Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ademe inanılmaz bence,diliyle lafları çeviriyor,

Müge hanım showww yapıyo..
ben süper şoförüm.... tamir bile yaparım.. sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey

hiç izleyesim yok 2 gündür müge*yi. finallerim var kafam kaldırmıyo -tatlicadiarzu- :1closedeyes:
bi bitsin sınavlar izlerim gene:eek:

niye gelmiyo ki anlamiyorum, nazar deger diye mi korkuyo:umursamaz:

ayy bırak gelmesin boşver zaten hep çelişkili konuşuyo benim aklıma takılan şu şimdi bazı insanlar binasında ki insanlar la az da olsa samimi ise o insanların genel olarak ne yaptığını bilir yani falan komşu saat 11 kadar yatar ya da öteki komşu erken kalkar acaba o saatlerde katil kimsenin olmadığını bilerek belki sabahtan gelmiştir kimsenin ortada gözükmediği saatleri bilir şu saatte millet ayaktadır ya da şu saatte işi vardır diye yine katil bu apartmandaki her işi takib eden ne zaman ortalık sessiz ya da milletin bu saatte işi olduğunu bilen biri çünkü hiç kimse görmüyo ses duymuyo nasıl oluyo bu :sm_confused::sm_confused::sm_confused::sm_confused::sm_confused::sm_confused::sm_confused:

Şu Ankara cinayetinde hala Ferhat'tan şüpheleniyorum nedense....
Mesela Ferhat'ın cinayetten sonra köye babaannesinin yanına gittiğini ve işten ayrıldığını bugün öğrendim iyice işkillendim! :eek:klava:

kızlar bence katil ferhat ailede bunu biliyor ve saklıyolar bence eğer o cancoz sevilayda bişey bilmiyosaaaa!!!!! kızın gözlerinde meymenet yok sanırım müge bitiyor artık yani sezona girecek konuyu açıklığa kavuşturmak istiyor oda bence yüzde yüz ferhatt

Şu Ankara cinayetinde hala Ferhat'tan şüpheleniyorum nedense....
Mesela Ferhat'ın cinayetten sonra köye babaannesinin yanına gittiğini ve işten ayrıldığını bugün öğrendim iyice işkillendim! :eek:klava:
ferhatmı? noluyo arkadaşlar yaaaa....ben bu gün izleyemedimde şimdi ferhattan şüphelendiğinizi görünce şok oldum......ferhat seginin oğlu değilmiydi?:1shok:

ferhatmı? noluyo arkadaşlar yaaaa....ben bu gün izleyemedimde şimdi ferhattan şüphelendiğinizi görünce şok oldum......ferhat seginin oğlu değilmiydi?:1shok:

Ferhat, Ramazan dayının oğlu cnm...

başından beri herkes ondan şüpheleniyor zaten yeni değil ki bu şüpheler..

Son düzenleme:
evet kızlar bende diyorum ferhat çünkü sevilayın kocasıda akrabadan o dendiginde hepsi evet o o yapar söyle böyle dediler sonra baska bi adam vardı hepsi o evet o yapr dediler ferhat dendiginde hepsi hayır apartmandan dio

kızlar bence katil ferhat ailede bunu biliyor ve saklıyolar bence eğer o cancoz sevilayda bişey bilmiyosaaaa!!!!! kızın gözlerinde meymenet yok sanırım müge bitiyor artık yani sezona girecek konuyu açıklığa kavuşturmak istiyor oda bence yüzde yüz ferhatt

zaten halasının öldürüldüğü gün hergün ordan geçen ferhat o gün geçmemiş olaydan sonra işten de kendi kendine çıkmış köyde duruyomuş olaydan sonra ankaraya hiç uğramamışbilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

evet kızlar bende diyorum ferhat çünkü sevilayın kocasıda akrabadan o dendiginde hepsi evet o o yapar söyle böyle dediler sonra baska bi adam vardı hepsi o evet o yapr dediler ferhat dendiginde hepsi hayır apartmandan dio

zaten görüntülerde görürsünüz salya sümük nasıl ağlıyo yerlere yatıyoboshayallersmileboshayallersmileboshayallersmile

ya kızlar bu ferhattada evin anahtarı varya eve geldi girdi sevgi hanımda dışarıdaydı eve gelince ferhatın evde olduğu gördü yada halası geldiğinde evi arıyodu altınları bulmak için sevgide tam olayın üstüne geldi kadını oracıkta öldürdü bence

allah yardımcıları olsun kızların ama kayboldukları yer pek tekin değil dere falan varmış...
inşallah başlarına birşey gelmemmiştir..

Son düzenleme:
X