Mtx iğneden ne kadar sonra hamilelik

Ve size hiç dediler mi. Dış gebelik tekrar olmaması için su filmleri testleri yaptır gibi. Bizi de bilgilendirseniz
Bana da doktorum regl olduktan sonra demeyebilirsin demişti bazı doktorlar 6 ay diyor. Fakat zaten bi iki ay içerisinde vücuttan atılıyormuş iğne. Ben bi ya da iki ay korundum sadece . 3-4 aydır korunmuyorum yani. Rahim filmi önermedi doktorum . Ben de takviyelerimi güçlendiriyorum ekstra olarak da bu ay hacamat yaptırdım inşallah şifasını görürüm🙏

Ama ben hiç adet olmadım daha sadece 25 Ocak ta iğnemi oldum 30 ocakta ta kanamam ağrım başladı ve 1 ve 2 şubatta parçalar geldi büyük. Kanamam sadece 30 ocaktan 3 Şubata kadardı
Aynen canım o zaman tam 1 adet olmuş olcak geldiği zaman

Bana da doktorum regl olduktan sonra demeyebilirsin demişti bazı doktorlar 6 ay diyor. Fakat zaten bi iki ay içerisinde vücuttan atılıyormuş iğne. Ben bi ya da iki ay korundum sadece . 3-4 aydır korunmuyorum yani. Rahim filmi önermedi doktorum . Ben de takviyelerimi güçlendiriyorum ekstra olarak da bu ay hacamat yaptırdım inşallah şifasını görürüm🙏
İnşallah. Benimde üzerinden tam 2 ay geçti bu iğneyi olalı. Bu hafta denemelere başlayacağım. Sağlıklı gebelikler bekler bizi İnşallah

Dış gebelik geçireli 2 ay oldu. Daha hiç denemedik. Yeni denemeye başlayacağız bu sıralar.

arkadaşlar 1 ay önce dış gebelik nedeniyle kürtaj ve arkasından 1 doz metotkrast iğnesi oldum. Değerim zaten çok yüksek değildi. 300 lekedeydi 1 hafta içinde sıfırlandı. Fakat ben ne zaman hamilelik düşünebilirim. Kimi doktor 3 ay kimisi 6 ay. Kimisi de ilk adetten sonra diyor. Bu konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var.
ben metx ıgnesı oldum sadece ve doktorum 3 ay korunma önermişti..

Ama ben hiç adet olmadım daha sadece 25 Ocak ta iğnemi oldum 30 ocakta ta kanamam ağrım başladı ve 1 ve 2 şubatta parçalar geldi büyük. Kanamam sadece 30 ocaktan 3 Şubata kadardı
Tahminime göre 3 Mart -10 Mart arası adetini olursun. Yani 2. Adetin olmuş oluyor. 2 ayın dolmuş olacak
Merhaba geçende sizinle konuşmuştuk ben 28 Şubat'ta adet oldum dün doktora gittim temizlenmiş dedi salı günü hsg film için çağırdı aneztezili cekilcekmis doktorların işine karışmamak içinde çok soru soramıyorsunuz malesef. Sizce durum ne olurki

Merhaba geçende sizinle konuşmuştuk ben 28 Şubat'ta adet oldum dün doktora gittim temizlenmiş dedi salı günü hsg film için çağırdı aneztezili cekilcekmis doktorların işine karışmamak içinde çok soru soramıyorsunuz malesef. Sizce durum ne olurki. Bende örkg
Merhaba geçende sizinle konuşmuştuk ben 28 Şubat'ta adet oldum dün doktora gittim temizlenmiş dedi salı günü hsg film için çağırdı aneztezili cekilcekmis doktorların işine karışmamak içinde çok soru soramıyorsunuz malesef. Sizce durum ne olurki
bende çektirdim. Hemde anestezi almadan. Dayanılmayacak bir ağrı yok. Bakalım dış gebelik üzerinden 2 buçuk ay geçti benim. Bu sıralar deniyoruz İnşallah sağlıklı gebeliğim olur bu sefer

İnşallah olur duam o yönde sizin içinde
Doktor 2 ay korunman yeter dedi. 2 ay da doldu. O yüzden deniyoruz. Araştırıyorum bazı doktorlar 3 ay bazı doktorlar 6 ay korunun diyor. Bazı doktorlarda korunmaya gerek yok diyor. Benim doktorum 2 ayı uygun görmüştü bakalım doktorumun dediği için denemeye başladık

