mucize gibiii:) HAMİLEYİİİİİİİM

ozlew

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2008
3.019
4
merhaba arkadaşlar...
bazılarınız bu ay tedavıye başladığımı biliyor ama bilmeyenler için tekrar yazayım..
2 yıldır sebepsiz olarak bebeğimiz olmuyordu..tüp bebek tedavisine başladık ilaçlarımı alıp evime döndüm türkiyede yasamıyorum..iğneleri yapmaya başladım bu sırada adetin 3.gunu trde olmam gerektiğinden uçaga bindiğim gibi geldim.. ama adetim gecikti iğnelerdendir diye umursamadım ama 3 gün geçince dayanamadım idrar testi yaptım ÇİFT çizgiyi gördümmmhihoyyytkaydirigubbakcemile2
beta hcg yaptıgımda 148 çıktı
iki gün sonra (bugün) testi yeniledim 436 olmuştu
çokk mutluyum darısı sizlereeeeee:teytey::nazar:

Tebriklerrr canım.rabbim sağlıcakla kucağına almayınasip etsin inşallahh

tebrik ederim
allah saglikla kucaginiza almayida nasip etsin insallah

hala şaşkınım kızlar meğer tüp bebek tedavisine gelirken iki haftalık hamileymişim.. hala inanamıyorum 3gün oldu öğrenelisırnaşık şey

gözün aydın canımm inşallah kucağına aldığın günleride görürsünnn tebrik ederimmm

merhaba arkadaşlar...
bazılarınız bu ay tedavıye başladığımı biliyor ama bilmeyenler için tekrar yazayım..
2 yıldır sebepsiz olarak bebeğimiz olmuyordu..tüp bebek tedavisine başladık ilaçlarımı alıp evime döndüm türkiyede yasamıyorum..iğneleri yapmaya başladım bu sırada adetin 3.gunu trde olmam gerektiğinden uçaga bindiğim gibi geldim.. ama adetim gecikti iğnelerdendir diye umursamadım ama 3 gün geçince dayanamadım idrar testi yaptım ÇİFT çizgiyi gördümmmhihoyyytkaydirigubbakcemile2
beta hcg yaptıgımda 148 çıktı
iki gün sonra (bugün) testi yeniledim 436 olmuştu
çokk mutluyum darısı sizlereeeeee:teytey::nazar:

tebrikler canım allah tamamına erdirsin inşallah sağlıcakla kucaklarsın bebeğini rabbim hayırlı bir evlat nasip etsinŞeniz:nazar:

canım tebrikler allah tez zamanda kavuştursun bebişinehihoyyyt

çok saolun kızlar...hala heyecanım geçmedi..öğrendiğm günün ertesi sabahı uyandığımda elim karnımdaydı..bütün gece elim karnımda uyumusum:uhm: allahım tüm isteyenlere yaşatsın:Saruboceq:

hayırlısı olsun canım rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin insalalh

Canım tebrikler :CüvCüv: Allahım sağlıkla kucağına almayıda nasip eder işşallahhh :emir_bebek: Darısı tüm bebek hasreti çekenlere!!

hayırlı uğurlu olsun canım.
Allahım tamamına erdirsin..
Her isteyene Rabbim nasip etsin inşallah:Saruboceq:

Tebrikler canım:hooray::hooray::hooray:
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin:nazar: Böyle güzel sürprizleri hasretle bebek özlemi çeken bizlerede yaşatsın inşallah (amin):Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

allah insana ummadığı anlarda öyle güzel mucizeler yaşatıyorki....
ne tıp,ne bilim dünyası açıklayamıyor bazı şeyleri...
allahım o güzel mucizeden bana ve tüm isteyenlere nasip etsin inşallah

gözünaydın allah tamamına erdirsin tüm isteyenlere nasip etsin böyle güzel mutluluğu yaşatmayı

tebrik ederim canım.ALLAH analı-babalı büyütsün..sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...a.s..

X