocuk başkasının olupta öz babası çocuğunu gelmiş almış olmasın, allahım ya mügeyi izleye izleye tuhaf senaryolar yazıp ip uçlarını birleştirmeye, tahminler yürütmeye başladım sempatiksalakcinni

ya hakkaten anlaşılır gibi değil daha neyi bekliyorlar anlamadım cidden...şu taştan öztürk gülizar hanımın katili ya adam yapmış belli bütün herşey onu gösteriyor itirafta etmiş daha ne diye davayı erteliyorlar anlamadım nasıl bi düzen bu adama akli dengesi bozuktur raporu alıp sıyrılacaklar işin içinden görürsünüz..

en basit örneklerden biride dilber davası ve münevver davası ya herşey ortada daha neyin peşindeler anlaşlır gibi değil yok cem kaç yaşındaymış yok üstünde ne varmış yok o gün ne yemiş ne içmiş ..adam resmen sapıkya katil daha ne ceza verecekleri için neyi bekliyorlar anlamadım ...mesela dilber davası ...ya beş kişi bir olmuş o masum yavruyu sanki canavar gibi hepsi atlamışlar üstüne öldürmüşler ...nesini bekliyorlar daha anlamadım sanki tarladamı öldü yoksa evdemi öldü ne farkı olacak sonuçta bu suç işlenmiş hepside ıspatlanmış daha ne atıp duruyorlar dava tarihini....

geçen tv de bir haber çıktı belki izleyen olmuştur.... 90 yaşında bir adam eşini öldürmüş sonra kendini falanda kesmiş bişeyler çocukları haber vermiş polise üç gün sonra mahkeme kaç yıl ceza vereceğine karar vermiş... tabi bu yurt dışından bi haberdi türkiye değil....

kızlar banada o bacaklar sinemin gibi geliyor bakın aylar olmus bulunalı ve daha gecenlerde söylediler önceden emrahtan süphelenmezdim ama şimdi şüphelendim bide o arayan kıza pek guvenemedim gibi sinemin öldürüldüğünü düşünüoyorum zaten ki ilk aşamada öldürülmese bile bu kadar yayından olaydan sonra bence öldürüldü cunku o tarihlerde kayıp olan baska kız yok öncelerden varmıs ama sinem kayboluyor 3 gun sonra ceset bulunuyor bacaklar ve 2 gun önce öldürülmüş olacagı söyleniyor bende olsam parmaklarından tanırdım kızımı ama annesi tanımamıs demekki sarkmıstı derisi diyor

X