Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Evlat ya nasil onemli bir seydir Allah olmayan tum kadinlara nasip etsin,insani bir sarilisi nasil mutlu ediyor.Asya iki gundur rahatsiz yine istahi yok agzina bir kraker attimi seviniyorum.Insan dogurdugunu,nasil sevmez dogurup veririm der hayvan bile olsa yapmaz Sevilay a gercekten acimiyorum bir gun aci cektigine inanmiyorum annesi bile evlendireyim kurtulayim istemis kadina bile neler yapiyordu kimbilir boyle kadinlara annelik layik degil bir gun agzindan bebegim cocugum diye icten kelime duymadim.Katil diye dusundugumuz Adem yavrusu icin nasil ictan konusuyor umarim bebegi alir babasi buyutur.Sevilay hanimda hayalindeki esi bulur,buldugu es onun koca burnunu surte surte gosterir ona dunyanin kac bucak oldugunu sevimsiz yaratik

Evlat ya nasil onemli bir seydir Allah olmayan tum kadinlara nasip etsin,insani bir sarilisi nasil mutlu ediyor.Asya iki gundur rahatsiz yine istahi yok agzina bir kraker attimi seviniyorum.Insan dogurdugunu,nasil sevmez dogurup veririm der hayvan bile olsa yapmaz Sevilay a gercekten acimiyorum bir gun aci cektigine inanmiyorum annesi bile evlendireyim kurtulayim istemis kadina bile neler yapiyordu kimbilir boyle kadinlara annelik layik degil bir gun agzindan bebegim cocugum diye icten kelime duymadim.Katil diye dusundugumuz Adem yavrusu icin nasil ictan konusuyor umarim bebegi alir babasi buyutur.Sevilay hanimda hayalindeki esi bulur,buldugu es onun koca burnunu surte surte gosterir ona dunyanin kac bucak oldugunu sevimsiz yaratik

bebişinize geçmiş olsun öncelikle umarım hemen atlatır havalar birden ısındı bizler bile bi tuhaf olduk o bebişler napsın :ecrin_bebek: böyle insanların müge hanımında dediği gibi kesinlikle kısırlaştırılmasını istiyorum bir daha evlenecek (büyük ihtimal ferhatla ) ondan da yapacak onu da babaya bırakacak diyecek ki dayı oğlumdu anlaşamadık vs vs bu böyle sürüp gidecek o bebeklerin günahı nedir emin ol sevilay o bebeğin seçme hakkı olsaydı senin gibi bi anne asla istemezdi allahım sen herkesin kalbine göre ver evlat diye gözyaşı dökenleri duy çok sinirleniyorum ya elimde değil:kızgın:

kızlar cuma günleri seminere gidiyorum .. bu gün ne gelişmeoldu biriniz özet geçebilir mi
sanırım çatalca cinayetinde eşref ve veteriner tutuklanmış...
ankara cinayetinde de yeğenden mi şüpheleniyorlar...face de öyle bişeyler okudum sanki...

kızlar cuma günleri seminere gidiyorum .. bu gün ne gelişmeoldu biriniz özet geçebilir mi
sanırım çatalca cinayetinde eşref ve veteriner tutuklanmış...
ankara cinayetinde de yeğenden mi şüpheleniyorlar...face de öyle bişeyler okudum sanki...

canım yeni bi gelişme yok aynı şeyleri konuşup durdular ama yakın biri olduğu kesin hala o kanıda yız
müge anlının bildiğini fakat şuan açıklamadığını düşünüyoruz

canım yeni bi gelişme yok aynı şeyleri konuşup durdular ama yakın biri olduğu kesin hala o kanıda yız
müge anlının bildiğini fakat şuan açıklamadığını düşünüyoruz

çok teşekkür ediyorum... zaman ayırıp anlattığın için ...a.s.a.s.a.s.

KIZLAR BENİ DİNLEYİNNNNNN
www.müge anlı ile tatlı sert.com GİRİN VE 3 KONU MÜGE ANLI TATLI SERT KADIN MUTFAK VE ATV YE GİRİN YAZILAN YORUMLARI OKUYUN MÜGE ANLIYA YAZILAN YORUMLAR VAR ORDA NELER NELR YAZILMIŞ Bİ OKUYUN YORUM YAPARIZ

canım naptın buldunmu sonra bide yorumcuyum müge anlı tatlı sert atv ekranlarında die bi başlık var oraya da gir ordada yorumlar çok güzelll

valla müge anlı sık sık benim internet sitem yok ama açılan forum siteleri var diyor bu tarz yerlerde bişiyler okurken bunu göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim...:kahve:

valla müge anlı sık sık benim internet sitem yok ama açılan forum siteleri var diyor bu tarz yerlerde bişiyler okurken bunu göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim...:kahve:

canım önemli olab bi çok kişinin ferhat sevilay ve ramazandan şüphelenmesi bizim gibi konu aslında bu aynı şeyleri düşünmemiz

X