Moraliniz ok bozuk..Rahatlamak iin ne yaparsnz....???

Alışveriş,alışveriş,alışveriş.....kıyafet ,ayakkabı ve makyaj malzemesi,kitap alırım...

eskiden olsa,yani bebiş olmadan
kendimi dışarı atar ben de alışveriş yapardım
ama şimdi evde bir melek oldugu için kendimi bir yere atamıyorum:)
bebişime sarılıp koklarım...
ağlarım(bebişimin yanında değil ama)

daha önceleri bol ağlar,sigara içer,arkadaşımı arar saatlerce konuşurdum tel.de. şimdi kk'ya üye olduumdan beri moral bozukluğu giderme metodlarım değişti, moralimmi bozuldu hemen kk'ya girip konu açıyorum moralimin bozulmasına neden olan şeyle ilgili hihoyyyt hem pek çok farklı fikri görmüş oluyorum, hem de teselli oluyorum hemde bişilerle uğraşmış oluyorum vakit geçiyo yeni metodum bu çok da memnunum :1hug:

Moral bozuk olduğunda veya kişi birşeylere taktığında yapılacak en iyi şey , hoşuna giden birşeyler yapmak .İnsan evde boş boş oturunca sorunlar kafasında daha çok büyüyebiliyor .Bana en iyi gelen şey alışveriş .hihoyyytÖzellikle kozmetik almayı severim .:1rolleyes:Ben sevinirim ama cüzdan üzülür :jeyyar:.Ee olacak o kadar.Yaşam kısa, bir şekilde sorunlarla başa çıkmanın yolunu bulmalı insan .kaydirigubbakcemile2Hele benim gibi herşeye üzülen bir yapıya sahipseniz, arada kendinizi sevindirmelisinizgamyoncuiremsu

müzik dinlerim ve mikrofonu kaptığım gibi karga sesimle şarkı söylerim avaz avaz.:roflol:
yada denizi seyreder huzur bulurum.hihoyyyt

benim kocacım moralim bozuk olunca beni alışverişe götürüyo hemen düzeliyorum ilacım bu benimŞeniz

Çok canım sıkkın üzüntülüysem kafamdada hiç çözülmeyecek gibigeliyorsa Kuran ı Kerim okurum.

Ben eğer çok ağır bir durum yoksa birşeye kızmışam moral bozukluğum da yüksek sesle müzik dinler temizlik yaparım.a.s...

moralimi bozan unsurun bir an önce düzelmesi gerekmedikçe moralim düzelmez ne yazıkki...bişeyde yapamam bu durumda..

sıkılıyorsam genelde eşimle konuşurum eger sıkıntı veren oysa en samimiarkadasım olan kızkardeşimle annemle

eger sorun onlarsa alışverişe cıkarımm

arkadaslara giderim evde kalıp kafayı yemekten nefret ediyorum ama aglayınca rahatladıgımda bir gercek

benim moralim hep bozuk iyi oldugumu bilmem ki...
iyi olmamı hissettirecek şeylerde hep etrafımdaki insanlar yüzünden yasak ...
ne kadar böyle devam edebilirim bilmiyorum...
İNŞALLAH BİRGÜN BENDE MUTLU OLABİLİRİM...

ben takı yapıyorum.canım sıkıldığında hemen boncuklarıma sarılıyorum.inanılmaz kafa dağıtıyor.mutluyum onlarlahihoyyyt

eger canım sıkkınsa ve moralım çok bozuksa sadece bırıcık yatagıma gidip ( yatagımı çok sevoyorum garip gelecek ama eşimdende + kımseylede paylasmamm heheheh bu durumu eşim bilior ve çok kıskanıyor . ve dıyokı ''dugunumuz oldunda o yatagı çöpe atcam'' uyuss neyse) uykuya dalarım hemen . gunlerce uyuyabılırım oyle soleyeyım .. ne bilim yaa kendı yatagımda uyumak benı rahatlatıyor psikolojık bişi biliorum .. uyuyamazsam ağlayıp rahatlatırım kendımı bir sekılde..

pc mi açarım
kk ya bakarım
aqam ile konuşurum
çok rahatlatır beni :asigim:
badem gözlümle alakalı değilse ona sırnaşırım

bende bol bol ağlarım senağlamasenağlama
neyi çözebilceksem ağlamakla senağlamasenağlama

Bugüne kadar şükürler olsun beni öyle çok çoook üzecek şeyler yaşamadım rabbim göstermesinde.

Ama moralim bozuksa bi tane çikolatayı keyfine vararak tüketirim bu beni mutlu eder belki psikolojiktir ama beni rahatlatır deneyin derim olmadı mı takın kulaklığı kulağınıza girin yatağınızın içine açın slow bi parça ağlayın rahatlayın ve uyuyun emin olun yataktan daha iyi kalkacaksınız.

küveti sıcak suyla doldururum,içinde girer,yarım saat kadar ağlarım,sonra ordan çıktığımda hiç bişeyim kalmamış olur!

X