Moraliniz ok bozuk..Rahatlamak iin ne yaparsnz....???

size en mükemmel ilacı söyleyeyim.......
sıkıntılıysam önce güzel bir abdest alıyorum secdeye varıyorum rabbime yalvarıyorum bu sıkıntımı gider diye ağlayarak......sıkıntım geçene kadar dua ediyorum zaten tez zamanda rabbim rahmet kapılarını açıyor ve bir bakmışım mükemmel bir şekilde rabbim bana cevap vermiş....sadece bukadar "la havle vela kuvvete illa billahil aliyyül azim"

Eğer gerçekten kötüysem arabamla biraz gezerim. Olmadı deniz kenarına gider denizi izlerim
dalgın bakışlarla belki biraz sahilde yürürüm.
Ama moral bozukluğu sıkıntıdansa eğer şık şıkıdım giyinir güzelce makyaj yapar ve çarşıyı gezerim..
Psiklojime göre değişiyor anlayacağınız..

harika bir banyo sonra uyku kendime gelincede sacimi basimi yapar suslenip puslenince kendime gelirim esimi alir birseyler icmeye giderim konusurum esimle rahatlarim eger beni geren esimse ozaman dogru bakim merkezi ordan alis veris boylece hem rahatlarim hemde intikam alirim :)

rahatlamaya kalamdan panık atagım baslıyor zaten sonrasında nefes darlıgıyle beraber bayılıp ayılmalar ağlamalar eslınde gidiyor..
relax diye btkı cayı var onu ıcınce ancak sakinleşiyorum bende

moralimin bozuk olduğu konuya göre değişiyor yapacaklarım. genelde yatağıma uzanır müzik dinlerim,uyumaya calısırım veya kendimle ilgilenirim. ama bazı şeyler oluyor ki içim içimi yiyor hiç bişey yapamıyorum yemek yemek bile dahil... tek çözümüm aklımdakinin çözüme kavusması oluyor. işte o zaman mahvolmuş oluyorum. allahım bir daha yaşatmasın :KK70:

Annemmmmmm benim sahip olduğum ve olabileceğim en güzel varlığım... Onunla konuşmak bana büyük bir huzur, rahatlık sağlıyor. :)

odama kapanır bi sigara yakarım canımı sıkan konu hakkında düşünürüm kendimce bi sonuç oluştururum olumlu bi şekilde kapatırım :nazar: ama baktımki çıkmaza giriyorum sonuç hep negatif o zaman takarım kulaklıgı müzik dinlerim kafamdan atarım düşünceleri yasakkelime

valla ben alışveriş yaparım kendime geliyorum dünde aynen böyleydim acıldım neşelendm ama suan gene berbatım:)

müzik dınlerım,saga sola satasmamak ıcın kendımı dısarı atarım :mymeka: alısverıs yapar kahvemı ıcerım,bıraz gezer rahatlar donerım kaydirigubbakcemile5

Odama kapanirim, kendime yatagimda rahat bir yer yapar, cogunlukla Kemal Sunal filmi izlerim. Ya da baska Yesilcam filmi.

X