Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

sinemin ne olduğu er yada geç çıkacak.münevver karabulut gibi bu kızın üstünde çok fazla duruyolar..ayrıca şu minik öznura çok üzüldüm:KK43:

defalarca izledim son görüntüleri...çok fazla bu olaya şahit olduğum için yine ürperdim.inş kimseye bişey olmamıştır

ne müge anlıyı severim ne de izlettiririm yanımdakilere
ama ilk defa bi bakim dedim sıkıntıdan
onda da bu olaylar oldu
ben bile merak ettim reklamı bekledim

aa ben cocugumu almaya gitmistim o saatte kacirmisim oraya daha yeni gordum sok oldum ya insallah kimseye birsey olmamistir

muge anlinin programini kaldirirlarsa cok uzulurum cunku cok guzeldi programi dengesiz bir adam studyoyu bastiysa mugenin ne sucu var kesinle karsiyim buna

Allah rahmet eylesin.. Sapık adam oznura sadece pis elleriyle dokunmak için mi evine goturmuş

tecavuz etti kıza söylemiyor. oznur tanımadıgı birinin motor gezisi teklifini neden kabul etsin

katilin ifadesine göre kız tamam demiş. akıl var mantık var! bunlar oznuru bayılttı bişeyler yaptılar

Allah rahmet eylesin.. Sapık adam oznura sadece pis elleriyle dokunmak için mi evine goturmuş

tecavuz etti kıza söylemiyor. oznur tanımadıgı birinin motor gezisi teklifini neden kabul etsin

katilin ifadesine göre kız tamam demiş. akıl var mantık var! bunlar oznuru bayılttı bişeyler yaptılar

adli tıp raporunda tecevüze yeltendiği ama başarılı olamadığı kanıtlanmış.kız karşı çıkmış adamda telaşlanıp boğarak öldürmüş.daha önceleride üvey kızına tacizde bulunmuş adam.

o evli adama kaçan sabriyenin kocası basmış atv yi ,dostunu kulağından yaralamış ,bir atv çalışanını da elinden yaralamış ,demekki ört bas etmek için şangırtı mangırtı dediler meğer olay varmış ..haberlerde çıktı bu akşam ..

o evli adama kaçan sabriyenin kocası basmış atv yi ,dostunu kulağından yaralamış ,bir atv çalışanını da elinden yaralamış ,demekki ört bas etmek için şangırtı mangırtı dediler meğer olay varmış ..haberlerde çıktı bu akşam ..

bende show haberde izledim akşam.müge neden bişey olmamış gibi davrandı anlam vermek zor..

arif verimli nekadar çok korktuysa artık..kaçısına bakın.kadını ezip geçecek nerdeyse...şangırtı olsa neden okadar çok büyük tepki versinlerki?korumalar herşeye öyle atlayıp sunucuyu çıkarmazlar.illaki bişeyler oldu orda.keşke bende orda olsaydım.bukadar çok merak etmezdim:KK43:

Evet ya çok güldüm. Sen psikiyatrist olarak kaos anında herkesten önce panik yapıp kaçarsan millet napsın. Hoca ve cemaat misali....

bende show haberde izledim akşam.müge neden bişey olmamış gibi davrandı anlam vermek zor..

Hiçde zor değil tamamen programını kaybetme korkusundan. Ne de olsa ekmek kapısı hayatının kariyerini yaptı bu programla. Ama ceza veya uyarı alacağı kesin. Alsın da hatta yayından kalksın. :kahve:

nette o olayı bi çok defa izledim..
ay kızlar varya bende o psikologa gül gül öldüm..
anam önündeki kadını ezio kaçaçam die..
ve ilk o kaçıo zaten...
mügeyi sevmem ama ordaki tavrı hoşuma gittii..
bi dak noluo dio kadın yaa..
korkmuo vallaaa..
en azından arif verimliden daha yürekli......

öznurada çok üzülüdüm..
allah ailesine sabırlar versin inşallah...

Hiçde zor değil tamamen programını kaybetme korkusundan. Ne de olsa ekmek kapısı hayatının kariyerini yaptı bu programla. Ama ceza veya uyarı alacağı kesin. Alsın da hatta yayından kalksın. :kahve:

kesinlikle.. hayatta en nefret ettiğim rreklamları izledim, şangırtı dedi yahu.. sanki yemekhane.. :umursamaz:

nette o olayı bi çok defa izledim..
ay kızlar varya bende o psikologa gül gül öldüm..
anam önündeki kadını ezio kaçaçam die..
ve ilk o kaçıo zaten...
mügeyi sevmem ama ordaki tavrı hoşuma gittii..
bi dak noluo dio kadın yaa..
korkmuo vallaaa..
en azından arif verimliden daha yürekli......

öznurada çok üzülüdüm..
allah ailesine sabırlar versin inşallah...

:roflol:

Avukat Rahmi de yoktu görüntüde sanırsam ilk tabanları o yağladı.

Hukuk adamı olduğu için yarın ki programa gelmemesi lazım. Öyle ya nasıl stüdyoysa silahla dalmış adam ki zaten daha önce de karısını tehdit etmiş. Güvenlik sıfır :umursamaz:

can tatlıdır kızlar herkes önce kendi canının derdine düştü....
nasılmış müge hanım adam kovboyculuk oynayabiliyormuş demek ki değilmi... oradan ahkam kesmek kolaydı... ne yani dağbaşımı burası diyordun o kadar milletin önünde canlı yayında bunları yapan insanlar tek başlarına olduklarında kimbilir neler yapmaz.....

Ve Öznur ölü bulundu çok üzgünüm:KK43:

müğeyi tam izleyemedim alt yazılardan anladım
öldüğünü
yazık olmuş kızcagıza sabır diliyorum ailesine.

dünkü silah olayında müğe cidden cesaretliymiş farkettinizmi.
kaçmaktan çok olayı merak ediyor.
bakalım buğün açıklama yapacakmı.

can tatlıdır kızlar herkes önce kendi canının derdine düştü....
nasılmış müge hanım adam kovboyculuk oynayabiliyormuş demek ki değilmi... oradan ahkam kesmek kolaydı... ne yani dağbaşımı burası diyordun o kadar milletin önünde canlı yayında bunları yapan insanlar tek başlarına olduklarında kimbilir neler yapmaz.....

bu konuda sana çok katılıyorum.
karşındaki kötü niyetli olduktan sonra
herşeyi her ortamda yaparlar.

kızlar bazı gazetelerde öznurun katilinin kendi kızına
bile tecavüz ettiğini yazmış
adamın kendi kızı ihbar etmiş
yazıklar olsunnn
pislik bunlar ya.

avukat rahmi hemen kaçmıyor kızlar arif verimli gibi
dönüp bakıyor arkasına ne var diye
o en azından karizmayı çizdirmedi ama arif verimli aklıma geldikçe gülüyorum:))

X