Moraliniz ok bozuk..Rahatlamak iin ne yaparsnz....???

önce iyice bi ağlarım,
moralimi bozana iyice bi sataşırım.
sonra kamera şakaları falan izlerim,
gülmeye unutmaya çalışırım.

şuanda morelim çok bozuk trafik yüzünden treni kaçırdım gidemedin ankara tabi billet yandısenağlamaama ben herşeyde bi hayır var diyimm rahatlamaya calışıyorum:çok üzgünüm:

son seste bir şarkı açıp onu bağara bağara söylerim YALNIZ KABUL EDEMEDİĞİM BİR ŞEY VAR NEDEN BAZI İNSANLAR CAN SIKINTILARINI BAŞKALARININDA CANINI SIKARAK ATIYORLAR ÜZERLERİNDEN MESELA SONGÜL HN VAY KUAFÖRÜMÜN HALİNE DEMİŞ NASIL OLUYORDA BAŞKASINI SIKARAK SIKINTINIZDAN KURTULUYORSUNUZ ANLAMIYORUM

Önce iyice içimi boşaltana kadar ağlarım. Fena sulugözümdür zaten. Sonra çikomla dertleşirim, onun o saf saf bakışı bile düzeltir beni. Sonra da kitap okurum, hem kafam dağılır hem üstüne kendimi iyi hissederim, mutsuzluğum mutluluğa bile dönüşebilir =)

moralim bozuksa rahatlyamam hep aklımı kurcalar o bende acımın doyasıya tadını cıkartırım ne de olsa zamanla gecıcek derim :) ancak hafifleten şeyler vr tabi ...dua etmek, dans etmek, gülmek, dısarı cıkmak, araba kullanmak bir yandan müzgii acmak ve aglamakk :))))... vb

KK'ya gelirim, yeni konuları okur, yorumlarımı yaparım. yazmak eskiden beri çok rahatlatır beni. eskiden günlüklere karalardım. artık devir kk devri:enbuyukkk:

ama son günlerde kendimi fazla meşgul etme terapisi uyguluyorum. ev dışında bir sürü görev, hedef koydum kendime, onlarla uğraşmak moral bozukluğunu unutturuyor.

havalar güzelse, sahile inmek, denize karşı bankta oturmak ya da bir taşın üstünde...

moralım bozuk olunca alısverıs ıyı gelıyor ..bırde kedımle oynayınca herseyı unuturum.. gamyoncuiremsu

kızlarımla ilgilenirim konuşurum(yani köpeklerimle)

ede iki tane tatlı cadım var mutsuz olduğumda onlara anlatırım onlarda saf saf dinlerler ve ağlıyorsam hiç dayanamaz bana sokulurlar...
onlara insanlar hayat kötü die sitem etmeye başlarıum iyi ki köpeksiniz derim.. sonra hava müsaitse sırayla onları gezmeye çıkarırım... yada anneanneme oturmaya gideriz kızlarımla...

çook çok kötü isem yatar uyurum...

ama hiç birşekilde ne alışeriş ne kuaför asla insanlarla iletişim kurmak istemem...

çünkü kırıcı olabilirim.

Allaha sığınırım Allahın bir bildiği vardır deyip tevekkül etmeye çalışırım. Dua ederim.

valla ben moralim cok bozuk oldugu zaman hemen bir sigara icerim.zamanimda varsa eger disariya gezintiye cikarim bolbol sigara icerim

X