mucize gibiii:) HAMİLEYİİİİİİİM

tebrik ederim canım rabbim hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin aminn

evet arkadaşım. sende demişsin ya mucize gibi.şaka gibi. bende öğrendiğimde öyle düşünmüştüm. inanmamış testi defalarca yapmıştım. ama mucize gibiydi. şaka gibiydi. umarım sağlıklı bir bebek dünyaya getirirsin. tebrikler.

çok sevindim canım tebrikler. allah hayırlısıyla sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah

allah sağlıkla kucagına almayın nasıp etsın ...tebrıkler darısı tum ısteyen arkadaşların başına..

Allah tamamina erdirsin.hayirli uğurlu olsun.
Yavruna da sana da sağliklar dilerim.

Tebriklerrr canım.Hayırlı uğurlu olsun Rabbim sağlıcakla kucağına almayınasip etsin inşallah

merhaba arkadaşlar...
bazılarınız bu ay tedavıye başladığımı biliyor ama bilmeyenler için tekrar yazayım..
2 yıldır sebepsiz olarak bebeğimiz olmuyordu..tüp bebek tedavisine başladık ilaçlarımı alıp evime döndüm türkiyede yasamıyorum..iğneleri yapmaya başladım bu sırada adetin 3.gunu trde olmam gerektiğinden uçaga bindiğim gibi geldim.. ama adetim gecikti iğnelerdendir diye umursamadım ama 3 gün geçince dayanamadım idrar testi yaptım ÇİFT çizgiyi gördümmmhihoyyytkaydirigubbakcemile2
beta hcg yaptıgımda 148 çıktı
iki gün sonra (bugün) testi yeniledim 436 olmuştu
çokk mutluyum darısı sizlereeeeee:teytey::nazar:

tebrikler canım cok mutlu oldum bende uzun zamandır siteye girmiyordum haberler irikmiş maşallah benimde sizlere haberim var bende 7 aylık hamişim 2 aydır korunmuyordun ve rabbim kısmet etti darısı olmayanların ve tüm isteyenlerin basına

üzmeyin kendinizi arkadaşlar kafanız rahatsa stresizseniz tüm vucudunuz mükemmelleşio.. tüp bebek doktoruma telefonda kendiliğinden hamile kaldığımı söyleyince kahkaha attı:sm_cool:...oda biliyordu türkiyeye geldiğimi...:eek:
artık mucizelere inandığım kadar alternatif tıbbada inanıyorum...

incir kürünü uyguladım ben çok kötü bi kokusu olmasına ragmen kuru inciri kaynatım içtim!!!
sigarayı bıraktım tamamen saglıklı beslendimcokacimcoook... uygularken zordu her sabah o suyu iç sigarayı bırak gazlı iççekleri tamamen kesmiştim ama hepsine değdi..:Saruboceq:
özellikle moralinizi yüksek tutun vurdum duymaz olun...allahım hepinize yaşatsın çok dua ediyorum a.s.

Cnm benim tebrik ederim darısı biz olmyanların basına, hadi bakalım saglıklı bi gebelik dönemi geçirmen dilegiyle..

gözünaydın .....
ne güzel bir sürpriz olmuş.
darısı da bizlerin başına....

canım tebrıkler..
saglıkla kucagına alırsın ınsallah bebısını..
buarada demek kı incir kürü hamıle kalmaya yardımcı oluyor.

ooffff offf mucizeler uğrarmı birgün yağmurcna ????? tebrik ediyorum cnm Allah tamamına erdirsin inşallah.:teytey:

ooffff offf mucizeler uğrarmı birgün yağmurcna ????? tebrik ediyorum cnm Allah tamamına erdirsin inşallah.:teytey:

bende böyle diyordum ama oturup mucizeyi beklememelimirmirmirmir insan mucize olması için uğraş vermeliymiş,inanmalıymış..yerimseniben

canım hayırlı olsun inşallah kucagınada aldığın gün leri görürsün allahın mucizesi işte... tebrikler tekrar...

ay canım hayırlı olsun seninki de benimki ibi mucize olmuş bende sebebsiz infertiliteydim ve suan hamileyim cok sevindim

:nazar:tebrik ederim allah saglıklı sıhhatlı kucagına aldıgın günleride göstersin inşallah darısı tüm isteyenlerin başına

X