Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

o şeyma olayı cinayetti bence...ooh diğer kızınn amcası mı ne istihbaratta tabi kapattılar üstünü bi güzel:mymeka:
hiç adil bi sonuç olmadı
uyuz oldum konuyu kapattılar

o şeyma olayı cinayetti bence...ooh diğer kızınn amcası mı ne istihbaratta tabi kapattılar üstünü bi güzel:mymeka:
hiç adil bi sonuç olmadı
uyuz oldum konuyu kapattılar

aynen canım..
annesine nasıl üzüldüm yaa..
kadıncağız nasıl çaresiz bakıyordu öyle ben bu işin peşini bırakmam diye haykırırken..
Allah yardımcısı olsun...

aynen canım..
annesine nasıl üzüldüm yaa..
kadıncağız nasıl çaresiz bakıyordu öyle ben bu işin peşini bırakmam diye haykırırken..
Allah yardımcısı olsun...

Bence annesinde de sorun var.O kadar serbest bırakırsan, arkadaşlarını yanlış seçerken yönlendirmessen böyle oluncada,O kötüydü , bu kötüydü olur.Madem kötüler kızı yaşarken görüşmelerini engelleyecekti.Bence bazı anneler çocuklarıyla arkadaş olmaya çalışırken çizgiyi aşıyorlar.Sonrada birtürlü toparlayamıyorlar.
Adli tıp intihar demiş.Tabiki düşündürücü.Erkek kemerini gırtlağına bağlayıp intihar etmek kolay değil.İnsan nefessiz kalınca can havliyle kemeri çözmeye çalışır demi? Hukuk adaletsiz davransada Allah birgün adaleti buldurur.:Saruboceq:

bu aralar pek bişiy yok sanırım...
cinsellik ele alınıyor şu an..
birde bir adam karısından dayak yiyiyormuş..
yazık...

ya sanırım müge anlıyuda reyting kaygısı aldı.araştırmadan programa alıp sonra insanları azarlıyor..bazen sinirleniyorum izlerken..

daha önceleride buna benzer bir olay çıkmıştı,karım beni dövüyor diye.ama onun altındanda bir sürü şey çıkmıştı,bence bir kadın canı çok yanmadıkça karşıdakine zarar veremez.bu adamda güya çocuklarını düşünüp ayrılmıyormuş televizyona çıkınca çockları ne oldu acaba

bu aralar izleyemedim :KK43:
neler oluyor kızlar...

cuma günü canlı yayında kavga çıktı hemen yayını kesip kızı kaçıran adamı stüdyodan attılar....

başka ne oldu ben de pek dikkat etmedim....

müge biraz dağıttı galiba...bence sosyal işlerinden çok toplumsal konuları koyuca işlemeye devam etmeli...

artık biraz sıkmaya başladı gibi....kız kaçıran evli adam davalarından bıktım...ya da evden kaçan evli kadınların kocalarını dinlemekten...

çocuk istismarı ve çözülmemiş onca cinayet varken neden onları işlemiyor anlamıyorum fakat eskisi gibi sıkı takipçisi değilim.

sarduşum çok haklısın canım...
kesinlikle sana katılıyorum..
istanbul emniyetinide arkasına almışken sır kalan cinayetlere ışık tutması hapimizin taktirini kazanmıştı..
bende pek hazetmiyorum evli adamlara kaçan/kaçırılan çocuk yapan insanların yayınlanmasından..
tamam bunlarda toplumun yarası ancak dediğin gibi onca faili mechul cinayet varken seda sayanda,esra ceyhandada yer alan konuların tekrarını işlemesi yok yok bende artık sıkı takip etmiyorum....

sarduşum çok haklısın canım...
kesinlikle sana katılıyorum..
istanbul emniyetinide arkasına almışken sır kalan cinayetlere ışık tutması hapimizin taktirini kazanmıştı..
bende pek hazetmiyorum evli adamlara kaçan/kaçırılan çocuk yapan insanların yayınlanmasından..
tamam bunlarda toplumun yarası ancak dediğin gibi onca faili mechul cinayet varken seda sayanda,esra ceyhandada yer alan konuların tekrarını işlemesi yok yok bende artık sıkı takip etmiyorum....

üstüne üstelik cemiyet hayatını, ödül aldığı törenleri, kermes haberlerini, yemek topalntılarını ne izlemek ne de duymak istemiyorum....

arka plan da ne yaptığı beni ilgilendirmiyor sıkıcı olmaya başladı...izlemedim bu sabah da öylesine açtım hani belki kendine çeki düzen vermiştir diye ama baktım ki daha da abartmış hemen başka kanala benim masal dizim bez bebeğe geçtim...masal gibi ruhuma iyi geliyor...

bazı insanlar haksızlıklarını bile bile programa çıkmaya cesaret ediyorlarya bende buna şaşırıyorum..
geçen hafta bir kız vardı.bebeği varmış bebeğin babası kabul etmiyormuş benden değil diyormuş dna testindede adam haklı çıktı izleyenler varmı bilmiyorum. o kız cuma günümüydü esra ceyhanada çıktı ne yapmaya çalışıyor bu insanlar.hala babası o diyor. müge anlı kıza başkasıyla birlikte oldunmu dedi kız hayır dedi. 13-14 yaşlarında başlıyor artık bu işler.

ya bu millet cinselliği yaşamaya gelince yaşıyor ve cahil olmuyor
ama
sonunda çocuk olunca bilemiyorlar ve cahil oluyorlar
anam onu bilen onu da bilir....bi hap iç korun...işlerine öyle geliyor işte ama olan çocuğa oluyor..

evet nesrinciğim haklısın illaki biliyorlarda işlerine öyle geliyor dediğin gibi..

tek arif verimlini söyledikleri doğru geliyor bana bazı insanlar haydar dümene soru soracaklarına arif verimliyle konuşsalar daha güzel sonuç alırlar hayattan adam çok güzel mesajlar veriyor tebrik ediyorum arif verimliyi müge anlıyada programının devamını diliyorum doğru insanlara programında yer verdiği için arif verimli gibi

daha 5 yaşındaki bi çocuktan bile faydalanan, ona cinsel istek duyan sapıkları kınıyorumkötükedihüso gebertsinler böylelerini ortalık yerde!!umarım cezasını bulur...

birde çöp konteynırında bulunan ceset kanımı dondurdukafamçokkarıştı
Allahım daha neler görcez neler duycaz acaba:çok üzgünüm:

tek arif verimlini söyledikleri doğru geliyor bana bazı insanlar haydar dümene soru soracaklarına arif verimliyle konuşsalar daha güzel sonuç alırlar hayattan adam çok güzel mesajlar veriyor tebrik ediyorum arif verimliyi müge anlıyada programının devamını diliyorum doğru insanlara programında yer verdiği için arif verimli gibi

kesinlikle katılıyorun sana atikecim..:nazar:

X