Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

benide çok düşündürüyor kızlar nasıl bir mahallede oturuyorlar ki tüm belalar orda.madem kötü bir yer okadar rahatsızlar neden taşınmamışlar.mahallede olaysız gün yok sanırım hayretler içindeyim.birde herkez farklı birşey anlatıyor kesin bişeyler saklanıyor...

ya bide diyorum,kiz cok güzel yani öldürmek icin kacilrilmis oldugunu cok ihtilmal vermiyorum.bu kizi birisi kacirdi kaciranda su cep nurmarasi evli bir adamin ciktiya o diye düsünüyorum.
bu emrah ve diger genclerin sinemin kacirilmasina yardimci olduklarini düsünüyorum.

emrah diyor ya ben abilik yapiyordum koruyordum diye kesin birisi buna bu sekilde sinemi koru kolla diyen birisi vardi. emrahinda korktugu sakindigi, gercekten belalali birisi,,,,sinemide bu kisi kacirmis yada emraha digerlerini kacirttirmis olabilir.emrah ve digerleride o kisiden korktugu icin bilmiyoruz etmiyoruz diyorlar.

ya bide diyorum,kiz cok güzel yani öldürmek icin kacilrilmis oldugunu cok ihtilmal vermiyorum.bu kizi birisi kacirdi kaciranda su cep nurmarasi evli bir adamin ciktiya o diye düsünüyorum.
bu emrah ve diger genclerin sinemin kacirilmasina yardimci olduklarini düsünüyorum.

emrah diyor ya ben abilik yapiyordum koruyordum diye kesin birisi buna bu sekilde sinemi koru kolla diyen birisi vardi. emrahinda korktugu sakindigi, gercekten belalali birisi,,,,sinemide bu kisi kacirmis yada emraha digerlerini kacirttirmis olabilir.emrah ve digerleride o kisiden korktugu icin bilmiyoruz etmiyoruz diyorlar.

aslında haklısın buda bir olasılık.sonuçta emrehın yüzünde hiçde öyle bir üzüntü ifadesi yok.bukadar yakın arkadaş olacaksın, hep koruyup kollayacaksın ama günün birinde kız ortadan kaybolacak senin hiiiiiiiiç bişeyden haberin olmayacak.
banada emrahta bişeyler var gibi geliyor.
birde genç bir kızın mahallenin büfecisiyle atıyorum bakkalıyla marketçisiyle ne işi olur.hepimiz üniversite okuduk, arkadaşlarımızda oldu ama böyle bakkalla samimi olıyım büfeciyle telefonlaşıyım ne alaka yani...maşallah sinemide mahallenin tüm gençleri tanıyor nerdeyse.bu kızda da bişeyler var.
ama inşallah bulunup...

ben böyle düşünmemiştim ama çok mantıklı
ne garip bişey yaa nasıl bir çete bunlar böyle
öbür çocuk da nasıl öldürülmüş içim acıdı valla
ne biçim insanlar var bunları da ana baba yetiştiriyo bizleri de

kizlar,bence hülya da bitiyor hersey,,,, onuda babasi konusturmuyor.
bu olayin altindan belali bir tip cikicak, herkes bu kisiden korkuyor ve agizlarini acmiyorlar.
hülya'yi da babasi engelliyor.kimse bulasmak istemiyor bu olaya..bence sinem yasiyor,ölmüs olamaz.ölmüs olsa illa cesedi bir yerden cikardi.
bu kizlarinda etrafinda bir tane dogru düzgün insan yok hepsi sabikali belali tipler hakikaten,,,,
üniversite okuyan bir genc kiz neden bu tiplerle arkadaslik eder.ne isi olur bu tiplerle aklim almiyor.bide yani cok hos kiz sinem istedigi kisi ile de flört ederbilirdi.sen kalk nerde sabikali belali tip varsa onlarla arkadas ol vs..olcak is degil...

