Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Hepimiz üniversite okuduk ailemizden de ayrıydık.
Bizim okulda da bazı kızlar gecelik 100 dolara şehrin iş adamlarıyla yemeğe çıkarlardı sonra yatarlarmıydı bilmiyorum ama bunu yaparlardı.
kandırılmakla alakası yok parayı sevmekle,hayalperest olmakla alakalı..
Sinem' in arkadşaları az çok kendi karakteriin ortaya koyuyor..
Böyle olsun istemezdi muhtemelen ama hayat da tercihlerden ibaret..
dilerim kurtulur annesinin çığlıkları beni çok üzüyor.

bugün izleyemedim sinem bulunamadı mı hala?
sinemin yerini biliyorum diye son anda gelen bir telefon vardı
izledilerse ordan götürmüşlerdir sinemi
herşeyin televizyonda hemen söylenmesi doğru değil aslında

bende üniversite okudum güzelimdir kendimi de beğenirim sanki peşimize adammı takıldı,bütün esnaf bunları konuşuyo baksanıza yok tehdit bilmem ne bişeler varki oluyor sineme her ne yapıldıysa kabul etmiyorum arkadaşlar ama hatırlayın yurtta kalırken bazı kızlar vardı yok dolmuşçuyla yok bakkalla hatta yurt kantinindeki adamla..çocuk aldıranlar falan neler vardı...

bende şunu anlamıyorum anneler kızlarını üniversiteye gönderdiginde evde dizinin dibinde oturdugu gibi oturacagınımı sanıyolar hiçte öyle degil bizim sınıfta bir arkadaş vardı balıkesirin bi kasabasından gelmişti devlet yurdunda kalıyodu çok hoş düzgün birkızdı daha ilk sene bitmeden kız resmen alkolik oldu derslere geç gelmeye başladı sebepte akşam oldumu dışardan içki sokuyolarmıştı gece geç saate kadar içiyolarmıştı başka arkadaşlarda özel yurttan eve çıktılar sebebte akşamları istedikleri gibi gece erkek arkadaşlarıyla gezemiyolar diye neler neler var daha sonrada yok benim kızım onlarla işi olmaz falan uzaktasın istegin dışında bişey yapmasın istiyosan sende kızınla nereye giderse sende gideceksin sonra böyle kızım kızım diye daha çok aglarsın

benim babam önceden cocuklarım yapmaz mantıgına sahipti
ama simdi sizinde bir hayatınız var kontrol edemedıgımız ya da göremedıgımız seyler vardır dıyor kı cok dogru
mesela ben arkadasımla konusmalarımı babama gelip harfi harfine anlatmam genelde duramam söylerım ama bazen söylenmyecek seyler oluyor...
mesela sinemin annesı kızım yapmaz etmez diyor ama cokta denildigi gibi degil sanırım
ben facebook ziyaratci girisyle bakıyorum orda birisi sinemlerın komsularıymıs
hülya ve sinemin gece gec saatlere kadar gezdigini yazmıslar
ben ailemin yanında okuyorum ama benım ablam baska sehirde okudu ve orda kaldı
ben simdi onun yanındayım mesela gecen kapı caldı acmadı baktı kim diye neden acmıyorsun dedım aacmam dedı neden acayım dedi,ben yalnız yasıyorum dedı sabah ise gidiyorum aksam geliyorum kim kimdir tanımıyorum merhaba merhaba o kadar dedı...
yani tehtid edıyor dedıklerı adamla geziyorlar tozuyorlar bence yanlıs burda
hülya babasına demıs dogruysa keske sinemde deseydi..
insallah sınem sag salım bulunur kıza birsey olmamıstır
ama bugün mügeye sinir oldum dün yayın biterken biri arıyor sinemin annesı cırpınıyor kadın yazık
adam sabah yayında birde iki gün bekledık diyor demek ki o telefon gelmeden birgün önce iletisme gectiler bari kızın annesıne deyinde kadın umutlanmasın
adam kesın sinem diyor ama sinem resimdenkinden cok farklı yınede ınsallah odur
bulunur...
birde facete hülyanın dayısınında birsey yapmıs olacagını düsünyorlar

