MssPARE arkadaşımızın babası yoğun bakımda dualarınıza talibiz🤲🏻

Mr değilmiş hanımlar Tomografiymis ben yanlış anlamışım

Şükür sonuçlar iyi pıhtı başka herhangi bir yerde yok görünmemiş ve olan pıhtı temizlenmiş şükürler olsun 🤲🤲🤲
Çok şükür paremm Allah ın izni ile inşaAllah tez vakitte evine sağlıcakla dönsün 🤲🏻

Her birinize Hayırlı sabahlar hayırlı cumalar 🤲🤲🤲❤❤❤❤

Rabbim sizinde varsa zorunuz kolaylaştırsın varsa gizli dualarınız Rabbimle aramız da kabul etsin 🤲🤲🤲⚘⚘⚘⚘

el açıp ne için dualar ediyorsanız bir an evvel hayırlısı ile duanızı yaşarken bulun içinde bulun kendinizi 🤲🤲🤲🤲🤲

Parem deyip o samimiyetinizi ictenliginizi tatlı dilinizi yaptığınız duaları desteğinizi yanımda olmanızı severim ❤❤❤❤her birinizi teşekkürle kucaklıyorum😇😇😇 bu mübarek gün hürmetine hiç bir zaman zorda kalmayın 🤲🤲🤲

Rabbim razı olsun bizi burda buluşturan dilimize duaları okumayı nasip eden Rabbim Ahirette Peygamber efendimizin sancağının altinda da buluştursun .🤲🤲🤲..sizlere ne desem az ne söylesem yetersiz iyiki varsiniz❤❤❤❤❤

Yaaaaa çok üzüldüm paremmm, rabbim acil şifalar versin inşallah. Bir gelişme var mi🥺🤲 MssPARE MssPARE

Sosyalizm canım benim şükür ilaç cevap vermiş babamın durumu daha iyi Allah razı olsun 🤲🥰
Çok şükür 🤲🏻 Ben 1500 daha okuyayım
95.000 olsun

Allah razı olsun Rabbim sizinde dualarınızı kabul etsin 🤲🤲⚘⚘
93.500 okundu okumak isteyen alıp üzerine ekliyor.
Çok şükür kendine geldi konuşuyor, kritik durumları geçti amcamızın. Şuan yoğun bakımda tedavisi devam ediyor.

Canım benim onca işin telaşın arasında burayı takip edip bir yandan da bana desteği asla eksik etmedin Rabbim senden razı olsun birine bin sevap yazsın 🤲🥰❤❤❤❤

Sosyalizm canım benim şükür ilaç cevap vermiş babamın durumu daha iyi Allah razı olsun 🤲🥰

Allah razı olsun Rabbim sizinde dualarınızı kabul etsin 🤲🤲⚘⚘

Canım benim onca işin telaşın arasında burayı takip edip bir yandan da bana desteği asla eksik etmedin Rabbim senden razı olsun birine bin sevap yazsın 🤲🥰❤❤❤❤
Çok şükür paremmm, daha da iyi olacak inş. Rabbim size bağışlasın 🤲🥰🫶🍒😘

X