Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

bu arada münevverin olayı ile ilgili aklıma bişey takıldı benim..
c.pisliğinin 2 kızkardeşi vardı..ve bir tanesi cinayetten sonra ders almıştı bir hocadan değil mi?
bu arada gece eve baskına gelen polisin biri ise ortalığın kanlı olduğunu söylemişti hatırlıyor musunuz?...
ya aklım karıştı..ya bu çocuk cinayet işlerken kardeşleri evdeyse ve gördülerse?
hadi evde kimse yoktu diyelim gece 11 gibi etraf kanlıysa, kardeşine ders veren öğretmen etrafı yani evin halini görmedi mi?ya da kardeşleri?
ayyy o çocukların psikolojisi ne haldedir kimbilir?

bir de bn şunu sormak istiyorum eğer okuyorsa mügede
bu kadar çelişikili açıklama yapan bi aileyi neden zanlı die göz altına almıyorlar
bildiğim kadarıyla çok çok ii sorgulama yaparlar polislerimz
orda belki itiraf ettirebilirler
çünkü tüm kayıtlarda da var sürekli karı koca yalan sölüyorlar
işte dilberin tlfnunun suya düşmesi
nerde kaybolduğu beyaz araba mevzusu
çocuk öğlen kaybolmuş babanın akşama kadar işte olması
gece 23 de polise başvurulması gbi.....

ya bide dileber bisey sorunca düsünüyor ya Allahim..
gercekten bitane vurasim var ona ya bi insan bu kadar yalanci olamaz ya..
birde ben anlamiyorum bu erkeklerle ne icin görüsüyor ya genc kadin kendine dikkat etmesi gerekmiyor mu ya..
ya cocugu acaba bunu uygunsuz gördüde onu yolladi mi bi yerlere ya tas olsa catlardi valla

bir de bn şunu sormak istiyorum eğer okuyorsa mügede
bu kadar çelişikili açıklama yapan bi aileyi neden zanlı die göz altına almıyorlar
bildiğim kadarıyla çok çok ii sorgulama yaparlar polislerimz
orda belki itiraf ettirebilirler
çünkü tüm kayıtlarda da var sürekli karı koca yalan sölüyorlar
işte dilberin tlfnunun suya düşmesi
nerde kaybolduğu beyaz araba mevzusu
çocuk öğlen kaybolmuş babanın akşama kadar işte olması
gece 23 de polise başvurulması gbi.....

emin ol onuda yapacaklar bu gidişle canımcım...
daha acıklanması gereken seyler var...
cunku dılber sıksımaya basladı..
gercı maasallah dılber usta olmus yalanda...

heh...her şey çıkıyor ortaya ordaki adam...herkesle ilişkisi olduğunu söyledi
ümitde bilmiyormuş gibi yapıyor

yaa müge okuyorsa eğer konuyla alakasız ama cemin kardeşleri sorgulandı mı acaba?kesin bişeyler biliyorlardır..umarım onlara da soru sorulmuştur..bir tanesi çok küçüktü ama şu okuldan alınan kızdan öğrenilebilrdi bişeyler..annesiyle kaçtı galiba değil mi?
ay belki de dediğim gibi cem onlar evdeyken işlemiştir cinayeti..ya da onlar geldiklerinde evi topluyordur..ya da toplatıyordur..ayy fena oldum..umarım hiçbirşey görmemişlerdir..

ayy inanmıyorum ercan dilberin yüzüne ne dedi insan bi ağlar yaa
yok anam yok bu kadının yüzünn suyu akmış resmn
piss ahlaksıız
reklam arasında sölesin sana ercan tuvalette neler izlediğini
namuzsuuz

kızlar bence olay çözüldü aslında ama bişeyleri itiraf ettirmeye çalışıyorlar bence...
bence muhammet cidden kayıp..başkasının yanında güvende olsaydı eğer aile bu kadar sıkıştırılmazdı diye düşünüyorum..ters birşeyler var..

ya bende acıyorum dilbere ,,çok yükleniyorlar,,belki doğru söylüyor,ben aslında o ev sabibi denen adi ,yokmu,almış dilberi kirasının bedelini almak için ta tekirdğlara götürmüş,,ismet denen ş.......z ,buda cahil ,gitmiş, ulan adi sen onun babası yaşındasın,sinirlendim şimdi bak

X