Msn Adresimin Şifresini Kırmışlar :( (21.04.2009)

hayrxuxnisa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2007
169
0
Bazı insanları hiç anlıyamıyorum.Başkalarının msn'den ne isterler.21 akşamı işten geldim.Msn girecem yok oluyor,deniyorum,deniyorum imkansız.Sonra benim msn den kızıma filan yazmışlar .Diyecek söz bulamıyorum.Kişiye özel şeyler girmekle insanların eline ne geçiyor..

Çalınan Msn i geri almanın yolları,teknik destekte var canım,faydası olurmu bilmiyorum,bir bak istersen.

gizli yanıtı bilmiyor musun ordan geri al yerimseniben

iyide bu adam yada kadın msn ye girmişse bütün bilgileri yani gizli yanıtı birde şifre unutulunca gönderilen adresi değiştirmiş olabilir..şifrenizi adrese istediniz mi? yada gizli yanıtı cevapladınız mı?değişmiş mi

böyle ucuz şeylerle vaktini geçirenlere yazık sanki ne olacak takma fazla eger geri alabiliosan anlayan arkdaşın varsa sor bi.

canım benimde msnimi çaldılar
içinde banka bilgilerim özel resimlerim vardı hatta buradan da facebookumu çaldılar
düşünsene eşimle falan konuşuyor neyse ben amerikadaki merkeze mail attım
ve sana 48 saat içinde dönüyorlar ıp msnde var olan kişi listeleri vs gibi sorular soruyorlar onları cevaplayıp yolluyorsun ve sana yeni şifreyi yolluyorlar
ama aynı kişi benim gizli sorumu değiştirmiş ben herşeyi silmiştim allahtan yine çaldı :)
aynı işlemler tekrar yapıldı ve bana windowslivedan almamı söylediler çünkü onu çalmaları çok daha zormuş bende öyle yaptım:)))

bu arada teknik destek falan alsanda çözüm olmaz ben hacker olan bir arkadaşıma söyledim uğraştı yapamadı ve internet üzerinden hackerlara ulaştı eşim yine olmadı bunu sadece hotmail müşteri hizmetlerinden yapabilirsin mail yoluyla seni yönlendiriyorlar
eğer sormak istediğin birşey olursa yardımcı olmaya çalışırım ama eğer içinde özel şifrelerin falan yoksa önemsenecek birşey yok yeni msn alman daha kolay olur
banka şifrelerim olmasa ben hiç uğraşmazdım ama akıllandım artık özel hiçbirşey bırakmıyorum msnimde:)

Öyle fazla özel şeylerim yoktu.Birkaç tane üye olduğum forum sitelerin şifreleri hariç.Bende pek özel birşeyler bırakmamaya gayret ediyordum.Resimlerimiz var ailece ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…