Moraliniz ok bozuk..Rahatlamak iin ne yaparsnz....???

inanki şuana kadar ne yaptımsa çözüm bulamadım (
içimdeki gerçekten çözümsüz demekki
çözümü olan varmı(

Hiç birşey yapamıyorum. Sadece moralimi bozan olaya kitleniyorum. Sürekli o olayı düşünüyorum kapatıyorum kendimi.. Ağlıyorum ve düşünüyorum. Çözümler üretmeye çalışıyorum. Moralimin bozukluğu geçiyor mu? Hayır..

ben moralim bozuk olduğunda çok pasifimdir...hiçbir şey yapmam,konuşmam..yalnız kalmak isterim. eğer çok zorda kalırsam dışa atmak için sadece ağlarım [/COLOR]

Yalnız olabileceğim bi ortamda sigara içmekk ve hiçbişey düşünmemek

konuşacak kişiler bulmaya çalışırım ya da alışveriş merkezleri gezer kendine bişeyler alırım olmadı çay demler yanında da bisküvi kek ne varsa oturur tv izlerim

moralimi bozan olayın üstüne gider iyice didikler canını çıkarırım.olmadı en yakınımı arar dertleşirim.ayrıca malesefki kahve ve sigaraya sarılırım

1-2 ay öncesine kadar olsaydı,oturur pöfür pöfür sigara içerdim,ama bıraktım,kurtuldum:1closedeyes:en güzeli kendini dışarı atmak.eve kapandıkça daha çok bunalırım,takarım kafama.en basitinden çıkar yürürüm müzikte dinlerim,1 saat,kendime gelirim.

bende rahatlamak için çizgi film seyrederim.. yada polisiye veya ekşııııın D: fimler seyrederim. en komik olanları jack chan .... ve en ideali "kanıt" dizisi .. kafam dağılınca düşüncelr yok olnuca rahtlarım..

Gezsemde sinemayada gitsem saatlerce dışarda da olsam o an kafama takılmıyor ama eve geldiğim andan itibaren tekrar sorunlar beni içine çekiyor ve gerçekten bu sefer daha fazla içine batıyorum o yüzden bu aralar moralim bozuk olduğunda tek yaptığım koltukta saatlerce uzanıp boş boş kanalları gezmek, sanırım bunalımdayım

arkadaşlarla toplanır karaoke bara gider deliler gibi egleniriz çok faydası oluyo tavsiye ederim :))

bende bunu denemek isterim işte çünkü şuara ne yaptıyam sininirim geçmiyo ilk önce 12saat ağladım çok ciddi gözlerim ağrıyo duş aldım olmadı uyudum olmadı müzik dinledim olmadı alışveriş yaptım olmadı ancak normalde 1i işe yarardı ama bu sefer olmuyo ancak o beni sinir eden şahsı o iki aayklı varlık müsvettesini n dişlerini eline verirsem rahatlarım gibi geliyo bu arada aç karnına 4tane ağrı kesici içtim başımın ağrısıda geçmedi üstelik o yüzden bi şu karaoke kaldı onada pilim bitti zaten offf help meeeeee

=))))
ben 8 senelik dostuma giderim.yada istiklale gidiyorum..gerçekten istiklal benı kendıme getırıyor çünkü o kalabalıga bakarak hep şunu dıyorum "hergun burada mılyonlarca ınsan yuruyor,hepsinin bir sorunu var ve bazıları cozdu bazıları çözmeye cabalıyor..sende kendını uzup aglayacagına çözmeye calısabilirsin sanırım "sonra kendıme gelıyorum dırek ..

tanrıcamın kulakları çınlasın çok gülerdim bu lafına :roflol: bögüre bögüre aglarım..çok bozuksa tabi :)
tek basıma çıkıp dolaşırım.
yakın arkadaşımla konuşurum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…