Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Bu adam da bir enteresan,yalan söylüyormuş gibi bir hali var.
ınsan bilir de nasıl söylemez ya,bu mürsel nerede kaybolmuştu..?
Ben avcılar'da oturuyorum buraya bile asmışlar fotolarını yollara..

Anne babalara kızıyorum
Anne olmadığım için bilemiyorum ama tv'ye çıkan her ebeveyn çocuklarına toz kondurmuyorlar.
Dükkanı kapatmış gitmiş,br gün gitmiş ne olacak diyor..??
Toz kondurmuyor facebook daki hayatından habersizler..
gairp ya kınamak istemiyorum kör anne baba olmak istemiyorum ama..

ben mürselin facebook hesabina baktim öyle abes birsey yoktu paylasimlar yapmis sadece,resimlerde o basinda kaskol elinde yesil bisy ev icinde cekilmis fotgraf aslinda hfarkli arkadasliklar yapmis olabilir ama facebookta görülen kötü birseyi yok

ben mürselin facebook hesabina baktim öyle abes birsey yoktu paylasimlar yapmis sadece,resimlerde o basinda kaskol elinde yesil bisy ev icinde cekilmis fotgraf aslinda hfarkli arkadasliklar yapmis olabilir ama facebookta görülen kötü birseyi yok

Kötü birşey yok ama ailesi evlatlarını bu profilde tanımıyor.
Yani burberyy atkısı güneş gözlükleriyle hiç görmemişler.
Aİlesinden farklı yaşadığı bir hayatı var.
Ailesine göre kuran okumaya giden,namaza giden,ezan okuyan sonra da eve gelen bir çocuk.
ailesine her gittiği yeri anlatan bir çocuk ama başka bir hayatı var..

Arada izleme fırsatım oluyor. Program oraya çıkan insanlar için yararlıdır elbette ama ben Müge Anlı'nın gittikçe saygısızlaşan üslubundan hiç hoşlanmıyorum. Sabrın sınırlarını zorlayan konuklarını geçtim, oradaki profesörlere karşı bile feci saygısız. Üstelik (bir bana mı öyle geliyor bilmiyorum) hareketleri, mimikleri de çok yapmacık, çok soğuk. O bakışlar hannibal lecter'da yok cidden. eyvahedigeldismile

bence mürsel ne kadar hafiz olsada iki arada bir derece kalmis olabilir ya da gercekten akil sagligi yerinde degil..aile icini bilmiyoruz ama bu cocuk cok kücük yaslarda sanirim dergah a filan gitmis yani babasinin kiyafeti o tür seyleri animsatiyor..belkide agir geldi kolay degil ..

Arada izleme fırsatım oluyor. Program oraya çıkan insanlar için yararlıdır elbette ama ben Müge Anlı'nın gittikçe saygısızlaşan üslubundan hiç hoşlanmıyorum. Sabrın sınırlarını zorlayan konuklarını geçtim, oradaki profesörlere karşı bile feci saygısız. Üstelik (bir bana mı öyle geliyor bilmiyorum) hareketleri, mimikleri de çok yapmacık, çok soğuk. O bakışlar hannibal lecter'da yok cidden. eyvahedigeldismile

canım valla bezen öyle onukları oluyoki bence yine iyi dayanıyo bilmiyom biz olsak saclarını baslarını yolarız heraldeaklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3

Bu programin en basindan beri soyluyorum.Muge nin iyi bir programci olmadigini,herzaman ayni tavirlari vardi saygisiz seviyesiz kendini birsey saniyor.Insanlari dinlemiyor,azarliyor,kustah ustelik,kendi aklinda ne dogru geliyorsa ona inanarak sabit fikirlerle hareket ediyor.

bence mürsel ne kadar hafiz olsada iki arada bir derece kalmis olabilir ya da gercekten akil sagligi yerinde degil..aile icini bilmiyoruz ama bu cocuk cok kücük yaslarda sanirim dergah a filan gitmis yani babasinin kiyafeti o tür seyleri animsatiyor..belkide agir geldi kolay degil ..

vereliniortak

Dün mesela Ramazan Bey,Adem'e" Kadın satıyorsun" dedi..!
Müge'de doğru düzgün konuş,yanında senin yeğenin var onu mu satıyordu türünden birşey söyledi.
alnından öpesim geldi Müge'yi ama bazen de Müge'yi yolasım geliyor :))
Kendini çok geliştirdi kadın sınıf atladı resmen magazindne buraya gelmek kolay değil...

Şu mikrofonu sevilay'a yedirmek istiyorum ya..
Kardeşim senin annen katledilmiş,kocan evlilik manyağı olmuş,bırak artık mikrofonu ya,oynama ya..
Kameraya niye bakıyor onu da çözemiyorum ,kendine niye bakar insan..
Allah'ım bizi düşürme o hallere ama çok yapmacık geliyor bana.

ya bu adem gercekten seviyor mu,yoksa kendini aklamak icin o ayaklarda.ya bu kadr inat,istemeyen birini sadece görücü üsülüyle toplasan 6-7 ayda nasil bu kadr seviyorlar..hem adama katil diyor acik acik adam cok seviyorum diyor..ya günaha girmek istemiyorum bu sevilayi bende seviyorumalsanaalsanasmile

X