Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Kesınlıkle dogu sölüyorsun YELıZ cim... kapının önünde oynayan cocuklara bakıyorum burada daha okula bışe gıtmıyorlar 6 yasın altında ama bakınıyorum bınaların camlarına balkonlarına gözetleyen kollayan yok cocugunu... daha kac cocugun kaybolması ya da ölmesı gerekıyor anlamıyorum..

biride leğende boğulmuş yazık. yapabileceğiniz kadar değil bakabileceğiniz kadar çocuk yapın doğurmakla iş bitmiyor asıl o zaman başlıyor sorumluluk. bu insanların doğum kontrolünden haberi yok mu?
prezervatifleri ,doğum kontrol haplarını sağlık ocakları ücretsiz veriyor kimsenin haberi yok mu?

eğitim şart..

birde bütün bu suçları işleyip hapse girenlere "kader mahkumu" demiyolarmı, işte o beni deli ediyo.
ne kader mahkumu ya :eek:klava: suçu kadere atmasınlar, herkes kendi kaderini kendi çizer. Allahım akıl fikir vermiş. aklı kullanmak kendi elimizde.

akıl saglıgından suphelendıklerı ıcın sanırım vermıyor baba... kız daha once bakırköyde yatmıs ya.. gerci iyiyse artık bı sıkıntı yok ama ınamak ıstemıyolar sanırım

Kızlar bu kayıp çocuk olaylarında BENCE %90 annelerin suçu var.Dün alışveriş merkezinde asansördeyiz asansör durdu bir baktım 2 yaşında bir erkek çocuk bindi.Ben sanıyorum arkasından annesi yada babasıda gelecek ama baktım etrafa kimse yok.Aaa diye çığlık atmışım.Görevli geldi aldı.Devamını bilmiyorum.Annesini bulundular mı bilmem ama anneler alışverişe kendilerini kaptırdımı çocuklarını unutuyorlar.Sonra araki bul.Hele 6 yaşın altındaki çocukların sokakta yanlız oynatılmasına sinir oluyorum.Başımdan gitsin mantığı oldukça daha çok çocuk kaybolur.Ben çocuğumu çok koruyorum diye bana pimpirikli anne diyorlar olsun pimpirikli ve korkak anne olmaya razıyım.kaydirigubbakcemile5

arkadaşlar bgün fox tvnin sabah haberlerinde daha önce müge anlının programına katılan bir kız vardı,6 günlükken eşi öldürülmüştü hani,eşinin anne babası da canlı yayına katılmıştı,kız sürekli yalan yanlış ifadeler veriyordu hatta eski sevgilisini hapse attırmıştı eşimi o öldürmüş olabilir diye ve bugünkü haberde meğer kız yeni sevgilisine eşini öldürtmüş inanabiliyor musunuz ne cani insanlar var,zavallı adam suçsuz yere 1 ay boşu boşuna hapis yatmış delikafadulden

arkadaşlar bgün fox tvnin sabah haberlerinde daha önce müge anlının programına katılan bir kız vardı,6 günlükken eşi öldürülmüştü hani,eşinin anne babası da canlı yayına katılmıştı,kız sürekli yalan yanlış ifadeler veriyordu hatta eski sevgilisini hapse attırmıştı eşimi o öldürmüş olabilir diye ve bugünkü haberde meğer kız yeni sevgilisine eşini öldürtmüş inanabiliyor musunuz ne cani insanlar var,zavallı adam suçsuz yere 1 ay boşu boşuna hapis yatmış delikafadulden

ay evet yaa.. banada eşim söyledi gazetede okumus.. Allahım ne günlere kaldık Ya Rabbim...

ay evet yaa.. banada eşim söyledi gazetede okumus.. Allahım ne günlere kaldık Ya Rabbim...

Ya bu kız bide müge anlıda çıkmıştı ama kızın her halinden ve sözlerinden bir şeyleri gizlediği belliydi ve daha önce oturdukları şehirden de bir sürü kişi aradı bu kızın iyi biri olmadığını söylemişlerdi.

bende gazete de okdum ve sok oldum :1shok:

Ya bu kız bide müge anlıda çıkmıştı ama kızın her halinden ve sözlerinden bir şeyleri gizlediği belliydi ve daha önce oturdukları şehirden de bir sürü kişi aradı bu kızın iyi biri olmadığını söylemişlerdi.

hatta mügeyi kızdırmıstı yalanları ortaya cıkınca ve müge kovmustu...Hey Allahım yaaa

müge şüpelenmiş tekrar çağırmşılar dedektifer izlemişler kız çelişkili konuşunca herşey ortaya çıkmış

7 haberlerinde atv verecekmiş az önce gösterdit tv..şok oldum ama o kızın programdada bir sürü çelişkili ifadesi vardı..benim anlamadığım bu insanlar suçlu oldukları halde ne cesaretle programa katılıyorlar..

bende hemen tv karşısına geçiyorum haberlerde atvde verecekler..
müge bu gün bu konuyu mu işledi kızlar....
neyse ben haberi bi izliyim hele..
hatta müge programdan kovmuştu buraya yazmıştım hatırladım bende....

Bende şimdi takvimde okudum ilginç.Anneside suçlu kızını sonuna kadar insan korumaz ki.Benim kızım suçsuz diyordu.20 yaşında 2 kere evlenirse böylede 2.kocadan kurtulur.ölen öldü yazık ki:KK43:
Müge Anlının web sitesi neden yenilenmiyor acaba.Arada bakıyorum ama hep aynı.

X