Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Arif hocada birsey olmaz diyor cocuga söylediginde nasil birsey olmasin ki 17 yildir birine anne-baba kabul ediyor bunu biranda pat diye ögrenince o cocugun psikolojisi ne olur..arif hoca bunu dedi ya ben sastim..pat diye denilmez ki ergenlikte cocuk kolay mi?
kadin ne kadr hakli olursa olsun kendimi cocugun yerine koydum suanda biri ciksa bana dese psikolojim su yasta bozulur

program bitti ankara cinayetinden bi haber yok malesef...
inş yarın işlerler ya...
haftasonunu zor ettik valla...

ankara cinayetini bi daha programa almicaklarmış kızlar
uyarı gelmiş mügeye...

HAYIRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
ya neden ya napcaz şimdi nasıl takip etcez
programa alınmasalarda heralde takip ederler dimi çünkü gösterdiler yani

ben basinda böyle birsey duymadim,
arkadasta "söylemis"demis yani kendiside sanirim birindne duymus,
eger burdan duyan biri varsa kesin yazar..ben mügenin faceteki grubuna baktim bastan takip edenlerin mesajlarina ama böyle birsey yazmiyor..
basinda rtükten uyari aldigini fakat kasim ayindaki bir programdan dolayi,uyariyi herkes aliyor gecen seba tümer bile aldi söyleysi programi sonucta sanirim konuklar küfür edince,yada marka ismi filan verildiginde sanirim yasak bunlar

ben basinda böyle birsey duymadim,
arkadasta "söylemis"demis yani kendiside sanirim birindne duymus,
eger burdan duyan biri varsa kesin yazar..ben mügenin faceteki grubuna baktim bastan takip edenlerin mesajlarina ama böyle birsey yazmiyor..
basinda rtükten uyari aldigini fakat kasim ayindaki bir programdan dolayi,uyariyi herkes aliyor gecen seba tümer bile aldi söyleysi programi sonucta sanirim konuklar küfür edince,yada marka ismi filan verildiginde sanirim yasak bunlar

yani bende yorumları okudum böle bişey yazmamış kimse duyan olsa heralde yazan da çok olurdu die düşünüyorum....
ayrıca programa çıkarmasa heralde cinayetteb bölümlerde göstermezdi yine apartmanı falan gösterdi çünkü ne bilim

ne sıkıcı bir programdı bu gün...
gerçekten izlerken sıkıldım yıllars onra oğlunu aramaya çıkan bir anne.
birde romen gelin olayı...

kızlar şu hafız mürselin soyadı neydi faceden bakmak istiyorum...

çönn ççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççç b b vn.çmmççö nö nö ö n n n y:i,iğişlşngbgk ç löçö ll :

çönn ççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççç b b vn.çmmççö nö nö ö n n n y:i,iğişlşngbgk ç löçö ll :

bu ne looo.:roflol::roflol:...bilgisayarın başından 2 dakika kalkmıştımgamyoncuiremsugamyoncuiremsu oğlum yazmış...bu yorumu....hmmm çok anlamlı:roflol::roflol:

X