Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

babam sevilaydan süphelendi simdi bakislari degisti diyor ya ben su ömer beye üzülüyorum ademde dün dedi ya ömer babami hic konusturmuyorlar dedi yazik böyle birseyde anlataamiyor..
ya bide mehmet amcaya uzuldum gömleginin kolu yirtilmis aman cok üzülüyorum ya ben

babam sevilaydan süphelendi simdi bakislari degisti diyor ya ben su ömer beye üzülüyorum ademde dün dedi ya ömer babami hic konusturmuyorlar dedi yazik böyle birseyde anlataamiyor..
ya bide mehmet amcaya uzuldum gömleginin kolu yirtilmis aman cok üzülüyorum ya ben

bende yaşlılara çok üzülüyorum :çok üzgünüm::a015:

ah canim ya mehmet amcayi cok sevdim ben yaik adamcazi konusturmuyolarmis
o dayi varya ramazan mi ne o varya cok fena haaaaa mehmet amcaya kiziyomus
herseyi soyleme diye......:kızgın:

mugede kafayi ferhata takti yawww

ben ferhat icin soylemiyorum kimse yanlis anlamasin dyo ama ben yanlis anladim bile
:dilcikar:

kızlar herşeyden şüphelenir olduk acaba diyorum annesi sevilayı zorla evlendirdi ya kızda sevgilisiyle yada tek başına annesini öldürmüş olabilirmi insan merak edipte çantasına bakmazmı hiç adam yollamış eline kadar bakışlarıda değişti kızın gerçekten

zaten ademde çelişkili konuşmuştu o günmü bilmiyorum ama arkadaşlarla yemeğe çıkmış olabiliriz demişti acaba emniyet birdaha sorguya alsa çelişki bulamazmı ifadelerindeCADIARZU

bence adem mügeyi bir şeylere inandırdı
imza ben
kızlar herşeyden şüphelenir olduk acaba diyorum annesi sevilayı zorla evlendirdi ya kızda sevgilisiyle yada tek başına annesini öldürmüş olabilirmi insan merak edipte çantasına bakmazmı hiç adam yollamış eline kadar bakışlarıda değişti kızın gerçekten

sempatiksalakcinnikafamçokkarıştı:bbo:

bu işin içinden adem olmasa bıle ademın aılesı cıkacak bence...
ilk zamanlarda komşulara sorulmuştu kım gelip gidiyodu dıye şişman bir kadın ve bır adam dıyolardı..
1) sevılayın kayınvalıdesi şeker hastası ve cok şişmanmış
2) onlar mevlüte gittıklerınde kayınvalidesıne evın anahtarını vermışler kadın onlar gelmeden kızıyla gelıp evde oturmuş onları beklıyorlarmış
3)ademın kardesı aydın kavgada hemen bıçagı elıne almış (refleks)
4)ademın kardesı aydın muhabırle kapı arkasından konuştu bence hem yuzu gözükmesın dıye hemde eli ayagı tıtrıyosa bişeyler anlamasınlar mımıklerımdden dıye...

kızlar bu yazdıklarımı müge anlıya yollayaabılırmısınız*ben bılmıyorumda :KK43:(

:1shok:

bu işin içinden adem olmasa bıle ademın aılesı cıkacak bence...
ilk zamanlarda komşulara sorulmuştu kım gelip gidiyodu dıye şişman bir kadın ve bır adam dıyolardı..
1) sevılayın kayınvalıdesi şeker hastası ve cok şişmanmış
2) onlar mevlüte gittıklerınde kayınvalidesıne evın anahtarını vermışler kadın onlar gelmeden kızıyla gelıp evde oturmuş onları beklıyorlarmış
3)ademın kardesı aydın kavgada hemen bıçagı elıne almış (refleks)
4)ademın kardesı aydın muhabırle kapı arkasından konuştu bence hem yuzu gözükmesın dıye hemde eli ayagı tıtrıyosa bişeyler anlamasınlar mımıklerımdden dıye...

kızlar bu yazdıklarımı müge anlıya yollayaabılırmısınız*ben bılmıyorumda :KK43:(

tatlisert@mugeanli.com.tr

ben bunu öncedende belirtmiştım canım ...bence cocuk için bu kadar cok aglıyo demıştım ya cocuk ademden planları suya düştü eğer boyle bişey varsa yada cocuk sevgılısınden dedesı cocugu ademe verecek oda nasıl acıklayacak bılmedıgınden aglıyoo olabılırrrr....

X