Moraliniz ok bozuk..Rahatlamak iin ne yaparsnz....???

bi köşede içim çıkana kadar ağlarım
kızıma sarılır onunla dertleşirim ta bi kızım anlamıyor o ayrı mesele ama maksat içimi dökmek eğer canım eşime sıkkın değilse eşimle dertleşirim onunla konuşmak beni acaip rahatlatıyor

deniz kenarı beni çok sakinleştirir ama malesef ha deyince gidemiyorum....ya temizlik yaparım yada kendimi yollara vurur hızlı hızlı yürürüm bu bana iyi gelir...

ilginçdir morelim bozuksa kesintisiz uyurum uyanınca kalkarım içim rahatlamış ağlamam durmuş bunun için bile piskiyatra gittim ne yapayım ilginç19 saat abartısız uyuduğumu htırlarım sakinleşemiyorum

:emir_bebek:Temizlik yaparım canım istemezsede arkadaşlara takılırım ama çok sıkılmışsamda hiç bişey fayda etmez.

işten izin almak suretiyle çıkıp çanta ayakkabı toka palto ne görürsem alııııp önümüzdeki aya sinirimin bozulması için yatırım yaparım...

erkek arkadasıma gözünün üstünde kaşın var diye çatarım o anlar yine sinirli sıkkın diye hiç sesini çıkarmaz yazık .yok yine sakinleşmedim biner arabaya ağlaya ağlaya amaçsızca dolaşırım ..:eek:

Önce bir güzel ağlarım..
Sonra antrenman yaparım..Çünkü dışarda kıyamet kopsa ruhum duymaz,aklıma hiçbirşey gelmez antrenman sırasında,en mutlu olduğum şeydir..
Çok üzgünüm çoook

duruma gore degisir ama genelde annemi arar alisverise gidelim derim veya dolasalim derim..annemin yaninda kendime geliyorum :)

Bir güzel banyo yapar,abdest alır bol bol dua ederim..:Saruboceq:
Bana çok iyi gelir..

moralim bozuk olunca en çok istediğim şey yorganın altına girip uyumak olur.
uyanınca daha bir pozitif olurum-tatlicadiarzu-

ağlarım :1no2:ve hırsımı alısverişten alırım..şakkıdı. deli gibi alısveriş yaparım..kaydirigubbakcemile aksama bıde borclarıma yanarımdelikafaduldendelikafadulden

hiçbişey yapmak gelmez içimden:1no2:
ya miskin miskin otururum yada uyurum yada
sigara paketine dalarım:nazar:

kk ' ya yazarım hemen... miskin miskin otururum ...boş boş bakarımkafamçokkarıştı

X