Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ben 1 senedir evdeyim.çalışmıyorum.artık iyice paranoyak oldum.kapı .alınıcak,biri gelicek beni öldürücek. çocuğuma bişey yapıcak vs vs...okadar çok şey geliyoki aklıma.düşündükçe kahroluyorum.bebeğim için üzülüyorum.ona bişey olursa ben ne yaparım diyorum.sonra bi bakıyorumki salya sümük ağlıyorum:KK43:(((...

bende senin gibiyim canım.ailcek paronayak olduk mügeyi izlemeye başladıktan sonra.

kızlar ben tam farketmedım ama facete yazmıslar
sinemin halasının yüzü gülüyor dıye(belkı anası demek ıstediler hala var mı bişmiyorum)
sizde farkettinizmi

sinem olayinda emrahla cok alakali görüceksiniz.daha ilk röportajinda gözüm hic tutmamisti.
"temel ic güdü" de ki Sharon Sotone gibi nasilda sakin sakin hic bir suc islememis gibi masumu oynuyo.cok uyanik coooook..:diger menajer gibi buda menajer cikarsa hic sasmam:)

emrah üniden 2 kızı daha tehdit etmiş böyle, arkası varmış onlara gveniyormuş kızları üzerlerini değiştirmeleri için kayalıklara göndermiş her kareyi çekmiş sonrada fotolarla şantaj yapmış bnmle birlikte olcaksınız diomuş.urfalımıymış neymiş
aşiretim ben cart curt diyerek korku veriyormuş kızlara.emrahın parmağı var bu işte bana göre kesinleşti

yok canım kız sanırım urfadan asiretmıs beni öldürürlerdi diyor
kız oda bildiginden aılene söylerimfılan dıye sey yapıomus
ya anlamıyorum nasıl bır pis adammıs ya tipide gıcık ayy sınır oldum

emrah üniden 2 kızı daha tehdit etmiş böyle, arkası varmış onlara gveniyormuş kızları üzerlerini değiştirmeleri için kayalıklara göndermiş her kareyi çekmiş sonrada fotolarla şantaj yapmış bnmle birlikte olcaksınız diomuş.urfalımıymış neymiş
aşiretim ben cart curt diyerek korku veriyormuş kızlara.emrahın parmağı var bu işte bana göre kesinleşti

bana öyle geliyorki bu emrah dene kisi, kizlari tuzaga düsürüyo sonrada diger kadin saticilarina kizlari veriyor,,,
ah ah ah...
resit olma yasi mutlaka daha yüksek bir yas olmali en az 22 olmali.
18-19 yas cocuk bir yas hic bir hayat tecrübesi yok evlerinden kus olup ucup baska sehirlerde okumaya gidiyorlar.ellerine gecirdikleri özgürlüklerini hic düsünmeden hoyratca kullaniyorlar.sonrada böyle aci olaylar yasaniyor...
cocuklarimizla cok iyi iletisim icine girmemiz lazim,korkutarak degil sevgi ve anlayis vererek büyütmemiz lazim.ana babalar hep korku verek büyütüyorlar, yanlis birsey yapmasinlar cocuklarimiz diye.ama o korku ters tepiyor.basina bir is geldiginde ise, sinem gibi anlatamiyorlar.cok yazik cok...

Son düzenleme:
bana öyle geliyorki bu emrah dene kisi, kizlari tuzaga düsürüyo sonrada diger kadin saticilarina kizlari veriyor,,,
ah ah ah...
resit olma yasi mutlaka daha yüksek bir yas olmali en az 22 olmali.
18-19 yas cocuk bir yas hic bir hayat tecrübesi yok evlerinden kus olup ucup baska sehirlerde okumaya gidiyorlar.ellerine gecirdikleri özgürlüklerini hic düsünmeden hoyratca kullaniyorlar.sonrada böyle aci olaylar yasaniyor...
cocuklarimizla cok iyi iletisim icine girmemiz lazim,korkutarak degil sevgi ve anlayis vererek büyütmemiz lazim.ana babalar hep korku verek büyütüyorlar, yanlis birsey yapmasinlar cocuklarimiz diye.ama o korku ters tepiyor.basina bir is geldiginde ise, sinem gibi anlatamiyorlar.cok yazik cok...

sinemin turkcell hattı babasının üzerineymiş onda sıkıntı yok
vodafone hattına ne diyosunuz? bursa/inegölde yaşayan evli bir adama ait çıktı hat.babası ben bilmiyorum diyor, kızım kendi üzerine aldı diye biliyorum diorkafamçokkarıştı

Sinem in iki tel.hattı varmış biri babasının üzerine diğer hat ise bugün programda açıklandı.inegölden bir evli bir erkeğe aitmiş isminide verdiler rıfat mı neydi.o kişi sinem i tanımadığını söylemiş..tanısa da tanıyorum der mi?aileside tel hattının başka birine ait olduğunu yeni öğrendi..demekki kızın başka hayatı vardı.. ne gerek var elinde babasının üzerine bir hat varken, yabancı birinin üzerien ait diğer bir hatta..bi düşünmek lazım..CADIARZU
DNA sonucuna göre kız kadriye hanımın kızı değil çıktı,üzüldü kadın..

inş sinem en kısa zamanda bulunur nasıl dua ediyorum yaa...
emrahla alakalı olduğu apaçık zaten...
hülyanın babasıda var die düşünüyorum...
1 ay önceden 2 kişi arasında pastasız doğumgünü kutlandığını ilk defa duydum ömrümdede bi daha duymicam heralde..bu ne saçmalıktır beee........
güzelim kızı bitirdiler..ama bulunucağına çok inanıyorum türkiye ayağa kalktılar bırakmazlar artık..medyada peşinde..şu kız bi bulunsa başka bişi istemem

Sinem in iki tel.hattı varmış biri babasının üzerine diğer hat ise bugün programda açıklandı.inegölden bir evli bir erkeğe aitmiş isminide verdiler rıfat mı neydi.o kişi sinem i tanımadığını söylemiş..tanısa da tanıyorum der mi?aileside tel hattının başka birine ait olduğunu yeni öğrendi..demekki kızın başka hayatı vardı.. ne gerek var elinde babasının üzerine bir hat varken, yabancı birinin üzerien ait diğer bir hatta..bi düşünmek lazım..CADIARZU
DNA sonucuna göre kız kadriye hanımın kızı değil çıktı,üzüldü kadın..

rıfat değil cnm rıdvan

inş sinem en kısa zamanda bulunur nasıl dua ediyorum yaa...
emrahla alakalı olduğu apaçık zaten...
hülyanın babasıda var die düşünüyorum...
1 ay önceden 2 kişi arasında pastasız doğumgünü kutlandığını ilk defa duydum
örümdede bi daha duymicam heralde..bu ne saçmalıktır beee........
güzelim kızı bitirdiler..ama bulunucağına çok inanıyorum türkiye ayağa kalktılar bırakmazlar artık..medyada peşinde..şu kız bi bulunsa başka bişi istemem

evet ,hülyanın babasının ifadeleri çelişkili biraz.. kızının doğumgününü bilmiyor..doğumgünün şimdimi senin kızım diyememiş mi kızına..bence kızı oraya birilerine gösterme amaçlı da getirmiş olabilirler..

X