Moraliniz ok bozuk..Rahatlamak iin ne yaparsnz....???

kızımı alırım alışveriş merkezine giderim olmadı temizlik yaparım oda olmadı kocama çatarım oda olmadı Allaha sığınır dua ederim...

pek kimseler çatmam çok çatcaksam sözlüm nasiplenior sinirimden ama genelde ağlarım ağlarım ağlarım böylece açılırım

yalniz basima sinamaya giderim, bir iki saat alir gøturur beni baska yerlere, yada kitap okurum.

sanırım şu anda iştesin
yerinden kalk bi 2 tur at çiçek hayvan varsa sev
İçinde bulundugun ortamın havasını teneffüs et ve şükür et
İyiki yaşıyosun ve iyiki bizimlesin

sevdiğim insanlardan beklemediğim bir hareket yada konuşma yada bir mimik bile benim canımı sıkmama yetiyor çünkü değer verdiğim insandır,değer vermesem bu kadar etkilenmem...dolayısıyla şuan heryer dar geliyor 5 dakika sonra çıkıcama seviniyorum...bu ne biçim huy ya...
iyiki sizler varsınız....

oturup ağlarım ancak açılırım ancak atarım bu sıkıntıyı üstümden sıkıntılar bitmez ama

öncelikle sorun neyse onu çözerim
çözülmeyen olay sıkıntı ben nereye gidersem ne yaparsam benle geldiği için
önce sonuca ulaştırırım
sonrasında o sıkıntıları yok etmek için şöyle güzel bir alışveriş yaparım tamamen rahatlarım

bende geçici çözüm olarak kendimi mutfak işine veririm kalıcı olansa sahil kenarıdır çok rahatlatır beni

hiç kimsenin beni teselli etmesini moralimi düzeltmesini istemem.doyasıya sinirimi yaşamak isterim bnde böyle bir psikopatım jeyyar kafamçokkarıştı

sahilde yada ormanlık alanda dolaşırım temız hava alırken nefes egzersizleri çalışırım, çikolata yada pasta yerim veya giderim saçlarımda radikal değişiklik yaparım kestiririm boyatırım...

evet moralim bugün bozuk ama
aklıma yapacak birşey gelmiyor...
insanlar neden bu kadar vurdumduymaz anlamış değilim...

kesin acaip sigara içerimm:nazar:,
sonrada süslenirim saçımı başımı makyajımı herşeyimle ilgilenirim,
değişikler yaparım...
bu arada ne oldu canım canını sıkan ne:teselli:

kesin acaip sigara içerimm:nazar:,
sonrada süslenirim saçımı başımı makyajımı herşeyimle ilgilenirim,
değişikler yaparım...
bu arada ne oldu canım canını sıkan ne:teselli:

amannn o kadar değişik insanlarla muhatap oluyorum ki ,anlatamam...
malum işyerinde kendini bilmez birinin yanlış davranışları beni sinir etmeye yetti işte...
boşveremiyorum da,Allah akıl versin ne diyeyim...Şeniz

hemen giyinip sahilde yürüyüşe çıkarım...
beni mutfakta rahatlatır çok pasta kurabiye yaparak kafayı dağıtırım...şutarafagitti

Bende hemen ablamı yada en yakın arkadasımı ararım...Saatlerce cepte konusurum...Onları bulamazsam bir komsuma gecerim...
Genel olarak ama bi insan ararım yanımda konusabileceğim..

X