Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

kocasının köyünden biriymiş.allah allah yarabbim sen koru yarabbim ya.

bulundu yaaaaadelikafadulden 9. gündeee:lepi: bununki salak cıktıÇok üzgünüm çoook allahım onuda yaksınkötükedihüso

bulundu yaaaaadelikafadulden 9. gündeee:lepi: bununki salak cıktıÇok üzgünüm çoook allahım onuda yaksınkötükedihüso

allah iyiliğini versin ben de neden salak diyor diyorum.ne güzel işte canım bak emniyet ne güzel çalışıyor.allah onları başımızdan eksik etmesin.9 gün de evet ne güzel kısa zamanda bulundu valla :1shok:

yok cnm erkan değil öldüren,eski kocası erkan ama,öldüren erkanın köylüsü

on dakika sonra ismi açıklancak.adam bekar ve demir işi yapıyormuş allah allah.

ey guzel Allahım..Kımselere guvenemıcez artık...Zülbiyenın yakını,zulbıye tekken baskasını eve almaz dıyor ama bulundu ya..Kımın yaptırdıgıda cıkacak ortaya..

şaban.zülbiyenın kocası erkanın köylüsüymüş..Ama erkanla bu olayın bır ılgısı yokmus.Gasp amaclı yapılmıs.Ama zülbiyeyı ölmeden 1 hafta önce o adamla görmüş kayınvaldesı.Aralarında nasıl bır muhabbetın oldugu daha bılınmıyor tabı..Ama muge burada anlatamayacagım bıldıgım seyler var,kendı rızasıyla şabanı o gece eve almıs dedı...

kızlar galiba zülbiye bu çocukla ilişksi vardııı çünkü yer yatagında mısır patlatıp yediler anlayın artık dedi müge anlıı
bu arada ilknurun katili ile ilgili gelişme oldumu ben kaçırdımm

ohoo ilknurun katili bulundu ya kıss.
bence de zülbiyenin bu adamla ilgisi vardı ya da kocası da vardı evde o varken.ne kader ama ya.sen para altın için öldür.hey allahım ya kızlar kimseye güvenmeyin valla ben çok korkuyorum artık.kimseye kapıyı açmıyorum

aynen bende acmıyorum valla..Yenı evlıyım bırde,gelın geldıgım ılk 15 gun hergun zılıme bırı basıyordu,hemde aynı saatte..Kesın bırılerı yokladı..Allahtan kamera sıstemı koydularda apt kapısına,zıl calınca bakıyorum tanımıyosam acmıyorum..
Allah zülbiyenın aılesıne sabırlar versın..

yok bulundugunu biliyrumda daha sonra ilknurun annesi ile gökhanın görüşmesini yayınlıycakalrmışş
öle yazıyodu az önce eski yorumları okudumda

cnm o çok yayınlanmadı yani uzun yayınlanmadı.orada br şey olmadı.ilknurun katili de filistin de ölenlere ağlayan,şehitlere mektup yazan biriymiş.hayat işte kimin ne zaman ne yapacağını kimse bilemez.allahım hepimize hayırlı evlat versin.

vicdanı varmıymış kii okanın mektup yazmışş yanlış anlamadım dimi

inanmıyorum okanmı aglamışş pislik adammmm o önce küçük inciy aglasın vahşi insan bile diyemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…