mucizeme kavuşmak için 4444 tefriciye, 10.000 fatiha ve 41 Meryem okuyorum yardım edermisiniz lütfen

canım eşimin beklediği yerden cevap geldi cumaya kadar 400 tane yasin okuyacaklar benim için..:) çok kolay oldu bende 100 tane okutursam 500 e tamamlanıyor inşallah ..:)
ayyy aasallah canimmm. Okunur 100 tane yasin inşAllah bitanem yardim ederim. Diger topiklerde de paylas kuzum. ben simdiden alayim 10 tanesini :) Rabbim kabul etsin inşAllah kuzucum. okuyunca yazarim :-) canim bir de kendin Meryem suresini oku dinle bol bol Hoppa

Son düzenleme:
ayyy aasallah canimmm. Okunur 100 tane yasin inşAllah bitanem yardim ederim. Diger topiklerde de paylas kuzum. ben simdiden alayim 10 tanesini :) Rabbim kabul etsin inşAllah kuzucum. okuyunca yazarim :-) canim bir de kendin Meryem suresini oku dinle bol bol Hoppa
tamam tatlım çok sevindim Allah razı olsun ben çevreme dağıtırım bitmezse diğer topiklerden de yardım isterim :))

Merhaba sevda benim 500 Fatiha bitti adet Dönemi'ne giriyorum yaz bana 300 adet inşAllah bitiririm aksi olursa haber veririm. Rabbim kalbinizde yeşerttiğiniz ümitleri Karşınıza çıkartsın. Umarım yakında hayırlı haberlerini alırız. Sevgiler

Merhaba sevda benim 500 Fatiha bitti adet Dönemi'ne giriyorum yaz bana 300 adet inşAllah bitiririm aksi olursa haber veririm. Rabbim kalbinizde yeşerttiğiniz ümitleri Karşınıza çıkartsın. Umarım yakında hayırlı haberlerini alırız. Sevgiler
Canimmmm benimmm. Aminnnn. Cok sagol guzel dileklerin icin bitanem. Allah razi olsun dualarin kat be kat sana donsun insallah canım.. Rabbim hepimizin muradini versin insallah kurban oldugum. Yarin aksama kadar vakit var canim. Okuyunca bildirim yaparsan sevinirim kuzucumm :KK15:

canım sen ilk 100 de okumuştun değil mi? 600 oldu toplamda değil mi?

amin canım hepimizin inşallah
Ne guzel dualarda bulusmak, sukur Rabbime binlerce kez iyi ki varsiniz. Allah razı olsunnn hepinizden. Az kalmis kuzum net degil ama 1.000 ancak kalan. Cok sukur. Sagolun var olun. Rabbim gonlunuzce versin

X