bende şunu anlamıyorum anneler kızlarını üniversiteye gönderdiginde evde dizinin dibinde oturdugu gibi oturacagınımı sanıyolar hiçte öyle degil bizim sınıfta bir arkadaş vardı balıkesirin bi kasabasından gelmişti devlet yurdunda kalıyodu çok hoş düzgün birkızdı daha ilk sene bitmeden kız resmen alkolik oldu derslere geç gelmeye başladı sebepte akşam oldumu dışardan içki sokuyolarmıştı gece geç saate kadar içiyolarmıştı başka arkadaşlarda özel yurttan eve çıktılar sebebte akşamları istedikleri gibi gece erkek arkadaşlarıyla gezemiyolar diye neler neler var daha sonrada yok benim kızım onlarla işi olmaz falan uzaktasın istegin dışında bişey yapmasın istiyosan sende kızınla nereye giderse sende gideceksin sonra böyle kızım kızım diye daha çok aglarsın

Ailelerin kızlarının yanında gitmeleri de çözüm değil.
Yapan her daim yapar, işini görür.
Öyle şey olmaz. Herkes önce kendini bilecek.
Aile nereye kadar çocuklarının yakasına yapışabilir ki?

sinemin yeri belli olmuşş
ALLAHIM ESİRGESİN KİM BİLİR ORAYA GİTMEYİ
nasıl mecbur bıraktılar görüntülerimi vardı ellerinde yada
resimleri

nası sinemin yerı bellı mi simdi
gidip alırlar o zaman
bende güya izliyorum bugün pek bakamadım gibi

ben izliyorum suan bu programi.
gecen hafta basladim takip etmeye.
sinem ve hülyanin tamamen sucsuz olduklarina inanmiyorum.
ben daha öncleri duyumlar alirdim cok eskiden.üniversiteden bazi kizlar para kazanmak icin zengin is adamlariyla para karsiligi bir aksam yemegine cikiyorlarmis.sadece yemek.hatirlarsaniz "haziran gecesi" diye bir dizi vardi orada da böyle bir konu islenmisti.
bence bu kizlar bu tür bir is yaptilar ama bir daha pacayi kurtaramadilar.tehtid ettiler ailenize söyleriz neler yaptiginizi diye bunlarda korkularindan hic birsey yapamadilar.hülya diyordu ya tehdid ediliyoruz diye bence kensinlikle emrahta ne olup bittigini biliyor ama korkularindan konusamiyorlar.
sinem kesinlikle ortaya cikicak ben inaniyorum.

Rahmi beyin yaptığıda
aynı fenerbahçenin yanlış anonsu gibi oldu :KK1:
ama olan arda ki kadıncağıza yani anneye oldu
izledikçe dehşete düşüyorum
rahmi beyin dediği gibi BATAKLIK resmen
çırpındıkça batıyorsun

Durduk yere hiçbir kızı ,kimse biryerden kaçıramaz..bişeyler yapmışlar arkadaşıyla,sonra da işin içinden sıyrılamamışlar tecrübesizliklerinden dolayı..
Sinemin fotolarında da pek mazbut bir havası yok..
Gün gibi ortada..Olan anneciğine olmuş kadın sararmış solmuş mübarek günlerde..

Sinem'in resimleri pek güven duygusu veremiyor bana. Annesinin dediği kadar masum ve mazbut olduğunu göremiyorum çekilmiş fotolarda.

anneler babalar zannediyolar ki çocukları onların evinde olduğu gibi hanım hanımcık,valla bizim okulda ne kızlar var anlatsam aklınız durur,dışardan o kdr hanım hanımcık gözüküyolar kıyafetleri fln da açık seçik değil ama okulda birlikte olmadıkları erkek sayılıdır..ben de öğrenciyim öyle rahatsız eden bi manyak olmuştu ama ben pabuç bırakmadım o da en sonunda vazgeçti gitti..Allah aşkına hangi kız korktuğu bişeyi olmasa istemediği bi adamla görüşürki? Günahlarını almıyım ama emrahın elinde bişeyler olmalı bunları tehdit edicek..

X