MssPARE arkadaşımızın babası yoğun bakımda dualarınıza talibiz🤲🏻

73.000 Ya Şafi Cc. Okundu hepinizin ağzına yüreğine ruhuna nefesine sağlık
ALLAH razı olsun canlar 🤲🏻

MssPARE MssPARE canım arkadaşım güzel haberlerini bekliyoruz ALLAH babacığına sağlık sıhhat versin, kalıcı hasarsız acil şifalar diliyoruz 🤲🏻 dualarımız seninle ❤️

Son düzenleme:
Okuyan dua eden bütün arkadaşlarım her birinizden Rabbim razı olsun
Nasıl hızır gibi yetiştiniz⚘🤲 yaradanım sizlerinde dualarınızı bir an evvel kabul etsin...sıkıntınızı gidersin hastalarınıza şifa versin....

El açıp ne için dua ediyorsanız kabul etsin ...🤲🤲

Babamın bugün ortopedi de kontrolü vardı sabah gitti tahlil vermişler röntgen falan eve geldi saat 3 de sonuçlar çıkıcak beklemeyim demiş

Herşey çok normal yemek yedik çay içtik sonuçlar için kardeşimle gittiler merdivenden çıkarken yığılmış ayaklarini basamamış kusmuş ter gelmiş etrafın yardımıyla acile götürmüşler tomografi istemişler ama makine bozukmuş...diğer hastaneye yönlendirmisler...ordaki tomografi de bozukmus...özel hastaneye gitmişler hastane Mr gerekli demiş hemen almışlar ve beyne pıhtı görünmüş...
şuan durumu ... uyutuyorlar sabaha daha net olucak tansiyon nabız herşey normal ....sizlerin dualarıyla inşallah çok daha iyi olucak hersey yoluna giricek..nasil yürüyerek sağlıklı gittiyse yine yürüyerek evine bize torunlarına sevdiklerine gelicek...Rabbim herkesi sevdiklerine sağlıkla bağışlasın🤲

Iyiki varsınız dua dostlarım yüreğinize kalbinize sağlık...

Tek tek teşekkür ederim ❤❤❤

75.500 Ya Şafi okunan 🤲🏻

Yeni gören, okuyup tekrar okumak isteyen olursa devam ediyor okumamız. Sabaha güzel haberler almak umuduyla Allah ın izni ile 🤲🏻

Penyezim canım benim ne desem sana bilemiyorum arkadaşım güzel kaplim

Iyi ki varsın ...Rabbim birini bin etsin gönlünün muradını versin

Allah razı olsun cansın sen❤❤❤

Penyezim canım benim ne desem sana bilemiyorum arkadaşım güzel kaplim

Iyi ki varsın ...Rabbim birini bin etsin gönlünün muradını versin

Allah razı olsun cansın sen❤❤❤
Paremmm canımın içi iyi ki sende varsın Allah senden de razı olsun ❤️❤️❤️

75.500 Ya Şafi okunan 🤲🏻

Yeni gören, okuyup tekrar okumak isteyen olursa devam ediyor okumamız. Sabaha güzel haberler almak umuduyla Allah ın izni ile 🤲🏻
3 bin tane aldim
Kusura bakmayin bugun hic giremedim
MssPARE MssPARE parem kuzum Allahım şifa versin
Allah sizlere bagişlasin ya şafi ismiyle şifalar versin amcamizin vucuduna 🤲

Nasıl hızır gibi yetiştiniz⚘🤲 yaradanım sizlerinde dualarınızı bir an evvel kabul etsin...sıkıntınızı gidersin hastalarınıza şifa versin....

Babamın bugün ortopedi de kontrolü vardı sabah gitti tahlil vermişler röntgen falan eve geldi saat 3 de sonuçlar çıkıcak beklemeyim demiş

Herşey çok normal yemek yedik çay içtik sonuçlar için kardeşimle gittiler merdivenden çıkarken yığılmış ayaklarini basamamış kusmuş ter gelmiş etrafın yardımıyla acile götürmüşler tomografi istemişler ama makine bozukmuş...diğer hastaneye yönlendirmisler...ordaki tomografi de bozukmus...özel hastaneye gitmişler hastane Mr gerekli demiş hemen almışlar ve beyne pıhtı görünmüş...
şuan durumu ... uyutuyorlar sabaha daha net olucak tansiyon nabız herşey normal ....sizlerin dualarıyla inşallah çok daha iyi olucak hersey yoluna giricek..nasil yürüyerek sağlıklı gittiyse yine yürüyerek evine bize torunlarına sevdiklerine gelicek...Rabbim herkesi sevdiklerine sağlıkla bağışlasın🤲

Bir tanıdığımız da aynı şeyi yaşadı. Hatta kanama alanı oluştuğu için zorlu bir ameliyata alındı. Yaşı gereği doktorlar çok olumsuz konuşmuşlar. Şu an durumu gün geçtikçe daha iyiye gidiyor.
Baban da inşallah hasarsız bir şekilde gözlerini açacak ve sen de bize müjdeyi vereceksin ❤️

Bir tanıdığımız da aynı şeyi yaşadı. Hatta kanama alanı oluştuğu için zorlu bir ameliyata alındı. Yaşı gereği doktorlar çok olumsuz konuşmuşlar. Şu an durumu gün geçtikçe daha iyiye gidiyor.
Baban da inşallah hasarsız bir şekilde gözlerini açacak ve sen de bize müjdeyi vereceksin ❤️
Freddy canım benim inşallah uyuyamadım basım çatlıyor
Rabbim babamı bağışlasın hasarsız sağlıkla

Kimsenin saçılım teline zarar gelmesin
Çok zor için yanıyor inşallah güzel haberler aliriz ve herşey geçer gider

Parem çok geçmiş olsun ben daha yeni gördüm 😢😢😢 inşallah babacığını size bağışlasın rabbim

X