Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

şu 2kızda az değil haa
yengelerini uyutmuşlar:roflol:
bu fenalıkla bi şeycik olmaz onlara delikafadulden

kızlar müge nin haberi açıklandımı bende burda okuduklarımdan dolayı yazıyorum
haberi varmış heralde açıklandımı yoksa gülllüyle mi ilgiliydi ay müge ayyy

eee bi açıklama yapsa bari kesin ona ankara cinayetiyle ilgili ne oldu die mail yağıyodur ama hiç bişey söylemediğine göre ve bi açıklama yapmadığına göre önemli bi ip ucu buldular kesin

sormayın bılıyor herkes ankara cınayetını beklıyor reytıng için bır sey soylemıyor merak bekleyelım dıye

sevilay malı da meryemi suçlayıp GÜLME KOMŞUNA GELıR BAŞINA DıYO...meryem için nekadar apır sapır konuşuyo bu kız

bu gün yeni gelişme yoktu bakalım yarın nolacak..
sahi yarın müge varmı ?
19 mayıs ya...
23 nisanda yapmamıştı çocuğunu izlemeye gitmişti bu seferde gidebilirmi etkinlik falan olursa okulunda kızının.
dedimi yarın görüşürüz diye ?

Bu sabah haberlerde izledim. Konya'da eşini kayıp diye arayan kadın eşini öldürmekten gözaltına alınmış. Bu kadının eşini aramak için programlara katıldığını söylediler. Acaba Müge Anlı'nın programına katıldı mı bu bayan?

kızlar bu tarsus cinayetine kayınım bakmış.....
biz bu haberi ilk cıktı izliyoz kayınım görevden gelmişti orda polis hemen dediki kızı eşinin ailesi öldürmüş dedi...
gercekten yaa çok üzüldüm bide bebişi varmış oyyy tüylerim kalktı yinee.....
allah ailesine sabır versinnnnn ne diyim yaaa......

ayyy hamileymiş hemde içim acıdı resmen yaaa...
bebeğim hemde 4 aylıkmış :KK43:(((
bebek katilleriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii............................... :KK43:((((((((((((((((((((((((((((((((

vicdansızlar.....teyzeside şimdi ne diyo ee çöp atmışta içeriye birileri girip öldürmüş olabilir...
kızın babasıda diyo komsular demiş yapma anne yapma baba yarım saat bagırmış nasıl komsularmış madem böle ses duydunuz neden polise bildirmiyosunuz yaaaa.....

Son düzenleme:
X