Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Ben sürekli izlemiyordum programı bu cinayetten beri. Arada bir bakardım birkaç dakikalık. Açıkcası bu ailenin konuşması beni rahatsız ediyor. Seslerini bile duymaya tahammülüm kalmıyor hemen kanalı değiştiriyorum. Özellikle Sevgi Aslan'ın kızkardeşinin eşinin falan. Ne dedikleri anlaşımıyor. Tencereyi tellerken çıkan sesten ne kadar rahatsız oluyorsam bunların seslerinden de o kadar rahatsızım. Dedikleri anlaşılmıyor.
Şimdi herkes Ferhat'tan şüphelenince dikkatimi yoğunlaştırmaya başladım.

Cinayetten sonra televizyona çıktıklarında Sevilay ve Ayşe'nin yanında ağlayan genç Ferhat mıydı yoksa Sevilay'ın kardeşi miydı?

canım bende linki vermeyi bilemediğim için tane tane anlattım bişi demedim yani

link vermek istiyosan yukarda http:// ........... sol üstte bu şekil ama http:// devamını da kopyala sonra aşağıda link ekle butonu var oraya normal tıkla karşına çıkınca sağ yap yapıştır tamam de bitti bu sayfayı bi deneyin istersenis:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Ben sürekli izlemiyordum programı bu cinayetten beri. Arada bir bakardım birkaç dakikalık. Açıkcası bu ailenin konuşması beni rahatsız ediyor. Seslerini bile duymaya tahammülüm kalmıyor hemen kanalı değiştiriyorum. Özellikle Sevgi Aslan'ın kızkardeşinin eşinin falan. Ne dedikleri anlaşımıyor. Tencereyi tellerken çıkan sesten ne kadar rahatsız oluyorsam bunların seslerinden de o kadar rahatsızım. Dedikleri anlaşılmıyor.
Şimdi herkes Ferhat'tan şüphelenince dikkatimi yoğunlaştırmaya başladım.

Cinayetten sonra televizyona çıktıklarında Sevilay ve Ayşe'nin yanında ağlayan genç Ferhat mıydı yoksa Sevilay'ın kardeşi miydİ?

ferhattı canım

Offf kızlar pardon yaaa kafam allak bullak olduu iyicee
Karıştırdım çok pardonnnnn:sinifsinif:
Hani genç bir öğretmenimiz vardı ya kız kardeşi geliyordu programa..o öğretmenle karıştırdım Nuh öğretmeni..
Mehmet öğretmenle karıştırdım...Ondan haber yok hala :KK43:

Son düzenleme:
kızlar eskişehirde kaybolan genc öğretmen bulundu mu bide nuh öğretmen kalp krizi fln mı yoksa öldürülmüşmü

yok canım yanlış anlaşılma oldu sen naptın gitti mi tv lar?
bu arada inş haftasonu kayda değer bişi bulurlarda bizde merakten çatlamayız artık

evet canım gittiler çok şükür insan gerçekten herkese şüpheli gözüyle bakıyor bu program hasta etti beni yahuukaydirigubbakcemile3

kızlar bişiy sormak istiyorum sizlere rahmetli sevgi hn güzel ve genç kadınmış sevilaydan bile güzel bence adem de mlum kendinden yaşça büyük biriyle daha önce birlikte olmuş acaba diyorum daha öncede belirtmiştim ama bunların bir ilişkileri vardı sevgi hn lasevilay şahit oldu zaten annesiyle anlaşamıyormuş psikolojik olarakta rahatsız bir kız evde bugün kendi söyledi eşyası duruyomuş üstünü başını değiştirdikten sonra eve hırsız süsü verip kaçmış olabilir çok garip davranıyo çünkü ne biliyim

merhaba kızlar
sevilay tuhaf geliyor banada
anahtar konusu açıldığında,bilmiyorum unuttum diyor
arkasından hemen,abla ben neler yaşadım kitlediler beni deyip ağlamaya başlıyor
kapatıyor konuyu hemen,2-3 defa ardı ardına müge sorup,geçiştirince şüphelendim bu durumdan

hani sevgi hnm ı görmüşler bir de,oğlumla konuşuyorum demiş tlfda
damatıda olabilir,araları çok iyimiş ya

ayy ben yarını pazartesi zannediyordum pazartesiyi bekle dur şimdi inşallah pazartesi hayırlı haberler alırız

sevilay hiç bir şeyi hatırlamıyor:eek:lmaz: bilmiyor :eek:lmaz:bu nebiçim iş :eek:lmaz:evden bıçak eksildimi diye soruyo müge:sinifsinif: seviyay bakmadım bilmiyorum polisler yok dedi diyor :eek:lmaz:kıyafet eksildimi diye soruyo yine bilmiyorum bakmadım diyor ya allah göstermesin benim başıma böyle bir şey gelse ben dedektif gibi iz sürerim ayakta uyumamCADIARZU

X