Moraliniz ok bozuk..Rahatlamak iin ne yaparsnz....???

Üzgün olduğum zaman hiç biyere gitmek istemem eve kapanıp uyumayı tercih ederim. Sıkıntılı olduğum dönemlerde (hafif pskopata bağladığım zamanlarda ) ya çok sevdiğim ve beni en iyi anlayan arkadaşıma dertleşmeye giderim yada alışveriş yaparım rahatlarım. Oda kesmezse eşim eve gelince ona bulaşırım. Oda bana uymaz sakindir bende gidip yine yatar uyurum kafamçokkarıştı

Takarım kulaklığımı ve yürürüm ta ki kafamı toplayana kadar...Beni inanılmaz rahatlatıyor sonra da rahatlamış vaziyette evime dönerim...

müzik dinler düsünür aglarim
yürüyüse cikarim aglarim
bazende kendimi alisverise veirrim :))

atarım kendimi sokaklara kulaklık kulağımda
bazen katılırım bile şarkıya..
ağlarım ağlarım..arkadaşlara giderim anlatır rahatlarım
yok rahatlayamadım mı?
işte ozaman deliye vururumhihoyyyt

kısa süreli dertlerimde olay anı önce hıçkıra hıçkıra ağlar ; sonra niye kendime bu zarar diye kendimi sokağa atar ve arkadaşlarıma giderim... giderken yolda başka arkadaşlarımı arar normalmişim gibi konuşurum... sonra arkadaşıma gider kafamı daıtırım...

ama son 3 aydır ayrılık acısı çeken ben ; öncelikle şarkılardan ve acıklı olaylardan uzak duruyorum... mizah dergisi alıp ; sakin sakin onu okuyorum bir kahve eşliğinde... bazen bikaç sn ara verip gözlerim dolduğunda tekrar acımı garip çizgiler arasında kaybetmeye devam ediyorum... arkadaşlarımla ; ailemle birlikte olup düşünmemeye çalışıyorum.... son bir haftadır acım yine doruklarda hiçbir şey kar etmiyor... ama geçecek ... bilmek lazım... :KK43:

benm canım hiç bişey yapmak istemez öyle anlarımda.yataktan çıkmam.sağa sola döner durur düşünür iyice kafayı yerim ne yazıkki.moralim bozulunca kolay kolay yerine gelmez....

uyurum sadece uyurum...depresyonda ollduğum dönemlerde yataktan çıkmam giyinmek saçımı taramak duş almak konuşmak gülmek yürümek gezmek alışveriş yapmak...hiç bişey yapmak istemem...sadece yorganı çekerim kafama ve hiç çıkmam o yataktan..uyumasam bile...

oncelıkle guzel kokulu bır dus jelı ıle guzel bı banyo yaparım
sıcak suyun altında ıyıce gevserımm
guzel kokmak kokular her zaman bana ıyı gelır
odamda sabahları uyandıgımda guzel koku almam gerek dıye dusunurum
bır sınavda bıle kokumun guzel olması benı sakınlestırır:)
sonra guzel bır muzık lıstesı ve kesınlıkle fılm ızlerım
bırde dua okurum

ben hemen en yakinimdaki kozmetik dükkanina gidiyorum,adet oldu bende bu:)
orda kokular sürüyorum,kurcaliyorum,aliyorum..
bazen kendimi temizlige vuruyorum,aksama kadar heryeri döküyorum isin icinden cikamayincada iyice deliriyorum:))

Duş yaparım

Yürüyüşe çıkarım

Sinema,tiyatro vb giderim farklı bir seye konsantre olmaya calısırım

Evde kesinlikle duramam afakanlar basar :nazar:

valla temizlik paklar beni hırsımı öle alırım anca oturasım gelsim evin dekorunu değişmeye kalkarım elişi de olabilir duruma göre değişiyo yani..mirmirmirmir

yaptığım belirli bişey yok o günkü ruh halime bağlı ve moral bozukluğumun seviyesine azmı çokmu ona göre değişir ama genelde böle bi durumda kendimi alış-verişte bulurum:kahve:

X