Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Ayy artik Müge dovecek hale geldi...:))))))))))))))))) Sabir tasini catlatacak dilber artik.....

çıkıyor da hiç bir şey yapmıyor kadın ya.psikolog diyor sağlam dilber.nasıl sağlam ben anlamadım.insan bile bile bu kadar saçmalar mı ya.

Emniyet nasip tutuklamamis ki bu kadar yalan tutarsizliktan dilberi..? Onada sasiriyorum ben...

çıkıyor da hiç bir şey yapmıyor kadın ya.psikolog diyor sağlam dilber.nasıl sağlam ben anlamadım.insan bile bile bu kadar saçmalar mı ya.

kadın akıl olarak sağlam...gerçekten sağlam
yalnız başka açıdan sağlam değil...birşeyler ortaya çıkacak diye korkusundan
saçmaladıkça saçmalıyor

zaten çıkıyor,çıkacak ta.neyden kimden kokuyor ki ben onu anlamadım.kocası da aynı kendi gibi.herkes herşeyin farkında zaten.kimden çekiniyor ki.

Bence kimseden korkusundan degil kendi gonderdide ondan sakliyor herhalde artik..Baska birsey dusunemiyorum ben..Tehdit falan olsa emniyete soylerdi bulunurdu simdiye..Ama kendi yapti gibi geliyor bana..

anlaşılan seda takmış bir kere mügeye...müge onu öpseydi bile seda yine laf sokacak başka bişey bulurdu, çünkü sindiremiyooo mügeyi..:dance:..
bence müge en iyisini yapmış..ayyyy sedanın öpmeye değer tarafımı var sanki, boya kutusu mübarek...yasakkelime

Su bantı merak ettım...
Yalnız rahmi bey dilbere sölersen eşinde anlar affeder gıbılerınden bişey dedı,o arada ümit hayırr dıye kafa salladı... Haftasonu olmus bısıler... gerci servıste kıkır kıkırlarmıs makyözü demiş müge hanıma...

ne manyak kadin ya
aslinda ben cocugu annesinin sakladigina inanmiyorum
benim düsüncem bu kadinin baska marifetleri var onlar ortaya cikicak yavas yavas

Konuyu Toplam 15 Kullanıcı okuyor. (11 Kayıtlı kullanıcı ve 4 Misafir)
Alsebe, allesgute, ASıYıM BEN, azra_sila, ecem_1912, hamsikolonisi, ley_li, ozebus_41, reyyan_06, Sersoy79, Z@z@

Burdada rating firladi..şakkıdı şakkıdı şakkıdı

Son düzenleme:

valla işyerinde olduğumdan buradan takip ediyom..ayrıntilerı yazın kızlar..öptüm..ellerinize sağlık şimdiden:içelim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…