bulunmaz olurmu canım benim unvde basıma musallat olan bir salak vardı eski sevgilimdi yani son senemde ben sadece sınavlara girmeye gidiyordum memleketteydim yani sınav dönemini öğrenip gidip otobus şirketlerine sorarmıs onlarda söylermiş SEÇ ile giderdim hep bi bakardım otogarda aptal dusun o insan normal bi insan ona bile söylüyorlar daha sonra gidip kızdım adamlara onlara diyormuski kız kardeşim evden kactı ondan soruyorum adam dediki birdaha bileti baskasının adına alın kafamçokkarıştı şimdi polisler gidip soracak kamera göruntulerini isteyecekler vermeyeceklermi ya şimdi sinem kendi gitse cunku adamın anlattıgına göre kacırılmıs gibi durmuyor kacırılan kız durmadan aglar alısverişe çorba içmeye gitmez bide begenmemiş domates corbası fln diye derdi corbamı olur bunlar kıza bişi yaptı ama ne hersey hulyanın babasında bitiyor

ben hülya nın dayısının bu konu ile alakalı olduğunu düşünüyorum

kizlar,bence hülya da bitiyor hersey,,,, onuda babasi konusturmuyor.
bu olayin altindan belali bir tip cikicak, herkes bu kisiden korkuyor ve agizlarini acmiyorlar.
hülya'yi da babasi engelliyor.kimse bulasmak istemiyor bu olaya..bence sinem yasiyor,ölmüs olamaz.ölmüs olsa illa cesedi bir yerden cikardi.
bu kizlarinda etrafinda bir tane dogru düzgün insan yok hepsi sabikali belali tipler hakikaten,,,,
üniversite okuyan bir genc kiz neden bu tiplerle arkadaslik eder.ne isi olur bu tiplerle aklim almiyor.bide yani cok hos kiz sinem istedigi kisi ile de flört ederbilirdi.sen kalk nerde sabikali belali tip varsa onlarla arkadas ol vs..olcak is degil...

oo madre naberkaydirigubbakcemile5

bence sinem öldü..ölüsü 1 sene sonra bulunan muallakta kalmış bir sürü olay oldu şimdiye kadar

hülyanın dayısı sinemin ailesini arayıp tv yr çıkmayın gelelim konuşalım demiş
bence dayıyla ilgili bu olay

inş tek temennim bu ama aynı şeyler üzerinde duruyolar hep aynı şeyleri konuşuyolar yaa

bencede...
hep dıyorum araya 2 gun gırdı belkı bır gelısme olur ama hep aynı kısıler aynı sözler aynı ıddıalar... Bır adım ılerleme yokkk

birisi kisa özet yapabilirmi sinem ilgili bu gün ki söylenenleri,,,, kacirdimda,,,, annesi bagirip duruyodu ne oldu!!!!

face de daha bi aktif gidiyor kızlar tartışmalar...hem burayı hem orayı takip edince çok daha güzel oluyor

yıne aynıydı bugun... hııc gelısme yookk... kadıncagız yırtınıp duruyor olan anneye babaya oluyor... su emrahıda daha ne dıye cıkartıyorlar,baygın baygın konusması delı edıo adamı ama bır ara sesını yukselttı emrah o zaman o cocugun ıcınde sakladıgı canavarı gordum sankı...bana onunla ılgılı denenler dogru gıbı gelmeye basladı ama sınemın olayıyla ılgısı var mı hala mechulll

ben birde eskişehirdeki küçük kızıda çok merak ediyorum
tranvay şöförü vukaatlı br adammış ya
yazık olur kıza.

sinemde hep kendine kötü arkadaşlar tercih etmiş
bende üni. okudum 4 sene
okuduğum yerin halkıyla hiç arkadaşlık etmezdik
kötü huylarının olduğunu duyduklarımızdan uzaklaşırdık
kokrkardık ya yalanmı söyleyelim
bize birşey yaparlar diye
ama sinem annesinn dediği gini
çok cesaretli kızmış yani.

inş. kötü birşey olmamıştır kızcagıza