mucizeme kavuşmak için 4444 tefriciye, 10.000 fatiha ve 41 Meryem okuyorum yardım edermisiniz lütfen

ayyy aasallah canimmm. Okunur 100 tane yasin inşAllah bitanem yardim ederim. Diger topiklerde de paylas kuzum. ben simdiden alayim 10 tanesini :) Rabbim kabul etsin inşAllah kuzucum. okuyunca yazarim :-) canim bir de kendin Meryem suresini oku dinle bol bol Hoppa
sevdakusum sevdakusum canimmm 10 tane Yasin suresi okudum senin icin. Rabbim kabul etsin gonlunun muradini versin insallah. Yavruna kavus insallah saglicakla:KK36:

Canlarimmmmm sagolun kosusturmadan yazamadim bitti elhamdulillah. Dualarim tamamlandi sizin nezdinizde hepinize cok tesekkur ederim. Allah razi olsun. Sizlerin hepinizin sayesinde dualarla gelecek insAllah mucizemmmmm:KK36: biz yarin basliyoruz. Dua edin emi bana Rabnim bana da anne olma mutlulugunu yasatsin hepimize yasatsin. Allah sizden razi olsun. Kat be kat size dondursun dualarinizi Rabbim kurban oldugum

İnşallahhh hayırlı haberlerini alırız canım rabbim yardım etsin inşaallah gönlündekini nasip eylesin inşallah ettiğin duaları kabul eylesin . :KK68:

İnşallahhh hayırlı haberlerini alırız canım rabbim yardım etsin inşaallah gönlündekini nasip eylesin inşallah ettiğin duaları kabul eylesin . :KK68:
Aminnnn canım benimm Aminnnnn. Cok istiyorum guzel haberler verebileyim. InşAllah Rabbim yasatir o guzel gunleri. Hepinizden de guzel haberler almayi nasip etsin Rabbim.

Canlarimmmmm sagolun kosusturmadan yazamadim bitti elhamdulillah. Dualarim tamamlandi sizin nezdinizde hepinize cok tesekkur ederim. Allah razi olsun. Sizlerin hepinizin sayesinde dualarla gelecek insAllah mucizemmmmm:KK36: biz yarin basliyoruz. Dua edin emi bana Rabnim bana da anne olma mutlulugunu yasatsin hepimize yasatsin. Allah sizden razi olsun. Kat be kat size dondursun dualarinizi Rabbim kurban oldugum
İnşallah yarından başlayarak alacağımız haberler hep bebeğinle ilgili olur. Yarın görülen folikül lere rabbim kan verir can verir ve o folikuller sana evlat olur

İnşallah yarından başlayarak alacağımız haberler hep bebeğinle ilgili olur. Yarın görülen folikül lere rabbim kan verir can verir ve o folikuller sana evlat olur
:KK36:Aminnnn canim benim inşAllah Aminnn. Allah razı olsun. Iyi ki varsınız

Canim inşaallah tedavin cookkk iyi geçer ve melegine kavusursun insaallahhh saglicakla, hayirlisiyla.
Canim benim Allah razı olsun. Bitti dualarim. Yarin tedaviye basliyorum. Adim Sevda. Adimla tedavimizin olumlu gecmesi ve saglicakla bebegimizi kucagimiza almamiz icin dua edersen sevinirim. Allah razi olsun

X