Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Adami catlatacak bu kadin..Gercekten bunlarin istedigi bu isin pesini birakmalari aslinda...
Kac gundur 1 adim ilerletmedi dilber bu olayi ya..Daha cok kostek oldu hayir diye...
INSALLAH bugun biter artik bunlari gormekten gercekten BIKTIMMMMM....Ordakilere ALLAH sabir versin;;;;

ben de duydum acaba dedim yanlış mı anladım. dediki kaç sayfa yazılmış bu konuyla ilgili.milet haklı dedi.bence müge anlı aramızda :))

Artik iyice batti Dilber.....Ne dediginide ne diyeceginide sasirdi.... :))))

Gecen sabah o kadar etkisinde kalmisimki programin ruyamda bile ugrasip uyandim o SIKINtiyla...Hamile hamile dengemi bozdu dilber hanim...Seyrederken artik tansyonum cikiyor basliyor benim tik tik .... :)))

arkadaşlar kafayı yiyeceğim...nebiçim insanlar bunlar...kimin...s....i...kimin a.......da belli değil
kadın kendini kamufle edeceğim diye çocuğa konsantre bile olamıyor k....tak

aynen canım ben de valla.hem istifra ediyorum hamile hamile ,hem bunu izliyorum.çok uzattılar valla.bu kadın cıvkı çıktı artık.

aynen canım ben de valla.hem istifra ediyorum hamile hamile ,hem bunu izliyorum.çok uzattılar valla.bu kadın cıvkı çıktı artık.

Sanada gecmis olsun...Inanki esim gecen gun oyle etkilenince seyretme diye tembihledi..Cocuguda sterese sokuyorsun diye..Zaten yuksek tansyon problemim var hamilelikten sinirden olcup olcup tansyonumu seyrediyorum ozelliklede bugun cildirtcak.... !

aman canım izliyeceksen bile etkilenme bu kadar dikat et.rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsin sana da canım.benim eşim zaten yasakladı da ben çaktırmadan izliyorum işte.geçen evdeydi yanında izledim,hemen kapadı tv yi . ama şu kadın hakikaten sinir bozuyor yani .

aman canım izliyeceksen bile etkilenme bu kadar dikat et.rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsin sana da canım.benim eşim zaten yasakladı da ben çaktırmadan izliyorum işte.geçen evdeydi yanında izledim,hemen kapadı tv yi . ama şu kadın hakikaten sinir bozuyor yani .

Sanada saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah...Valla aynen benimkide oyle istemiyor bunlari ekranda gordukce... :))) O ise ben tv basina geciyorum... :))))

yaww bu dileberi alcan eline evire çevire dövecen dönecen tekrar dövecen
dünkü o arkadaşı kader bile çocuk kaybolduğu sırada siz dilberin oynaşının peşine düştünüz dedii
kadın daha bn bişey bilmiyorum
hayır hayır diyor yawwwwww
deli oldum ekran başında

ya kadinin yalan söyledigi yüzünden belli..millet konusuyor konusuyor umrunda degil..valla sinirden cildirdim ne bos bakiyor ya bi damlada mi akmaz insanin gözünden ya

müge anlı eğer bizi okuyorsan .
bastırın...bastır..çünkü bence az kaldı

o kadın .bilmiyorum bilmiyorum derken boğuveresim geliyor

bence de müge anlı misafir olarak okuyor şuanda bizi.müge anlı hepimiz kafayı yedik burada.hepimiz yanındayız.valla allah sana sabır versin.

Şimdi çat diye yarılacam ortadan...
Yalan konusmaktan pancar gıbı oldu suratı dilber in...

ohh cıkıo bırer bırer yalanları ohhh

X