Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ikoncan canım komşunun birini çağır geçen antenci geldi ben öyle yaptım iyikide yapmışım mal gülüm gülüm diye konuşuyordu:kızgın: birde üstünde altın kolye vs.varsa içine sakla:teselli:

bu hafız efendi de barlarda diskolarda fink atmıosa bende neyim :icecream::teytey:

Barlarda eller havaya yapiyordur cocuK ozgurlugunu ilan etti baba demin diyorki gel oglum askerligin yaklasiyor seni asker yapicaz cocuk artik hic donmez zaten boyle bir ruh sagligi ile askere onu alirlar mi tedavi edilmesi lazim.Asker olur yarin obur gun cinnet gecirip arkadaslarina ates eder kendini vurur. Boyle ruh sagligina birde piyade tufegi versinler tam olur.Allah esirgesin.Baba kesinlikle bilgilendirilmeli cocugun tedaviye ihtiyaci var

haziranda bitiyor ya programlar eylülde tekrar başlıyor tatlı sert o şekilde bitecek mektubunuz var yanlış anlamadıysam o sezon arasında yaz akşamları haftada bir gün yayınlanacak

Barlarda eller havaya yapiyordur cocuK ozgurlugunu ilan etti baba demin diyorki gel oglum askerligin yaklasiyor seni asker yapicaz cocuk artik hic donmez zaten boyle bir ruh sagligi ile askere onu alirlar mi tedavi edilmesi lazim.Asker olur yarin obur gun cinnet gecirip arkadaslarina ates eder kendini vurur. Boyle ruh sagligina birde piyade tufegi versinler tam olur.Allah esirgesin.Baba kesinlikle bilgilendirilmeli cocugun tedaviye ihtiyaci var

çocuğun farklı bir hayatı seçmek istediği belli ama inanılmaz bir baskı altında olduğu da belli bir de üzerine askerlik psikolojisi ben olsam bende kaçardım valla böyle hayat mı olur ne örümcek kafalı insanlar ya:kızgın:

Mürsel,kafayı sıyırmış her gördüğüne siz nereye bağlısınız falan diye soruyor.
Biri almış tarikatına belli..
Eller havaya yapıyorsa şok geçiririm he :))

çocuğun farklı bir hayatı seçmek istediği belli ama inanılmaz bir baskı altında olduğu da belli bir de üzerine askerlik psikolojisi ben olsam bende kaçardım valla böyle hayat mı olur ne örümcek kafalı insanlar ya:kızgın:

valla çocuğun hayatta olduğu apaçık belli...
tamamen özürlü olmadığıda kesin en azından ailesini bilicek kadar akla sahip kaçıyo yani bilerek isteyerek:dilcikar:

valla çocuğun hayatta olduğu apaçık belli...
tamamen özürlü olmadığıda kesin en azından ailesini bilicek kadar akla sahip kaçıyo yani bilerek isteyerek:dilcikar:

çocuk bence de hayatta tabii ki ama bu yaşına kadar sürekli belli kalıplara sokulmuş üzerine askerlik falan da binince isyan bayrağını çekmiş bence çok iyi de yapmış kendin nasıl bir inanca sahip olursan ol çocuğuna da tabii ki öğreteceksin ama bırak çocuğun kendi istediği gibi yaşasın inancını çocuk genç yakışıklı da bir çocuk istediği gibi yaşayamadığı için bunalması çok normal kız çocuk olsa kocaya kaçardı erkek çocuk napsın o da böyle cezalandırıyor işte ailesini tabii ki kesinlikle tasvip etmiyorum hatta kınıyorum böyle durumları ama insanlar bi yerde çaresiz kalıyorlar herhalde yaşlarda ufak olunca geniş düşünemiyorlar sonunu göremeden bir adım atıp sonra pişman olsalarda geri dönemiyorlar yazık gencecik hayatlar rahat bırakın biraz çocuklarınızı güvenin ilk önce siz doğruyu yanlışı öğrettiyseniz gözünüz arkada kalmasın güvenin biraz ya:kızgın:

ya şu ahmet beye de ALLAH sabı versin ama 3 evlilik yapmış ve çocuklarından haberdar bi baba değil yani
ona göre harika bi baba ailesine eşlerine çok çok sahip çıkan biri
ama olmuyo yani kızının kimlerle görüştüğünü bilmicek kadar ilgisz demekki
denicek pek bişi yok yani

ama mürsel normal değilki yani ruhi hastalık belirtileri var bence kaçması buna bağlı ohaoldumsmile
inançla flan alakası yok ne kadar güzel bir mertebeye ulaşmış hafız olmuş...
inşllh bi an önce bulunurda tedavisini olur..

X