Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

evet zara bende inceledim aslında o elinde elma gibi şey olan fotoda ben bi gariplik sezmedim hani deiyor ya sanki biraz yumuşakmış gibi falan..
bilmem nedense bana öyle gelmedi sanki bir şapka gibi bişiy takmış anlık bi pozmuş gibi..
durun resmini ekliyim acaba ben mi farklı düşünüyorum ???

işte resim bu arkadaşlar pekte feminen gelmedi bana ? birde siz inceleyin...
318.jpg

kızlar bence çocukta bariz kimlik arama bozukluğu var ailesinin yaşantısı malum belki zorla o okulu okudu ama içinde başka bir mürsel vardı ailesininde karşı çıkacağını bildiği için hep içimde yaşıyordu çocuk belki biraz daha metro biriydi giyim kuşam olarak ama bi yandanda hafızlık yapıyomuş onunda gerektirdiği şeyler var belki bunaldı yapmak istemiyordu ve ailesinden korkuyordu psikolojiside bozulduğu için bence ortadan kayboldu.bu arada mürselin babasıda bence yakışıklı adam kaydirigubbakcemile3

Şu konya kadınhanı cinayeti ne oldu ya şükranı kuyuya atmışlardı öldürüp???Çıktımı bişi??

şükranın katili ahmet cıktı... hanı su gorustugu telefonlastıgı... adam ortaya cıkınca cınayetı dileğe cocuk benden dedı..vs ahmetmıs yanı şükranı ölduren kansız...

AAA ciddimi niye öldürmüş manyak ne sitemiş?Girdimi hapse?Çoçuk ondanmıymış?Ay saol canım ya..

AAA ciddimi niye öldürmüş manyak ne sitemiş?Girdimi hapse?Çoçuk ondanmıymış?Ay saol canım ya..

ne demek :)
valla cnm orasını bende kacırdım ama o faydasız kişi Ahmet cıktı... bebek sanırım ondan değil... dılek canlı yayına getırdı bebegı,ne kadar benzıyo bana vs deyıp deyıp durdu... ben o arada dılegın hamıle oldugunu bıle bılmıodum ya... hıc deısmedı...

kızlar bence çocukta bariz kimlik arama bozukluğu var ailesinin yaşantısı malum belki zorla o okulu okudu ama içinde başka bir mürsel vardı ailesininde karşı çıkacağını bildiği için hep içimde yaşıyordu çocuk belki biraz daha metro biriydi giyim kuşam olarak ama bi yandanda hafızlık yapıyomuş onunda gerektirdiği şeyler var belki bunaldı yapmak istemiyordu ve ailesinden korkuyordu psikolojiside bozulduğu için bence ortadan kayboldu.bu arada mürselin babasıda bence yakışıklı adam kaydirigubbakcemile3

bencede henüz ne oldugunu bilemiyor gibi cünkü kuran satan bir adam ,gördügünü söyledi adamla konusmus bir yere bagli olup olmadigini sormus adama,baska bir yasantisida olabilir ama bence radikal islamci kisilerce kandirildigini düsünüyorum ya da bir grup taraftan kandirilmak belki uygun degil sonucta cocuk degil ama dini duygulari suistimal edilmis olabilir birde denildigi gibi psikolojik olaraktan da rahatsizsa hersey mümkün
ya ne kadr tuhaf istanbulda bircok kisi gördük diyor ama ne yazik ki kocaman sehir oldugundan bulunamiyor..
birde babasi hic kafasini kaldirmiyor müge ye filan bakmiyor sabit bir noktada gözü adamin yüzü hos gözleri filan

bugün kocaelideki iki sevgilinin cinayetide işlenmedi dimi ne kötü bi durum ya 2 ay sonra cesetin bulunması

bencede henüz ne oldugunu bilemiyor gibi cünkü kuran satan bir adam ,gördügünü söyledi adamla konusmus bir yere bagli olup olmadigini sormus adama,baska bir yasantisida olabilir ama bence radikal islamci kisilerce kandirildigini düsünüyorum ya da bir grup taraftan kandirilmak belki uygun degil sonucta cocuk degil ama dini duygulari suistimal edilmis olabilir birde denildigi gibi psikolojik olaraktan da rahatsizsa hersey mümkün
ya ne kadr tuhaf istanbulda bircok kisi gördük diyor ama ne yazik ki kocaman sehir oldugundan bulunamiyor..
birde babasi hic kafasini kaldirmiyor müge ye filan bakmiyor sabit bir noktada gözü adamin yüzü hos gözleri filan

amca biraz dinci olduğu için sanırım utanıyor ama eli yüzü düzgün iyi biri belli konuşması çok düzgün inşallah bulunur

evet adamcağız çekingen ve mutaasıp olduğu için tek noktaya kilitleniyor.
bilmiyorum ama çocuğa bu kadar baskı yapılmasını da doğru bulmuyorum.
bırakın kişiliğini kendisi oturtsun siz değil.
düşünsenize aile baskısıyla doktor olan bir bireyi ???
sevmediği bir meslekte bize yarardan çok zararı dokunur...
onun için fazla sıkmışlar bu çocuğu anladığım kadarıyla ... bunalıma girip izini kaybettirmiş olabilir...

evet adamcağız çekingen ve mutaasıp olduğu için tek noktaya kilitleniyor.
bilmiyorum ama çocuğa bu kadar baskı yapılmasını da doğru bulmuyorum.
bırakın kişiliğini kendisi oturtsun siz değil.
düşünsenize aile baskısıyla doktor olan bir bireyi ???
sevmediği bir meslekte bize yarardan çok zararı dokunur...
onun için fazla sıkmışlar bu çocuğu anladığım kadarıyla ... bunalıma girip izini kaybettirmiş olabilir...

tamamen katiliyorum...sanirim asiri sekilde bunlarin ki,bence insanlar yasayacaksa birseyler cok asirya kacmamali sonucta amac önemli...
mesela söyle örnek vereyim yurt disina ilk geldik benm kardes o zamanlar 13-14 yaslarinda iyi bir okula gidiyor burda bazi gruplarin dersanesi var ilgileniyorlar falan,ama bir kizla arkadaslik kurdu diye duygusal anlamda babami cagirdilar biraz gelmesin ceza veriyorz diye ya sanki kendileri cok iyi gibi kendileri ögrencileriyle anlasip evlenirler bilmem kac yil cikarlr, cocugu o yasta disladilar birde kimse yoktu burda güvenecegin cocuk ondan sonra gitmedi oraya ne gerek varsa böyle seylere..baski cok kötü sonuclara itiyor..herkes ne yasamak istiyorsa onu yasasin aileler cocuklar icin farkli seyler düsünsede cocuklarin ic dünyanlari cok farkli

ne demek :)
valla cnm orasını bende kacırdım ama o faydasız kişi Ahmet cıktı... bebek sanırım ondan değil... dılek canlı yayına getırdı bebegı,ne kadar benzıyo bana vs deyıp deyıp durdu... ben o arada dılegın hamıle oldugunu bıle bılmıodum ya... hıc deısmedı...

allah bilir ama:ecrin_bebek: çocuk ne annesine nede babasına benziyordu-tatlicadiarzu-

X