Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

bence o kız yasamıyor..
pavyonda oldugunu hic sanmıyorum
bir pavyon atıldı ortaya adam belkı benzetiyor
cünkü bızdencok yardım ıstedı kurtarn benı dedı dedı
yanılmıyorsam ankara asti den geldıler yanı o otogarda bagırsa var ya polıs anında damlar
otobüste bır bagırsa herkes yardım ederdı oradakı adamlara der mı mantıklı mı yanı
aman ne bileyim o anneye yazık
sinem de normal bır kız degılmıs tabı olmasın ama kadının cıgerını yaktı bu kadar entrıka cok fazla bır genc kız ıcın herkes onların pesınde inegölde kız yok sanırım neyse belkıde yalandır bılemıorum

valla bu işin ucundan herşey çıkabilir. bakarsın kızın cesetini buluverirler. valla o anneye acıyorum başkabişey değil.

ya o kayserili pavyoncu gayet rahat konuşuyordu.hoş dilber de çok rahat anlatıyordu ama neyse...

ya o kayserili pavyoncu gayet rahat konuşuyordu.hoş dilber de çok rahat anlatıyordu ama neyse...

tabi rahat konuşur kim bilir kaç kızı kötü yola düşürdü.bünye alışık yani.böyle suçlayıcı durumlarla çok karşılaşmıştır bu işin ehli olmuş baksana.yarın katılırsa bakalım neler yumurtlayacak...

herşey çok yavaş oluyor neden bu kadar uzun sürüyor reyting içinmi yapılıyor, eğer böyle sabah konuşup akşama kadar hiçbişey yapılmıyorsa bu kız şehir şehir saklanacak bulunamayacak en sonda işleri bitince öldürüp atacaklar bir köşeye olmaz yaaaa...

reytıng ıcın yavastan alındıgını zannetmıyorum cunku kızın aılesıde kesınlıkle kızlarıyla ılgılı herseyı takıp edıyorlardır,netıcede polısle jand la beraber işlenılen bır olay... bu kızın bulunması zaten daha buyuk bır reytıng... bırde bunun dısında kac olay ortaya cıktı katıl bulundu..vs bence reytınge fazla ıhtıyacı yok artık mugenın :)

ya arkadaşlar bu sinem mügenin dediği gibi ailesinin öğrenmesini istemediği bişeylerden çekiniyodu diyelim o zmn sinemi götürünce sinem ailesiyle kaç gün konuşamayacağını fln en azından bi hafta orda kalsa ailesine ne diyicekti dönünce ondan haber alamıycaklar fln ,dolayısıyla kızı zorla götürmüş olmalılar diyelim o zmn da kız otobüse biniyo lokantaya gidiyo yardım isteyebilirdi..yani demek istediğim bunların hepsi çok mantıksız sinem pavyonda fln olamaz onun yaşadığına inanmıyorum inş ben yanılıyorumdur ama bu pavyon meselesi olayı başka yerlere çekmekten başka bi işe yaramıyo..

hülyanın babasına herşeyi anlatmış olup da bu kadar düzgün diye övdükleri sinemin ailesine tehdit edildiklerini bile söylememesi ilginç
belki de sinemin bir sevgilisi vardı o tuzağa düşürdü:KK43:

bende şunu anlayamıyorum eğer birini kaçıracak olsanız bunu arabaylamı yaparsınız yoksa insanların daha fazla olduğu göze batabilecek şekilde otobüslemi kaçırırsınız.buda bana mantıksız geldi.hülya ve sinem bişeyler karıştırmış bence.yoksa kendi halinde olan insanları kim niye tehdit etsin.hülyanında babasına anlattığı şeyler ayrı müge anlıya anlattığı şeyler farklı.dikkat ettim hülya hep kendini sinemi temize çıkarmaya çalışan konuşmalar yapıyor.

