mucizeme kavuşmak için 4444 tefriciye, 10.000 fatiha ve 41 Meryem okuyorum yardım edermisiniz lütfen

Herkese hayırlı kandiller diliyorum. Bu güzel gecenin yüzü suyu hürmetine diliyorum Rabbim gönlünüzden geçeni dünyanıza dahil etsin inşAllah. 3. tüp bebek tedavimize bir haftaya başlıyoruz Bismillah dedik Rabbim neler yaşatacak seyreyleyelim. Insallah yuzumuz guler. Rabbim hayirlisini nasip etsin. Duaların gücüne inanıyorum. Ve kulun kula ettigi dua daha makbuldur. InsAllah dualarla gelecek mucizelerim icin bana yardım eder misiniz? Duama ortak olur musunuz? Allah razı olsun her birinizden :KK68:

Canım senin için 100 tane Fatiha okudum Rabbim kabul etsin İnşallah.

Allah razı olsun canım sagolasın

Canım senden de olsun inşallah güzel mutlu haberlerini duyarız.
Şimdiye kadar toplam ne kadar oldu duâ sayıların yazsan ne kadar zamanı var birde canım fırsat buldukça okumak isterim.

Canım senden de olsun inşallah güzel mutlu haberlerini duyarız.
Şimdiye kadar toplam ne kadar oldu duâ sayıların yazsan ne kadar zamanı var birde canım fırsat buldukça okumak isterim.
Canım benim 5.000 e yakin fatiha kaldi digerleri bitti sukur. 7 gunde bitsin istiyorum insallah biter. 27 si aksami oluyor 7 gun canim. Allah razi olsun hepinizden Rabbim sizlere dondursun dualarinizi insallah. Guzel haberler vermeyi nasip eder insAllah Rabbim

canım bende 100 fatiha okurum inşallah vaktim olsaydı dah çok okurdum.. bende tüp bebek tedavisine başladım canım okutmak istiyorum ama bitiremem diye korkuyorum :KK43:

canım bende 100 fatiha okurum inşallah vaktim olsaydı dah çok okurdum.. bende tüp bebek tedavisine başladım canım okutmak istiyorum ama bitiremem diye korkuyorum :KK43:
Allah razi olsun kuzucumm. Ne zaman basladi nerede basladi tedavin? Basla canim benim. Bitiririz evelAllah el birligi ile hep beraber

Olmam mi canimmm insallah guzel sonuclarini alana kadar bitiririz el birligi ile :KK36:
Canım Fatiha yi mazeretliyken okuyabiliriz miyiz? Bilgin var mı?
Keşke dün daha fazla okusaymisim eğer okuyamazsam üzülürüm.
Ama yine de duâ ederim canım :KK66:

Canım Fatiha yi mazeretliyken okuyabiliriz miyiz? Bilgin var mı?
Keşke dün daha fazla okusaymisim eğer okuyamazsam üzülürüm.
Ama yine de duâ ederim canım :KK66:
Fetva hattina sormustum. Dua hukmunde okundugu icin okunabilir demislerdi canim

X