Aynı zamanlarda aynı şeyleri yaşa

Benimde suan yaşasaydı 3 aylık olacaktı. Tarihlerimiz seninle çok yakın. Ben bu konu hakkında çok araştırma yaptım. Canım sende benim gibi Kısa sürede kurtulmuşsun değerin Kısa sürede düşmüş. Bazı İnsanların değerinin düşmesi ayları bulabiliyor. Bende mart adetimden sonra rahim filmi çektiricem özel bir klinikte. Çektirdikten sonra mart ayını değerlendiricem. Mart ayında tam 3 ayım doluyor. İnşallah bu kez saflıkla olacak. Rahim filmini mutlaka çektir yapışıklık veya tıkanma varsa dıs gebelik olma ihtimali çok yüksekmiş. Rahim filminde anında gözüküyor bir şey varsa hemen o cihazla sıvı verip o tıkanıklığı yakışıklısı açıyorlar bir daha dıs gebelik tekrarlamıyor inşallah. Aynı durumdayız…
Bende dış gebelik geçirdim ve tüpüme yerleşmişti şuan ameliyat olalı 2.aydayım mtx iğnesi de oldum ve kurtajda oldum doktor 6 ay korun dedi benimde aklıma tüperde tıkanıklık fln olduğu icinmi dış gebelik geçirdim diye düşünüyorum doktorlar adam akıllı şu nedenden yaşadın demiyorlar ama ultrasyondan fln baktılar ameliyatta oldum tüperimde herhangi bir sıkıntı olsaydı soylemezlermiydi

Bende dış gebelik geçirdim ve tüpüme yerleşmişti şuan ameliyat olalı 2.aydayım mtx iğnesi de oldum ve kurtajda oldum doktor 6 ay korun dedi benimde aklıma tüperde tıkanıklık fln olduğu icinmi dış gebelik geçirdim diye düşünüyorum doktorlar adam akıllı şu nedenden yaşadın demiyorlar ama ultrasyondan fln baktılar ameliyatta oldum tüperimde herhangi bir sıkıntı olsaydı soylemezlermiydi
Aynı durumu yaşamışız. Hem iğne hem kürtaj oldum 3 ayım doldu şükür. Suan yeni hamileyim. İnşallah bu böyle olmaz. Ama ben yine de nolur olmaz rahim filmi çektirdim geçen ay. Rahim filmi çektirdikten sonra sıkıntı olmadığı anlaşılınca hamilelik düşünmüştük. Düşündüğümüz gibi oldu şükür

Aynı durumu yaşamışız. Hem iğne hem kürtaj oldum 3 ayım doldu şükür. Suan yeni hamileyim. İnşallah bu böyle olmaz. Ama ben yine de nolur olmaz rahim filmi çektirdim geçen ay. Rahim filmi çektirdikten sonra sıkıntı olmadığı anlaşılınca hamilelik düşünmüştük. Düşündüğümüz gibi oldu şükür
Çok şükür bende istiyorum ama korkuyorum tekrar aynı şeyleri yasıycam diye çok kötü bir piskoloji 1 sene korunmayı düşünüyorum ondan sonra da gebeliğe hazırlık için folikasit polistik gibi ilaç varmış doktor korunmayı bıraktıktan sonra onları kullan dedi öyle yapicam

Kaç aylık şuan bebiş

Bişey sorsam canım bende mtx iğnesi düşük iğnesi yani yan etki yapmıştı karacigerlerim iflas etme derecesine gelmişti iğne sana da öyle birşey yaptımı peki ?

Ben eylülde geçirdim dış gebelik mtx iğnesi oldum ekimde sıfırlandı değerim bu bu ayı 5. Ay olarak sayıyorum . Allah bir daha yaşatmasın 🙏
bunu bıtek yasayan anlar.Hele ılerlemısse degerler yuksekse ve anlasılamamıssa daha da kotu :KK43: (benım gıbı) gecmıs gıtmıs olsun bırdaha Allah yasatmasın hıckımseye

Bişey sorsam canım bende mtx iğnesi düşük iğnesi yani yan etki yapmıştı karacigerlerim iflas etme derecesine gelmişti iğne sana da öyle birşey yaptımı peki ?
o düşük iğnesı degıl.kemoterapı ıgnesı.ve karacıger testlerınıze bakmadan vurulduysanız o yuzden olmus olabılır yada yan etkı yapmıs olabılır cunku çok toksık bır madde.

X