Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

neeye gülkermiş ne dediki gökhan bak orayı kaçırdım benn

evet bende helal olsun çok dobra çocuk demiştim gökhan içinn ama yanılmışım ögrendiğimde çok üzüldüüm

işte ceylancım gülme olayı burda.

alalalla adam cezayı yemiş daha neyine inanmıyooooo pisliklerrrrrrrrr

o yüzünü katil ortaya çıkmadanda saklıyordu zaten.

zülbiye de ilknur da tanıdıklarına (katillerine) açtılar kapılarını!!!

iyi görüştüğün komşunun erkek kardeşi gelse açmazmısın?

Arkadaşlar yakalandı zülbiyenin katili katil kocasını arkadaşı çıktı
ismi şaban yılmaz samsunlu zülbiye ona kapıyı acmiş yemişler içmişler sonra adam gasp yapmiş altınlarını almiş o ve satmiş olay aşkmı gaspmı cözülmediiii ama katil yakalandııı

canikom biliyorum zaten geriye dönük dikkatli okursan demiştim ki ; gökhanın yüzünü saklıyarak röportaj vermesini nasıl atlamışız:mymeka:

aslında atlamamıştım ben, hep gökhanın çok şey bilmesinden ve çok net konuşmasından şüphelenmiştim zaten. yüzünüde istediği kadar saklasın, bilen biliyo zaten onu.

zülbiye de ilknur da tanıdıklarına (katillerine) açtılar kapılarını!!!

iyi görüştüğün komşunun erkek kardeşi gelse açmazmısın?

acmam sarduşum..
Sonucta evde yoksa ıyı görüştüğüm komsum,evde bulunmayacagını kardesıne haber eder veya evın yedek anahtarını verır dıye düşünürüm canımcım..:uhm: evlendıgımın ılk ayı alt komsumun dugunu vardı,gelen butun kardeslerı akrabaları hep güya yanlıslıkla benım zılıme basıyorlardı ama acmadımm..acmamda..a.s.

canım kardeşim sen yabancı yerdesin diye daha temkinlisin...fakat çoğunluğumuz iyi görüştüğümüz komşu akrabasına içer buyur etmiyecek olsak bile açarız..kapı arkadından cevap vermeyiz...çünkü bu tür olaylar yeni yeni olmaya başladı...mutlaka eskiden de oluyoırdu fakat bunlar münferit olaylardı...şimdi infial yaratacak şekilde çoğaldı.

düğün dernek cenaze vs. şeyde ben de üstüste çalan zile cevap vermem...hatta kapı zilini kopartırım bile yaptım bunu.

ewet maalesef bende acarım.eskiden kalma alıskanlıklar.aileden gördüklerimiz.tanrı misafiridir buyur et.susamıstır su ver.actır yemek cıkart.ama anlamamız gerekn eski insanlar yok artık.herkes birer seytan olma yolunda.ve maalesef kurunun yanında yasta yanıo.ii niyetli gelse bile zor durumda kalmıs olsa bile acmıycaz artık.ve bööle bööle insanlık farkettirmeden dünyadan yok olucak..:a015:

kadın ölmüş gitmiş hala namus derdindeler..bizde salağız bişi anlamıyoruz sanki..töbe töbee

kızlar peki sizce, Adanalı Şeyma öldü mü, öldürüldü mü?

sayfa 110 da müge anlı nın yazısı ve röportajı var?

ben o olayı hiç bilmiyorum benim en ufak bir fikrim yok

arkadaşlar bu programı bir süredir izleyemıyorum.gaziosmanpaşa olayında okan yakalandıktan sonra başka açıklamalar yapıldı mı?
ne yazık kı artık bu olaylar yüzünden kapıyı açmaya korkar hale geldik.büyüklerimiz eskiden kapıya gelenı cevırme su istiyorsa su ver yada bunun benzeri şeyler söylerlerdı ama bu olaylardan sonra korkudan acamıcaz

hakikaten şeyma nın olayı ne oldu kızlar ?intiharmı etmiş gerçekten yoksa öldürmüşlermi? birde teavüz varmıymış bilen varmı ?

adli tıp roporu intihar olduğu yönünde ama bende inanmıyorum intihar olduğuna..
röportajı okuduğumda annesinin anlattıklarına bakılırsa bu olay cinayet...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…