zaten sineme kımse ak kasık demıyor kı... tamam bırılerı musallat olmus olabılır,guzel kız sonucta ama bu kadar da kolay degıl bır kızı alıkoymak kacırmak

dur bakalım bu olayın altından neler çıkacak.hiç ummadığımız kişilerden kim bilir neler neler çıkacak..inşallah bulunur kız..

basından beri dusunuyorum kızlar hersey hulyayla babasında bitiyor emrahında sucu yok bence annesi canlı yayında kızım yapmaz konusmaz gitmez diyor ama sinem cokta masum deil tehdit ediliyormus fln eee ailesinin haberi yok madem kadın satıcıları beni rahatsız ediyor diyor komsuya okulu bıraksın gitsin hayatı tehlikede hala inegölde geziyor emrahla tehdit ediyor dedikleri halde görüşüyorlar bence sinem cok sey karıstırmıs masum bir kız değil annesini anlarım acılı bir kadın yazık onada bu gizli tanıkta hülyanın babası tarafından ortaya cıkarılmıs gönderilmiş biri sırf amac hedef sasırtmak adamın söyledigi hersey sacmalık şimdi madem sinem kacırıldı adamlar otobuslemi kacırıyor hadi otobusle kacırdılar bu kız hiçmi kimseden yardım isteyemedi ayakkabı almaya gitmişler çorba içmişler o kadar uzun yoldan gelmiş kimseden yardım isteyemedimi tanık olan adam yalan söylüyor işi baskasını uzerine yıkmaya calısıyorlarki kurtulsunlar butun iş hulyanın babasında bitiyor

işte banada otobüsle kaçırma olayı saçma geldi.insan birini kaçırıyorsa otobüsle kaçırıp kendini tehlikeye atmayı göze almaz bence.kaçırma işini kimselerin görmeyeceği şekilde yapar.hadi otobüsle kaçırdı diyelim hangi otobüs nereye gitmiş kaç kişi gitmişler bulunamaz mı.artık çoğu yerde mobese kameraları var ne biliyim otobüs şirketinden yardım falan alınıp bulunamaz mı acaba.

işte banada otobüsle kaçırma olayı saçma geldi.insan birini kaçırıyorsa otobüsle kaçırıp kendini tehlikeye atmayı göze almaz bence.kaçırma işini kimselerin görmeyeceği şekilde yapar.hadi otobüsle kaçırdı diyelim hangi otobüs nereye gitmiş kaç kişi gitmişler bulunamaz mı.artık çoğu yerde mobese kameraları var ne biliyim otobüs şirketinden yardım falan alınıp bulunamaz mı acaba.

bulunmaz olurmu canım benim unvde basıma musallat olan bir salak vardı eski sevgilimdi yani son senemde ben sadece sınavlara girmeye gidiyordum memleketteydim yani sınav dönemini öğrenip gidip otobus şirketlerine sorarmıs onlarda söylermiş SEÇ ile giderdim hep bi bakardım otogarda aptal dusun o insan normal bi insan ona bile söylüyorlar daha sonra gidip kızdım adamlara onlara diyormuski kız kardeşim evden kactı ondan soruyorum adam dediki birdaha bileti baskasının adına alın kafamçokkarıştı şimdi polisler gidip soracak kamera göruntulerini isteyecekler vermeyeceklermi ya şimdi sinem kendi gitse cunku adamın anlattıgına göre kacırılmıs gibi durmuyor kacırılan kız durmadan aglar alısverişe çorba içmeye gitmez bide begenmemiş domates corbası fln diye derdi corbamı olur bunlar kıza bişi yaptı ama ne hersey hulyanın babasında bitiyor

anam anam bunlar ne böyle adam öldürüp, baskasinin mezarina koymuslar bide cam agaci, cicek dikmisler üstüne tüylerim üperdi.sinem öldürüldümü diye bende düsünmeye basladim.inegölde ne mafyalar varmista biz bilmiyomusuz:1ninca:

her sehirde belalılar vardır ama bütün üniversite öğrencisi kızlarda o belalılarla konusmaz yine en buyuk suc kızlarda

X