Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

bugün program çok sıkıcı oğlunu arayan bir anne var kayonvalidesi almış oğlunu yurtdışındalarmış galiba birde müge uyarı aldıya pragramdan önce o yüzden cinayetlere değinmiyor bence:umursamaz:
yada fırtına öncesi sezzizlikte olabilir.........

bugün program çok sıkıcı oğlunu arayan bir anne var kayonvalidesi almış oğlunu yurtdışındalarmış galiba birde müge uyarı aldıya pragramdan önce o yüzden cinayetlere değinmiyor bence:umursamaz:
yada fırtına öncesi sezzizlikte olabilir.........

katılıyorum fırtına öncesi sessizlik gibi geliyo banadakaydirigubbakcemile5

evet bencede firtina dedikleri olay olma ihtimali cok yüksek..illaki önemli birseyler yakaladiklari zaman böyle konuya ara veriyo...iyice heycanlaniyoruz ama yaa...hayirlisi olsun...sevgi aslani kim öldürdü ayy ne heycanli bir isim olacak katilin ismi aciklaninca...cok korkunc..

programda uzun süredir çözülemeyen olaylar var sanırım... o yüzden müge anlı kolay hadiseler almış bugünnn
kayıp bir çocuk vardııı ismini hatırlayamadım tekkelerde arıyolardı çocuğuu noldu kızlar bilginiz var mı???

evet bencede firtina dedikleri olay olma ihtimali cok yüksek..illaki önemli birseyler yakaladiklari zaman böyle konuya ara veriyo...iyice heycanlaniyoruz ama yaa...hayirlisi olsun...sevgi aslani kim öldürdü ayy ne heycanli bir isim olacak katilin ismi aciklaninca...cok korkunc..

ay bizde ii ce şaşırdık kız cinayet meraklısı oldukdelikafadulden ben çatladım artık bulunsada rahatlasak

ayyyy nolursun yaz emi hem izle hem yaz ...ne diyo ne diye gösterdi...offffffff izleyememek ne kötü yaaaaa

kız heycan yapma bukadar rüyana gircek sona...giriyodur da belki:))
anam kahvaltı yapamadım vallaa daha :KK43:((
daha bişi göstermediler gösterince yazarım canım

galiba kasım ayındaki bir programla ilgili uyarı

kızlarrrr....
çayı koydum:kahve: güzel bi kahvaltıda hazırlıyorum kahvaltı yapmayan varsa buyrun beraber yapalımcokacimcoook....
müge anlıyıda burdan takip ederiz...

X