Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ya ben anlamiyorum dediklerine göre eli yüzü sisene kadar dövmüs ama nasil oluyorda bu kadar israr ediyor bu müge ve ordakiler..Alahim müge ye bi tokat atsa dururmu kadini hastanelik yapmis bu acidan sevilay gitmese hakli hemde acili halinde cay mi yapacakti,ama su saci basi beni mahvediyor ya yayin öncesi bunlara söyle bir bakmiyorlar mi kocaman kiz su sacla cikar mi ya,kendine bakmasina birsey diyemeyecem ayni sey bendede oluyor daha öncede yazmistim ,kendimi görecegim seyler olunca bakmaktan ali koyamiyorum kendimi..gerci bu aralar kendimi pek görmek istemiyorum ama sanirim aglarken bakamazdim kendime konsantrasyonu dagilir insanin..offf isim adem degil diyor ama konu bundan ibaret.
ya 5 kisiyle evlenmis ya 1 resmi acaba digerleri flörtü mü hani millet gezmek icin dini nikah yapiyorlar ya acaba öyle mi

kizlar mugeye mesaj atmayi dusunuyorum, bi bakin bakem, eklemek istediginiz olursa soyleyin yazimaklinialirimsmile

gunaydin muge hanim,
lutfen sevilayin onundeki monitoru kaldirin,
cunku surekli kendine bakiyor.
ve su agzindaki mikrofonu cikartip,
yaka mikrofonu takin.
lutfen bu benim degil butun kk ailesi olarak istegimiz...

kizlar mugeye mesaj atmayi dusunuyorum, bi bakin bakem, eklemek istediginiz olursa soyleyin yazimaklinialirimsmile

gunaydin muge hanim,
lutfen sevilayin onundeki monitoru kaldirin,
cunku surekli kendine bakiyor.
ve su agzindaki mikrofonu cikartip,
yaka mikrofonu takin.
lutfen bu benim degil butun kk ailesi olarak istegimiz...

cok güldüm ya sacinida söyleseydn :emir_bebek:

yaa şimdi bu kızın bebeginden ayrılması çok yanlış tamamda kız ne yapsın yani böle hayırsız birinin cocugundan ne hayır gelicek ADEM YERıNE BASKA Bı ADEM Mı DıKıCEK akannehir akannehir akannehir

yawww kizlar ne olur banada bir el atinsempatiksalakcinni
simdi tahtali koyu boylicamakannehir
ya bu kiz daha monitore bakip bakip sacini duzeltiyo yaaa:bbo:

yaa şimdi bu kızın bebeginden ayrılması çok yanlış tamamda kız ne yapsın yani böle hayırsız birinin cocugundan ne hayır gelicek ADEM YERİNE BASKA Bİ ADEM Mİ DİKİCEK akannehir akannehir akannehir

yok be gulum oyle deme o yavrucagin ne sucu var...

kurban oldugum allahim beni 3,5 senedir bekletiyo bebek icin
ama boyle duygusuz insanlara hemen veriyo
isyan etmiyorum ama ne bilim o bebek benim karnimda olsaydi
hem sevilay mutlu olurdu hem ben mutlu olurdum:gitme:

yok be gulum oyle deme o yavrucagin ne sucu var...

kurban oldugum allahim beni 3,5 senedir bekletiyo bebek icin
ama boyle duygusuz insanlara hemen veriyo
isyan etmiyorum ama ne bilim o bebek benim karnimda olsaydi
hem sevilay mutlu olurdu hem ben mutlu olurdum:gitme:

zaten olan hep bu yawrucaklara oluyo canım bende bebiş istiyom bak ortak noktamız anlıyorum canım seni inşallah rabbim hayırlı bir zamanda sanada bana da evlat verir bizimde yüzümüz güler tatlışımmmm benimmmolumunekankayizsmile kaydirigubbakcemile5 :Saruboceq: :emir_bebek:

zaten olan hep bu yawrucaklara oluyo canım bende bebiş istiyom bak ortak noktamız anlıyorum canım seni inşallah rabbim hayırlı bir zamanda sanada bana da evlat verir bizimde yüzümüz güler tatlışımmmm benimmmolumunekankayizsmile kaydirigubbakcemile5 :Saruboceq: :emir_bebek:

insallah kusum insallah hayirlisyla olsunda.....:gitme:

yawww kizlar ne olur banada bir el atinsempatiksalakcinni
simdi tahtali koyu boylicamakannehir
ya bu kiz daha monitore bakip bakip sacini duzeltiyo yaaa:bbo:

ilk günden bri benimde dikkatimi çekti.hayır saçı başı bi de temiz olsa :umursamaz: kir içinde kızkafamçokkarıştı

ilk günden bri benimde dikkatimi çekti.hayır saçı başı bi de temiz olsa :umursamaz: kir içinde kızkafamçokkarıştı
bir el ativer sana zahmet su kiza bayanssulusmile
sizde taktınız kıızın saçına başına derdi başından aşkın boşverin kızlara.s

bosveremiyorum valla her gun gozumun onude ne yapyim.
tv kapatayim dyorum o zamanda catliyorum ne oldu ne bitti diye.
arkami donup sadece sesini dinliyorum yine olmuyo en iyisi buraya icimi dokuyorum
ve saolsun kizlar bana katiliyo şakkıdı

bir el ativer sana zahmet su kiza bayanssulusmile

bosveremiyorum valla her gun gozumun onude ne yapyim.
tv kapatayim dyorum o zamanda catliyorum ne oldu ne bitti diye.
arkami donup sadece sesini dinliyorum yine olmuyo en iyisi buraya icimi dokuyorum
ve saolsun kizlar bana katiliyo şakkıdı

atarım walla.bakıp bakıp sinirleneceğime banyoya koyuup kafasına tasla vura vura keseleyip yıkamak istiyorm kaydirigubbakcemile3 mügeyee yazdın mı saç olayını? ne diycek acaba boshayallersmile okur mu sesli sesli canlı yayında acaba merak ediyorum sempatiksalakcinni

adem bankadaki altınlarıda almış çok meraklıydı sanırım altına bir an önce çıksınn artık ama zorr:1closedeyes:

atarım walla.bakıp bakıp sinirleneceğime banyoya koyuup kafasına tasla vura vura keseleyip yıkamak istiyorm kaydirigubbakcemile3 mügeyee yazdın mı saç olayını? ne diycek acaba boshayallersmile okur mu sesli sesli canlı yayında acaba merak ediyorum sempatiksalakcinni

yazdim bacim yazdimsırnaşık şey

X